Jump to content

Moto Zajednica

poginuo pjesak od strane motorciklista

Recommended Posts

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

Evo jedan nemili dogadjaj od prosle nedjelje u kotoru, da znate za naum jer ovo svi radimo,

 

Momci se vozali na hayabusi i naravno ljeta guzve kolone i oni izadju i krenu kroz grad pored kolone , pjesak krene preko ulice , penzioner i paf , ne prezivi , momci na motoru nagrdjeni .

 

Zao mi je covjeka kad ni kriv ni duzan strada zbog nasih gluposti , zato se pazite jopet ista prica na svakom cosku vas ceka nesto ruzno !!!! Ixvinite ako nisam tekst fino uoblicio al bitna je pouka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Ovo je posebno opasno. Juce prolazim pored bazena na Banjici, levom trakom prolazim pored kolone, a dve devojcice se provlac eizmedju koja, prelaze ulicu i uopste ne gledaju... Sreca pa sam ja gledao... Trebalo im je 10 sec da odreaguju na sirenu, ko drogirane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Nekada se jednostavno nesto ne moze izbeci kao sto se ni sudbina ne moze promeniti.

Nazalost, osetio sam kako sve to izgleda na svojoj kozi tako da znam o cemu pricam.

Jeste da moja situacija nema slicnosti sa ovom ali opet znam kako se covek sada oseca.

Ne daj boze nikome da se desi tako nesto jer je put do ludila tako blizu a put do zivota koji je covek vodio pre tog dogadjaja tako daleko, skoro nedostizan.

Ovo sve sto pricam, pricam iz licnog iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ja sam u novinama pročitao o tom događaju. Tamo je pisalo da je taj čovek otac braće iz Monteniggersa. Ostade Niggor sam, poginuše mu i otac i brat... Saučešće...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Ja sam čuo da je to otac Niggor-a iz Monteniggers-a, tako mi rekao drug koji je nedavno došao sa mora, ne znam da li je istina... Moje saučešće u svakom slučaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd, Cukaricka padina

Montenigersi nisu braca, oni su ortaci koji su radili zajedno na brodu. Pokojnog Nebe, rodjeni brat je Nisa Saveljic, fudbaler.

E sad ciji je otac poginuo...

Saucesce

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8

Sinoć ja umalo da zgazim pijanu budalu (pešaka) ... I bilo mi krivo što nisam, došlo mi da se okrenem pa da probam ponovo... Na Avalskom putu budale se napile u lokalnom bircuzu, stali na sred ulice i kao ne sme im niko ništa... Ja vozim normalno a oni na sred ulice, dvojica krenuli da se sklanjaju, i ja lagano prelazim na sred puta da prođem budalu koja je u tom trenutku krenula još ka meni... Bilo mi žao što ga bar nogom nisam opalio da malo dođe sebi, budaletina pijana.. I da ga neko zgazi, sutradan bi pisalo u novinama "Besan/ohol/divlji vozač pregazio pešaka koji je mirno prelazio ulicu" ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Danko, ako imas vizir na motoru, ugradi i brisac na njega, za svaki slucaj,da mozes da obrises pijanu budalu sa njega,

da ti ne prlja bez potrebe motor... LAZA L. je premala ustanova da bi mogla da primi sve takve! Zato setaju posred ulice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Drugari, imajte bar malo postovanja prema coveku koji je nastradao i suzdrzite se od drugih komentara...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja