Jump to content

Moto Zajednica

ПОДРШКА СРПСКОМ НАРОДУ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ 31.7.2011 15:00

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

Свака част сбима којису били и нека су вам срећни и безбеднисви путеви којим икада кренете.

А радост коју сте донели доле не може да се пореди нисачим...

O čemu pričaš? Jeste da su bili 60-tak, i njima svaka čast što su došli po onoj hladnoći. Ali ljudi su isprozivali bajkere, evo nekih ironičnih komentara...

Postavili su sliku sa naslovom "Косовска Митровица Велико изненађење од концерта"

316244_223746411022988_100001628928829_640515_387206835_n.jpg

Ivan Jovanovic bend "Nevidljivi"

17 hours ago · Like · 19 people

 

Алекса Милић Веома смо захвални на оваквој подршци... :)

17 hours ago · Like · 28 people

 

Стефан Вељковић Спектакл!

17 hours ago · Like

 

Стефан Вељковић Сви видели, само се праве!

17 hours ago · Like

 

Aleksa Aleksic kako je extra bilo pre sam doso kuci nisam mogao da prodjem od silnih bajkera

16 hours ago · Like · 3 people

 

Borjan Timotijevic ljudi bio je koncert sta se tripujete !!! :D

15 hours ago · Like · 3 people

 

Ivan Linkovic Kakav koncert?O cemu je rec?

15 hours ago · Like · 1 person

 

Стефан Вујовић sta je ovo,jel ovo neka zajebancija

10 hours ago · Like · 1 person

 

Aleksandar Cole Petrović Vidi koja je to masa na ploci, ne moze da se prodje :P

9 hours ago · Like · 1 person

 

Miroslav Lazarevic Ja lepo napisa juce ali vidim da se moj komentar skinuo odmah!Eto toliko o famoznom koncertu iznenadjenja na kome je trebao nastupiti Bora Corba,Srbin po partijskoj knjizici!Rec Kosovo se kod njega placa i to je cinjenica!Harley Davidson klubu svaka cast na svemu sto rade za nas ovde!

8 hours ago · Like · 4 people

 

Natasa Bulatovic-Mitrovic jel pevala baba joka

8 hours ago · Like · 2 people

 

Sandra Petkovic Nikad se vise nismo iznenadili :pppp

6 hours ago · Like · 3 people

 

Александар Мркић koncert je imao ''veliku posetu'', vecu nego na Guci i Exit-u, sto se tice bajkera nisam mogao da zaspem od pucanja auspuha i prdenja motora.

6 hours ago · Like · 2 people

 

Bogunovic Jelena U jBt K0LiKa P0sEcEn0sT........!!! :D

6 hours ago · Like

 

Natasa Bulatovic-Mitrovic od najave do propalog koncerta,

4 hours ago · Like

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=223746411022988&set=a.110359175695046.14661.100001628928829&type=3&theater

brate normalno je da neki ljudi podržavaju to što radiš a neki ne a pogledaj malo profile ovih koji nisu za to da bajkeri dodju u mitrovicu sve neki klinci koi nisu ni svesni trenutne situacije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Miljakovac, Beograd
  • Motocikl: Honda CBX 650e

Pa dobro, neki su nam zahvalni sto smo ih se setili i sto smo se iako smo se smrzli ko p.. i uz sve druge nedace koje su nas pratile usput, uspeli da stignemo zivi i zdravi, a neki nisu i to je normalno.. I ja sam bio razocaran sto nije bilo koncerta posle onolke zaj.. po putevima i sumama i gorama ( da malo ugrejem dusu i telo :) ) Znam samo jedno, da posle onolikih pogleda punih podrske od strane ljudi koje smo posetili na barikadama, ja sam bio spreman da istog momenta sve ponovim iako sad lezim u krevetu mrtav bolestan posle ove avanture.. Za sve koji nisu bili imam samo da porucim da imate za cim da zalite i to mnogo toga! Potrudite se da nam se sledeceg puta pridruzite :):zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Pa dobro, neki su nam zahvalni sto smo ih se setili i sto smo se iako smo se smrzli ko p.. i uz sve druge nedace koje su nas pratile usput, uspeli da stignemo zivi i zdravi, a neki nisu i to je normalno.. I ja sam bio razocaran sto nije bilo koncerta posle onolke zaj.. po putevima i sumama i gorama ( da malo ugrejem dusu i telo :) ) Znam samo jedno, da posle onolikih pogleda punih podrske od strane ljudi koje smo posetili na barikadama, ja sam bio spreman da istog momenta sve ponovim iako sad lezim u krevetu mrtav bolestan posle ove avanture.. Za sve koji nisu bili imam samo da porucim da imate za cim da zalite i to mnogo toga! Potrudite se da nam se sledeceg puta pridruzite :):zdravo:

 

 

ZZ ја сам на ово мислио....

а то ко и колико пружа подршке. . . . то је њихова ствар, колико лајкова и остало....ја се само надам да ће некако с'пролећа бити организован један масован одлазак, најављен на време да се људи могу лепо да испланирају....

 

 

Још једном свака част свима који су били !!! 1care.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Još jedna.

 

 

Untitled-1.jpg

 

Videćete da stojimo na improvizovanoj barikadi koja je u ovom slučaju beton prosut iz ko zna koliko kamion-mešalica. Biće muke da se ovo počisti. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

KFOR je danas dao ultimatum Srbima u K. Mitrovici da sami uklone barikade do sutra a ako to ne naprave napravice oni sami ( KFOR ) Za ocekivati je da ce sutra biti svašta na terenu pa je sad za ocekivati da cete se pojaviti svi vi sa slike odozgo i da cete ponovo stati na barikade i dati podršku svojim ljudima bez obzira što je radni dan, što nema organiziranih koncerata i što ce možda biti hladno za vožnju do tamo. Sutra je dan kada ce vas ljudi u KM najviše trebati i ne sumljam da cete biti tamo bez obzira na žrtvovanja koja to iziskuje vaš odlazak.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Mislim da je tema na svom mestu. Decko je rekao sta mu treba, a ko se nadje u toj prici - nek se javi. Posto sam pratio njegove postove u temi " Kupujem " , gde je dao oglas da kupuje kineza do 125 ccm i gde je sve lepo napisao : I zasto bas kineza od 125 ccm, i do kolko para, i gde zivi ( a zivi na Kosovu ) - meni je sasvim logicno sto je postavio ovu temu. Cak je ispao i korektan, nije trazio da mu se dotera motor na Kosovo, vec samo do Nisa, a za dalje ce sam da se snadje. Jbg-a, kad se ide u Kosovsku Mitrovicu sa besplatnim gorivom - svi se polomise da odu da daju podrsku nasem narodu tamo. Pa podrzite i ovog decka. Lepo je sto su neki ukazali na to da bi mu bilo verovatno jeftinije da motor posalje nekom kurirskom sluzbom. Jos lepse bi bilo kad bi se nasao neko ko ide za Nis sa nekim kombijem ili pik-apom, pa da se ponudi da decku preveze motor .

Toliko od mene .

vecina zbog besplatnog goriva a ne zbog naroda. moj post je još uvijek zadnji u temi Podrška Srpskom narodu na kosovu i to nešto govori. kada nema goriva, kada nije neradni dan, ako je loše vrjeme i ako nema koncerta j...š Kosovo.

 

Aj da ne bude poslednji.

 

Za tvoju informaciju, koliko sam ja upoznat, gorivo se delilo narodu samo za onaj odlazak na Kosovo uoči Vidovdana. Jbg, omašio si temu za prozivku jer su ovde organizovani odlasci isključivo o svom trošku i sopstvenoj režiji (bez koncerata, bez goriva i to baš po lošem vremenu).

 

PS. Ovaj citat sam preneo iz druge teme ne bi li je odbranio od kontaminacije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Miljakovac, Beograd
  • Motocikl: Honda CBX 650e

Mislim da je tema na svom mestu. Decko je rekao sta mu treba, a ko se nadje u toj prici - nek se javi. Posto sam pratio njegove postove u temi " Kupujem " , gde je dao oglas da kupuje kineza do 125 ccm i gde je sve lepo napisao : I zasto bas kineza od 125 ccm, i do kolko para, i gde zivi ( a zivi na Kosovu ) - meni je sasvim logicno sto je postavio ovu temu. Cak je ispao i korektan, nije trazio da mu se dotera motor na Kosovo, vec samo do Nisa, a za dalje ce sam da se snadje. Jbg-a, kad se ide u Kosovsku Mitrovicu sa besplatnim gorivom - svi se polomise da odu da daju podrsku nasem narodu tamo. Pa podrzite i ovog decka. Lepo je sto su neki ukazali na to da bi mu bilo verovatno jeftinije da motor posalje nekom kurirskom sluzbom. Jos lepse bi bilo kad bi se nasao neko ko ide za Nis sa nekim kombijem ili pik-apom, pa da se ponudi da decku preveze motor .

Toliko od mene .

vecina zbog besplatnog goriva a ne zbog naroda. moj post je još uvijek zadnji u temi Podrška Srpskom narodu na kosovu i to nešto govori. kada nema goriva, kada nije neradni dan, ako je loše vrjeme i ako nema koncerta j...š Kosovo.

 

Aj da ne bude poslednji.

 

Za tvoju informaciju, koliko sam ja upoznat, gorivo se delilo narodu samo za onaj odlazak na Kosovo uoči Vidovdana. Jbg, omašio si temu za prozivku jer su ovde organizovani odlasci isključivo o svom trošku i sopstvenoj režiji (bez koncerata, bez goriva i to baš po lošem vremenu).

 

PS. Ovaj citat sam preneo iz druge teme ne bi li je odbranio od kontaminacije.

 

e ako si im reko :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Aj da ne bude poslednji.

 

Za tvoju informaciju, koliko sam ja upoznat, gorivo se delilo narodu samo za onaj odlazak na Kosovo uoči Vidovdana. Jbg, omašio si temu za prozivku jer su ovde organizovani odlasci isključivo o svom trošku i sopstvenoj režiji (bez koncerata, bez goriva i to baš po lošem vremenu).

 

PS. Ovaj citat sam preneo iz druge teme ne bi li je odbranio od kontaminacije.

 

18.10.2011. Srbi na Kosovu su trebali podršku naroda Srbije više nego ikada. KFOR je rušio barikade na granicnim prjelazima naoružan do zuba a nasuprot njih stotinjak Srba sa Kosova sami sa sobom. 18.10 2011. je bio utorak. reci Ugac a i Bogi.bre jeste li bili tamo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Veću podršku bi ste dali samim tim kada bi ste se konačno složili, bar oko jedne stvari.

 

Počnite od toga, da Vam je svima stalo do Kosova i naših ljudi koji su ostali tamo.

 

 

Nemojte mi zameriti, na dobronamernoj kritici.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

18.10.2011. Srbi na Kosovu su trebali podršku naroda Srbije više nego ikada. KFOR je rušio barikade na granicnim prjelazima naoružan do zuba a nasuprot njih stotinjak Srba sa Kosova sami sa sobom. 18.10 2011. je bio utorak. reci Ugac a i Bogi.bre jeste li bili tamo?

 

Ne Lemi, bio sam kući. Da sam imao uslova da odem (takođe u nekoj grupici) verovatno bih otišao.

 

Da se razumemo, pitanje Kosova ne može rešiti par ljudi svojim odlascima dole - to nikako (ja bar nisam u toj zabludi), ali se nosim mišlju da tom narodu znači naša kakva-takva podrška.

Slično je i kad odeš da obiđeš prijatelja bolesnika: došao si da ga obiđeš, da popričate i da mu pružiš podršku i uliješ nadu u oporavak iako nisi lekar koji mu može pružiti izlečenje. :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

18.10.2011. Srbi na Kosovu su trebali podršku naroda Srbije više nego ikada. KFOR je rušio barikade na granicnim prjelazima naoružan do zuba a nasuprot njih stotinjak Srba sa Kosova sami sa sobom. 18.10 2011. je bio utorak. reci Ugac a i Bogi.bre jeste li bili tamo?

 

Ne Lemi, bio sam kući. Da sam imao uslova da odem (takođe u nekoj grupici) verovatno bih otišao.

 

Da se razumemo, pitanje Kosova ne može rešiti par ljudi svojim odlascima dole - to nikako (ja bar nisam u toj zabludi), ali se nosim mišlju da tom narodu znači naša kakva-takva podrška.

Slično je i kad odeš da obiđeš prijatelja bolesnika: došao si da ga obiđeš, da popričate i da mu pružiš podršku i uliješ nadu u oporavak iako nisi lekar koji mu može pružiti izlečenje. :neznam:

slažem se Ugac. bolesniku ne pomažeš samo kao ljecnik, popricaš, ljepa rjec puma optimizma.... da. nije ljepo doci bolesniku sa vokmenom na ušima i ljubavnicom pod ruku i dobitnim listicem na lotu. na vrhu ove stranice su slike koje si ti postavio a na nekima je paljenje guma bjesnim autom, tragovi krugova od paljenja guma na motoru, tragovi šlajfanja od ubrzavanja... da ste na takav nacin došli meni dati nekakvu podršku ja bi vam se samo zahvalio na tome. u toj situaciji i na tom mjestu podrškom se podrazumjeva nešto drugo. razgovori sa tjelima vlasti i KAFOROM sa stavovima svih vas, ostanak barem jednu noc sa ljudima na barikadama, nešto primjereno situaciji donjeti sa sobom i dati im i sl.

 

necu se više uvlaciti u ovu temu jer neko mi je dao dobar savjet na nekoj od stranica a to je da je škakljiva tema i u pravu je pa stoga samo rezime. podrška je uvjek dobrodošla svakome u nevolji ako je iskrena i ako se iskazuje na pravi nacin a sve ostalo je kontraproduktivno a miže ispasti i licimjerno. namjere su vam plemenite samo nacin na koji to iskazujete nije zaokružen kao cjelina.

 

izvinjavam se svima koji se osjecaju prozvani s moje strane ili ako se osjecaju uvrjeđenim jer ni jedno ni drugo mi nije bila namjera. ja sam sa ucešcem u ovoj temi završio ali cu je pomno pratiti jer mi nije svejedno ako Kosovo pripadne šiptarima. sretno.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

 

:kafa:

 

Moja prva rekacija na ovo njegovo izlaganje je bila ..... :care: Hvala ti brate Vladimire Putine što si rekao ono što ja želim svaki put da kažem kada gledam takve i slične emisije, zasedanja, sednice, pa neko od "naših" odgovara na neko pitanje "njihovih". I svaki put mi je osećaj nakon gledanja i završetka takvih izlaganja "naših" ...ma što im ne reče, što ga baš toliko uvi.... :jok:

 

I to je sve što se tiče moje reakcije na ovo izlaganje! Bez daljih razmišljanja....zašto je to rekao....kakva je pozadina....da li je to rekao zato što... ili nije zato što....da li ga vole Rusi ili ne....da li ga poštujemo mi Srbi ili ne....Jednostavno - Hvala mu što je rekao! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Samo da objasnim ljudima koji misle da smo mi šenlučili da je automobil koji je palio gume bio od momaka sa Kosova,i da su oni palili gume verovatno poneti atmosferom i srećni što smo došli,iako su nam svi do tada znani putevi bili zatvoreni,Mića iz HD-a je našao stazu kuda ćemo ući, čak iza N.Pazara,još nas i snežić uhvatio kad se vraćali.A tada smo videli da tim ljudima najviše trebaju "gas" maske pa smoim odmah sledećih dana i to poslali.Koga zanima može videti i još neke slike na linku:

http://www.mkcivija.com/galerije/Kosovo_2011/demo.html

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja