Jump to content

Moto Zajednica

MZ & Jawa Skup

Da li ste za MZ & Jawa zajednicki skup  

46 članova je glasalo

  1. 1. Da li ste za MZ & Jawa zajednicki skup

    • Da
      43
    • Ne
      2
    • Mozda
      1


Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Vujo oces li ti konacno spomenuti neko prase i sisatu pekarku :moto3:

 

Pekarku nažalost nemam ali u Mladenovcu sam ranije uzimao prasad od jednog tipa pa mogu opet da ga potražim.

 

Kako vidim pojedinačno izjašnjavanje i dosadašnje rezultate glasanja - prepreka za ovaj susret nema.

 

Jedino što sam planirao da skinem prikolicu sa Crnca jer mi baš treba motor onakav kakav jeste tako da bi, ako nema drugih kombinacija za prasad, neko morao da ide samnom da bi se životinje potovarile. Mladenovac je blizu ali je još bolje ako neko ima svoje prasiće ili bar od nekog poznatog, kad već dajemo pare da idu poznatom čoveku a ne u klasičnoj trgovini nakupcu.

 

Neka neko otvori spisak, vreme je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Zezamo te Vujooooo..1lol.gif nikom nije do prasetine u ovoj krizi, naprimer nemam ni za benzin kamoli za prase.. 1zvizduk.gif1lol.gif

 

Vazno je da se skupimo svi na jedno mesto i uzivamo!! 0takoje.gif

 

 

A tebe Bobane ocekujemo na novom MZ-u ili nekom pozajmljenom.. 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Mi smo naš mali skup organizovali na sledeći način :

 

1000din unapred, po odrasloj muškoj glavi, žene i deca ništa ili ko vodi svoje ako hoće da doda ako neće naćiće se.

 

Od tih para sleduje pola kile mesa, vekna hleba, salata, ostatak pivo.

 

Potrošili smo ako se dobro sećam, 12.5kg mesa, 8 vekni hleba, 4kg salate i 4 gajbe piva, tri flaše soka i vode. I to se rasporedilo na tri obroka, kako se ko zatekao.

 

Sami smo roštiljali.

 

Bilo nas je sve ukupno 20-ak, sa ženskadijom i decom koji su svi zajedno potrošili jedva za dve muške osobe.

 

:takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

iako mi je jawa sinonim za skart robu (poredjenja tipa prolupao ko jawa pred generalku ili smara se ko jawa u shupu) nemam nista protiv. ako nista drugo, nekad je tu vladala ostra konkurencija i svadje ko je bolji - jawa ili mz (sto se mene tice bezvezno pitanje... :zvizduk: )

Moram da dodam, skorašnji slučaj - drugar je terao skoro 100km sa poluzavrnutim svećicama, sa suvozačem i stigao je.

 

 

Ja sam terao skoro 10 000 sa oguljenim karikama, kud nisam prošao.

 

Za tri ipo sezone, tri puta je stala i sva tri puta nešto oko struje - nosač četkica, namotaj rotora, živi + iz dioda ka regleru. Od toga, samo rotor nisam mogao sam da popravim pored puta 8)

 

I što se mene tiče takođe, pitanje je bezvezno :takoje:

 

 

 

 

Koji vikend odgovara većini ? Ajd' pa da svodimo konkretne stvari.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Sumi moram da te razocaram da moj nece biti jos u voznom stanju jedino da donesem 111 E2 pa ako bude nekog asfalta da malo prozuji A sto se tice prasica jeste zezanje ali mislim da je najeftinija klopa za vece drustvo ja sam ZA0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Da me neko ne shvati pogresno... a jel' moze neko okupljanje da se napravi malo juznije(zapadnije, istocnije...) od Beograda??

Hvala na paznji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Imali smo okupljanje u Bukoviku kod Aranđelovca, doduše, to nam je bio prvi skup, čisto da vidimo kako to sve ide.

 

Sad organizujemo na jezeru Bela reka, tj. na livadi IZA jezera, 24. i 25. septembra.

 

Za sad nas je prijavljeno oko 5 (ne verujem da će se pojaviti ijedna Jawa, splet okolnosti), tako da se ovo može nazvati "blejom" a ne skupom, zna se šta je skup.

 

Zainteresovani nek' se prijave ovde, da bi smo znali šta i kako.

 

Ja sam lično zadužen za meso, piće i slično, da ne bih unapred uzimao pare, podeliću ukupne troškove i ispostaviću račun na skupu, pa nek' svako da svoj deo.

 

Eto tako, koga nešto zanima, tu smo... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Imali smo okupljanje u Bukoviku kod Aranđelovca, doduše, to nam je bio prvi skup, čisto da vidimo kako to sve ide.

 

Sad organizujemo na jezeru Bela reka, tj. na livadi IZA jezera, 24. i 25. septembra.

 

Za sad nas je prijavljeno oko 5 (ne verujem da će se pojaviti ijedna Jawa, splet okolnosti), tako da se ovo može nazvati "blejom" a ne skupom, zna se šta je skup.

 

Zainteresovani nek' se prijave ovde, da bi smo znali šta i kako.

 

Ja sam lično zadužen za meso, piće i slično, da ne bih unapred uzimao pare, podeliću ukupne troškove i ispostaviću račun na skupu, pa nek' svako da svoj deo.

 

Eto tako, koga nešto zanima, tu smo... :takoje:

 

Ko kaze da se nece pojaviti nijedna Jawa!!! Ja sa svojom dolazim pa makar gromovi gonili zemljom!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

A, pa eto, 2 Jawe :)

A pošto nekim članovima foruma ne odgovara 24; možemo 25. i 26. da se okupimo, pa čak, ako želite, SAMO 25.

 

Još ništa nije finalno, pregovaramo, svaki predlozi i sugestije su dobrodošli :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

'Ajd ovako, da rezimiramo :

 

Datum : 25. septembar

Mesto : jezero Bela reka, livada iza jezera

Klopa : svako donese max. pola kile mesa ili kobaje (izbegavati kobaje i krilca jer će ih biti najviše, iz iskustva znam )

Piće : na licu mesta skupljamo kintu i ide se do najbliže prodavnice, tako i za 'leba

 

Ko ne zna 'di je jezero (a većina ne zna), malo kasnije ću turim sliku sa GE ili GMaps ili

Andreja 064-577-2-995

Lord 061-6-299-288

pa neko skokne po vas na Avalski, kod skretanja za Vrčin (ima tabla 3sa2 metra, ne mož' se omaši)

ili još bolje (bliže), do železničke st. u Ripnju.

 

Nekoga od nas će biti na lokaciji već od 10-11 h pa ko kad dođe, dobrodošao je !

 

Toliko :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

'Ajd ovako, da rezimiramo :

 

Datum : 25. septembar

Mesto : jezero Bela reka, livada iza jezera

Klopa : svako donese max. pola kile mesa ili kobaje (izbegavati kobaje i krilca jer će ih biti najviše, iz iskustva znam )

Piće : na licu mesta skupljamo kintu i ide se do najbliže prodavnice, tako i za 'leba

 

Ko ne zna 'di je jezero (a većina ne zna), malo kasnije ću turim sliku sa GE ili GMaps ili

Andreja 064-577-2-995

Lord 061-6-299-288

pa neko skokne po vas na Avalski, kod skretanja za Vrčin (ima tabla 3sa2 metra, ne mož' se omaši)

ili još bolje (bliže), do železničke st. u Ripnju.

 

Nekoga od nas će biti na lokaciji već od 10-11 h pa ko kad dođe, dobrodošao je !

 

Toliko :zdravo:

 

 

 

 

A kako cu ja nosim kobaje iz Arilja.. 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja