Jump to content

Moto Zajednica

MZ Kupujem - prodajem

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Imam jednu radilicu ETZ-a 250/251 , zaostalu iz vremena DDR-a (uz ove Tajwanske) . Nikako da se proda jer uvek se kupuje ono jeftinije a to su te Tajwanske . Elem ponudih vele-prodaji ("preko") uz neke jos delove a dobih dosta ucenjivacki odgovor :( .

Iz tog razloga pomislih : bolje da taj kvalitetni deo ostane u Srbiji , mozda se ipak nadje interesent koji zeli kvalitet .

Znaci : prodajem je po ceni po kojoj se kod jednog domaceg kolege prodaje Tajwanska , a to je 137 e !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Prijatelj bi da proda svog MZ-a 175 ES (iz 1958 godine) , a malo je izgleda lenj da ga i ovde ponudi , a na ovom je forumu :)

Hajd reko da ga poguramo . Mozda bi nekoga interesovalo !?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

ne ide mi sa mz-om pa ne ide..jbg moram da ga prodam....razlog je gadan problem i ne bih o tome...ne problem u vezi sa motorom naravno....mnogo je hitno...razmisljao sam da li da napisem ovde na forumu jer sam vec hteo da prodajem pa odustao..ovog puta moram ....najminimalnija cena je 370e,ispod toga nikako iako sam sa tom cenom u trocifrenom minusu ...dosta je ulozeno..ali hitno je ..iskrslo mi nesto ....ako ima zainteresovanih javite :(

 

sve o njemu imate ovde...sve je sredjeno sto je trebalo,radi kao sat...cak sam i popravio tastere za sirenu i blendanje svetla prekjuce...znaci sve radi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

ne ide mi sa mz-om pa ne ide..jbg moram da ga prodam....razlog je gadan problem i ne bih o tome...ne problem u vezi sa motorom naravno....mnogo je hitno...razmisljao sam da li da napisem ovde na forumu jer sam vec hteo da prodajem pa odustao..ovog puta moram ....najminimalnija cena je 370e,ispod toga nikako iako sam sa tom cenom u trocifrenom minusu ...dosta je ulozeno..ali hitno je ..iskrslo mi nesto ....ako ima zainteresovanih javite :(

 

sve o njemu imate ovde...sve je sredjeno sto je trebalo,radi kao sat...cak sam i popravio tastere za sirenu i blendanje svetla prekjuce...znaci sve radi...

 

aaaaa! dan je presao iz totalnog s**nja u nemam pojma sta..ali mng dobro....ne oduzimaju mi dozvolu! BRM BRM! :moto3: :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

znači ostaje zver? :D

 

ostaje dok se ne javi neko ko hoce da ga kupi... vozicu ga jos ali ce ipak da ode,menjam ga i za kineski skuter (keeway) po mogucstvu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Uzeo sam ceo ETZ 250 kompletan za delove motor je u voznom stanju ako kome treba sta od delova na prodaju je ceo ili u delovima

Imam podatke o vlasniku bio BG registrovan treba izvaditi duplikate papira0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

o Bobanu samo reci hvale....imao sam iskustvo sa razmenom nekih delova..znaci covek od reci,kako kaze tako jeste bez ikakvih sminkanja i zavlacenja....

 

Srecna prodaja! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Moze i u delovima sta kome treba na masini zamenjeno :klip, karike sta. iglicasti gornji, lezajevi radilice, semerinzi, lamele, zupcanik trece i viljuska menjaca trece brzine ,izlazni zancanik U motoru se nalazi radilica od TS 250 cela masina za 120 eur radi i da nebi bilo na rec posto je na motoru najbolje bi bili da se proba pa da je skinemo i kome treba da je nosi Meni se nesvidja na njoj sto je neko budjio izduvnu maticu pa dali ona nevalja ili navoj u cilindru neznam dok neskinem mada navoj je meksi pa mislim da je on u pitanju .

Neradi mi komp kuci pa ce biti i slike kad ga sredim za koji dan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

ima li ko da prodaje MZ 250 - 251???

 

Uzeo sam ceo ETZ 250 kompletan za delove motor je u voznom stanju ako kome treba sta od delova na prodaju je ceo ili u delovima

Imam podatke o vlasniku bio BG registrovan treba izvaditi duplikate papira0takoje.gif

 

250 eur ceo pali i vozi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Dok neslikam ga uzivo evo kako izgleda slika od letos0takoje.gif

Da je u Sloveniji , trazili bi za njega 1100 e , kao i ostali slicni !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Ima u Sloveniji i jeftinije,kada su Slovenci prvi put dolazili neposredno pre puta su kupili onaj 251 za 50 evra u bas fabrickom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ima u Sloveniji i jeftinije,kada su Slovenci prvi put dolazili neposredno pre puta su kupili onaj 251 za 50 evra u bas fabrickom stanju.

Uhh bre , pa ti bas ne volis MZ-a ! Malo treba dici moral a ne sve bacati u prasinu !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Ima u Markovcu etz 250 za 150 evra , ima kvar oko struje. Sumi, cudi me da se nisi setio tog coveka. Gazda motora se zove Veljko Adamovic a i Bojan prodaje onog sto ga je radio u "R" fazonu, on je ovde sa nama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja