Jump to content

Moto Zajednica

Situacija u Ljermontovoj

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Pozdrav drugari,

 

Ovako stoje stvari. Drug moj je polozio juce za B kategoriju, ima 30 godina (znam znam svi cete pitati sta je cekao do sada, jednostavno nije imao potrebe).

I sa potvrdom iz auto skole ode da podigne ovu novu probnu dozvolu, sto je i uradio. E sada u cemu je caka, on covek hoce da polaze i za motor, i kada je vec bio tamo resi da uzme i L tablice, ali medjutim odbiju ga, kazu mora da ima PSP polozen ili dozvolu za B kategoriju koja nije probna ??????

Pa jel oni znaju da je upravo polozio za B kategoriju i da ti testovi imaju duplo vise pitanje nego PSP. I sada po njihovom mora da saceka godinu dana da bi mogao da polaze.

Nista meni nije tu jasno ali sam jednostavno prestao da se cudim kad smo mi u pitanju :stabre:

Mozda ce nekome ovaj post koristiti (ako nista drugo bar da oplete po drzavi), toliko od mene :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Neka proveri u nekoj auto školi, ranije su i oni imali L tablice, ne znam kako je sada.

Kako su bar meni rekli, mora u Ljermontovoj da izvadi, ali tek za godinu dana :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Kakav idiotizam. Pa ta B je probna zbog "manjka" iskustva koje ce da stice narednih godinu dana, ne zbog nePoznavanja Saobracajnih Propisa. Bez toga ni ne sme u saobracaj svakako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja