Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

pozz svima.jos 10-tak dana pa na zasluzeni godisnji odmor.u mislima mi se vrti da na YASMINI ,Dube i ja,krenemo iz Italije za Srbiju.

Kao skolarci,davnih 80.-ih god,bili smo u poseti Plitvickim jezerima,ali su secanja izbledela,pa,rekoh,eto prilike da se obidju ponovo.

od Plitvickih j. preko Bosne do Loznice (pa dalje ka Pozarevcu).

svaki savet,upozorenje,sta videti,sta izbeci - su dobro dosli....

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

presjecite vi čizmu do prvog trajekta za Crnu Goru pa najkracim putem u Požarevac. od tamo gdje jeste pa preko Plitvica do doma otpašce vam dva para jaja. neisplate se Plitvice otamo. za tu uštedu možete piciti po Rumuniji i njihovim jezerima ( jeste da su naša najljepša :) ali ...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

presjecite vi čizmu do prvog trajekta za Crnu Goru pa najkracim putem u Požarevac. od tamo gdje jeste pa preko Plitvica do doma otpašce vam dva para jaja. neisplate se Plitvice otamo. za tu uštedu možete piciti po Rumuniji i njihovim jezerima ( jeste da su naša najljepša :) ali ...)

ih bre,Mile,ti kao da nas ne zelis u "gostima"????

:lol::lol::lol:

u planu mi je da idem "kopnom" do Srbije,tj. Pozarevca,pa sam pomislio da u jednom cugu,uz nekih par stotina km vise,zadovoljimo dusu i posetom Plitvicama.

produzili bi nase putovanje za nekoliko sati razgledanja - posle toga,ako je neophodno, mogu i autoputem do kuce....

stvarno :neznam: ....

a bice i Rumunije ovog leta :zvizduk::zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6848 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Krenuo si da se provozas i vidis usput nesto i uzivas tako da, ako ti se ide negde, idi, kakve ima veze sto ces duze putovati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

presjecite vi čizmu do prvog trajekta za Crnu Goru pa najkracim putem u Požarevac. od tamo gdje jeste pa preko Plitvica do doma otpašce vam dva para jaja. neisplate se Plitvice otamo. za tu uštedu možete piciti po Rumuniji i njihovim jezerima ( jeste da su naša najljepša :) ali ...)

ih bre,Mile,ti kao da nas ne zelis u "gostima"????

:lol::lol::lol:

u planu mi je da idem "kopnom" do Srbije,tj. Pozarevca,pa sam pomislio da u jednom cugu,uz nekih par stotina km vise,zadovoljimo dusu i posetom Plitvicama.

produzili bi nase putovanje za nekoliko sati razgledanja - posle toga,ako je neophodno, mogu i autoputem do kuce....

stvarno :neznam: ....

a bice i Rumunije ovog leta :zvizduk::zvizduk:

ako ste tako odlucili nda OK. Pula je tek malo van vaše rute za Plitvice pa vam evo nudim odmor sa prenocištem i okrjepu hranom i picem. sutradan Pula , Rijeka, Senj, Žuta lokva, Plitvice. ceste je da nemože bolja.

to je ova cesta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

neceš pogrješiti. jucer ja u šetnji vidim jedan suzuki kao i tvoj talijanskih tablica, stanem i pogledom pređem preko lica gostiju ali nema tebe. poslje si pomislim pa nebi došao u Pulu da se ne javi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6342 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

neceš pogrješiti. jucer ja u šetnji vidim jedan suzuki kao i tvoj talijanskih tablica, satnem i pogledom pređem prkao lica gostiju ali nema tebe. poslje si pomislim pa nebi došao u Pulu da se ne javi.

Taman posla.Ja krecem tek u nedelju,pa dok obidjem krug.....trebace mi jedno par dana :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

neceš pogrješiti. jucer ja u šetnji vidim jedan suzuki kao i tvoj talijanskih tablica, satnem i pogledom pređem prkao lica gostiju ali nema tebe. poslje si pomislim pa nebi došao u Pulu da se ne javi.

Taman posla.Ja krecem tek u nedelju,pa dok obidjem krug.....trebace mi jedno par dana :zvizduk:

ko krece u nedelju??

@Mile

uf Mile sto tvoja ponuda dobro zvuci.... ;);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Pronto krece u nedjelju a vi razmislite, ponuda stoji.

sada sam tek skužio da vi polazite iz mjesta carpikod Modene a ja sam stalno mislio da ste u Capriju skroz na jugu Italije. ovo sa voznjom kopnom sada mi ima smisla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

zbog obaveza morao sam da promenim plan puta i da naravno najbrza varijanta je /autoput.

stigao sam ziv i zdrav a o poseti Plitvicama i kolegi forumasu Miletu nekom drugom prilikom.

zivi bili,temu zakljucavam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja