Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CBR 125R 2005

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Kao nsto pise u pitanju je honda cbr 125 r, 2005god. Motor je registrovan pre 3 meseca i pre 20km su stavljene nove gume (contytwist supermoto)...slika je od zimus sa starim gumama. Motor presao oko 12000km. Potrosnja od 2.5l do 2.7l na 100km.

 

Cena vise nego korektna, 1050e. Zamene me ne interesuju samo kes....

Sloba 0642104143

 

post-9098-0-23329700-1314356832_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 124 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 , Qingqi qm200

masina ti je na prvi pogled ok ali zasto nema onu plastiku ispod grane? ,, a cena je vise nego korektna :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Super motor imao sam prilike da vozim takav, moj burazer je imao. Korektna cena. I ja sam primetio da fali plastika, retrovizori i da je lepljena maska kod fara. Ali bez obzira na sve to bolji je od kineskih motora koji se prodaju na oglasima i za vece pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Hondica je kod mene od zimus. Prodao sam cbr1000rr i kupio cbr125rr...prosto neverovatno. Ali tako je kad covek hoce da se ozeni... :lol:

 

Uglavnom uzeo sam je od prijatelja koji je kupio svome klincu. Malome je motor pao par puta pa mu fali donji deo oklopa i na masci ima var. Uglavnom padovi su bili pri mirovanju uli nesto slicno jer motor nema ni tragove klizanja niti bilo kakve ozbiljnije havarije. Sa motoricem sam obisao pola srbije i bio u Kosovskoj Mitrovici na Bike Rock misiji. Motoric ne trosi ni grama ulja...itd. Ja sam sa njim prezadovoljan i ne bi ga prodavao da da nisam u frci sa parama a pritom imam i jos jedan motoric...

post-9098-0-99261000-1314393489_thumb.jpgpost-9098-0-05794000-1314393511_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Pozdrav drugari. Ja sam iz Obrenovca. Radim trenutno nocnu smenu...tako da koga god interesuje motor posle 11 moze da dodje da ga pogleda. Sa motorica je trenutno skinuta prednja maska Posto sam je spremio da mi plasticar izvari jedan nosac (lupkala je preko neravnina). Ali ako je problem mogu i da je okacim... :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja