Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem/menjam Keeway Speed

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Dakle, u pitanju je Keeway speed 125cc, 2008. godiste, u mehanicki odilcnom stanju, estetski mu je ocena 4, sitne ogrebotine uglavnom. Nije registrovan, na moje ime se vodi, i prenos je obavezan ko ga kupi, naravno. Cena bi bila 700e, fiksno.

Zamene jedino kljuc za kljuc.

U zamenu (sto bi mi vise odgovaralo) dolaze u obzir: Keeway matrix - arn, Sprint Eagle - exactly, Peugeot Speedfight 2, Gilera Runner, uglavnom ponudite pa cu vam ja reci da li mi odgovara ili ne, interesuje me sto novije i sa sto manje kilometara, i naravno, sto manjom potrosnjom :)

063/17-53-102 Sale - Beograd - Vozdovac.

Slika: http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/252031_255530961124880_100000039347768_1141057_2024309_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Prosli vlasnik izlepio to, neka gi jos, ako ostane kod mene skidace se jedino zbog farbanja u neku drugu boju :)

Inace, evo jos 2 linka gde se moze pogledati motor, moze i licno, naravno :D

http://www.polovniautomobili.com/oglas1400847/keeway_speed/

http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/keeway-speed-oglas-26996/

Za forumase moze i za 650e, samo naglasite da ste s foruma.. HITNO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Aktuelno, mogu neke zamene za auto, prednost zastava..

Iskljucvo SOHC motor i iskljucivo sa plinom.. Podrazumeva se da je registrovan, da nije truo itd.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

Druze neces verovati da apenac bolje drzi cenu nego kinezi, e ja mog copera kineza novog platio 1600e i pre ove krize jedva prodo za 600e posle samo 4500km i 2 god. Mada da se ne lazemo ja bi ovog pazario za te pare kad bi mi trebao iz momenta ! Al znas nase ljude, vole tomos jer urade generalnu za 20e gume jeftine sve jeftino ima puno majstora cak vecina i sama popravlja iste...

srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Pa jebem mu lebac, ovde bar ne mora da radi generalnu na svakih 6 meseci..

Na kraju ako ga ne prodam, sredicu ovo sto ima i vozicu ga, za po gradu nema boljeg motora.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

E sad, nadam se da ovo nije neko krsenje pravila foruma.. :D

http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-Moto/Motocikli/Do-250ccm/Keeway-SPEED-125ccm-SUPER-CENA-/3803740

Motor je sad na aukciji, pocetna cena je bila 10 din.. otici ce, jer mi hitno treba lova..

Pa kolege, licitirajte.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1466 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Za forumase moze i za 650e, samo naglasite da ste s foruma.. HITNO

 

 

Ja sam s foruma!!! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1466 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Samo da pronadjem broj. :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: 2003 Honda Hornet 600

sad je dogurao do 27000....neki lik je stavio vise para pa kad sam stavio malo vecu cenu automacki me je presao......jbg....nemam trenutno vise para od 270 evrica inace bi jos licitirao.......moli boga da samo ne ostane na ovoj ceni....srecno sa prodajom...=)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: 2003 Honda Hornet 600

ja mislim da ne moze......ako ostane na 27000 morace da ga da za te pare.......@sale125 jedino ako oces da se ja ganjam sa onim likom, da dizem cenu... ali ja nemam pare da platim preko 300e xD

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Ma ovo je tuzno sto se desava sa kupo-prodajom vozila.. Ali bukvalno TUZNO!! 1neznam.gif

Sad je na 30.000, meni odgovara sve sto je preko 35.000, tako da ispod toga nece otici, a kako, ima nacina.. 0takoje.gif

35.000 je i dalje JADNA cena za njega, ali cak i za tu mizernu cenu ima likova koji bi hteli za nize. Sta da se radi, ovo mi je koliko toliko siguran nacin da se proda, meni ce uskoro stici pandur na vrata da mi uruci poziv kod sudije za prekrsaje za voznju bez kategorije, tako da bolje da ode nego da bleji kod mene na parkingu cele zime.. 1jok.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja