Jump to content

Moto Zajednica

Auto unutrasnja guma na motor

Recommended Posts

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Negde sam citao da je i to neko radio, pa me cisto interesuje jel moze i kako to ide

Crkla mi je unutrasnja, vec par puta sam je lepio ali izgleda da je se isposnila i malo malo pa ponovo popusti negde, trazih danas po gradi mada ne bas preterano detaljno obzirom da mi se nije vozalo kolima po ovoj vrucincini i nisam nasao nigde pa cisto da pitam jel ima neka fora da nabacim unutrasnju od auta dok se ne snadjem za moto gumu?

PS dimenzije su 90/130 R15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2409 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Pa to bi pre mogao od speditera ili mozda od "Bube" da ubudzis,ali sumnjam da je to iko radio. :stabre: Imas ovde na forumu vise tema gde mozes da nabavis novu unutrasnju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

? kažeš nekoliko puta krpio i dalje pušta, pa se valjda "isposnila"???

 

ček ček, koliko dugo voziš te gume na keewayu i unutrašnje i spoljašnje? Unutrašnja nema šta da se "isposti", da prestane da bude "masna" ili prestane da bude guma ako je propisno naduvana i mesta na kojima naleže na felnu i spoljnu gumu nisu gruba ili imaju neka strana tela koja buše gumu.

 

Naravno, dve sezone set spoljnih guma, ćao zdravo. Ako to ne radiš, bolje nemoj da voziš. A kada menjaš spoljne, još oko 1000 dinara za nove unutrašnje je sasvim normalna stvar...

 

Ljudi mislite o sopstvenoj bezbednosti!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Hvala, nadjoh na buvljaku lika koji radi sa moto delovima a izmedju ostalog imao je i jednu 15ticu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja