Jump to content

Moto Zajednica

Menjam R1 2005. god

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

Menjao bih R1 2005. za Kawasaki z750 ili 1000, Yamaha fz1.

 

Motor je presao 31.500, servisiran pre 800 km (odrzavan u servisu kod Lovre), gume BT 16 presle oko 1.500 km, lanac redovno odrzavan na 500 km, pre dva dana stavljen nov akumulator, registrovan do aprila 2012. god, integrisani migavci u prednji i zadnji far, sve ostalo u fabrickom stanju.

 

Ja sam vlasnik, posedujem tri kljuca, svi papiri. Motor kupljen nov u Sloveniji.

Nije nikada padano, nije dizan na prednji i zadnji tocak.

Garaziran, uvek dizan na zadnji stender.

 

Motor vozim samo vikendom i to je glavni razlog zamene/prodaje, uzeleo sam se svakodnevne voznje po gradu (Beograd), a to sa R-om nije bas lako.

Cena motora je 5.800 eur ali mi prodaja nije imperativ.

tel: 063 257 557

 

Najljubaznije Vas molim da ponude budu shodno navedenim zeljama i kvalitetu mog motora.

post-9740-0-86865300-1310729849_thumb.jpg

post-9740-0-39897100-1310729866_thumb.jpg

post-9740-0-08131900-1310729876_thumb.jpg

post-9740-0-54640400-1310729894_thumb.jpg

post-9740-0-54837900-1310729903_thumb.jpg

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: slankamen
  • Motocikl: kawasaki zx6r 2007

da li je motor kupljen prosle god. u Rumi? ako je to taj motor a mislim da jeste mogu da kazem da je motor fabrika,ja sam hteo da dam r6 za nju ali je otisla meni ispred nosa,motor znaci perfect :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

Dobar, nego sta:)

 

To je taj iz Rume, vozio ga Misar, covek je "apotekar" za motore...ja sam malo "gori" od njega:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Kupi kit i prepravi motor u naked pa se vozi ko gospodin chovek po gradu. Ovo je greota da prodash.

 

Ako te mrzi ja cu moju sedmicu da prepravim pa da se menjamo :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

Kupi kit i prepravi motor u naked pa se vozi ko gospodin chovek po gradu. Ovo je greota da prodash.

 

Ako te mrzi ja cu moju sedmicu da prepravim pa da se menjamo :jee:

 

Potpuno si u pravu...ideja je bila da ovaj drzim u garazi i peglam ga za dusu, a da kupim neki za grad, ali se situacija malo promenila :( ako nadjem dobru Kawu ili fz1 i njih cu da peglam, ali i da vozim do pijace:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-ZVEZDARA
  • Motocikl: SUZUKI HAYABUSA 2017; KAWASAKI VN800

Lep motor....ali,31.500km, 2005g, 5800 Eu...prejako!!! Ako voziš samo vikendom, pa gde ubi 32000 km...???? :zbunjen:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

Lep motor....ali,31.500km, 2005g, 5800 Eu...prejako!!! Ako voziš samo vikendom, pa gde ubi 32000 km...???? :zbunjen:

 

 

Pa mogao sam da "skinem" na 10, 15.000 ... mozda bi onda izgledalo primamljivije i logicnije :)

Sto se predjenih kilometara tice, matematika je veoma prosta: 32.000, 6 godina i operacijom deljenja dolazimo do oko 5.000 godisnje sto je neki prosek za motore, slozisec se.

Kako toliko samo vikendom - ovo je veoma brz i mocan motor pa onaj ko zna da vozi lako moze da iz Beograda skokne na jutarnju kafu do Golupca, ode kod Dragise u Cacak na pecenje ili malo zagreje gume do Arandjelvca i nazad. Sezona ima oko 20 voznih vikenda, vikend dva dana.... eto:) Mozda je pravo pitanje kako motor star 6 godina predje 15.000 km?!

Cena nije fiksna, a nije ni imperativ...nadji mi z 750 2008. ili fz1 i napravili smo posao bez ikakvih para...to sam i naveo u oglasu.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: La-Bg-Ar
  • Motocikl: Honda CBR 929 RR RCV 211 REPSOL 46,Yamaha YZF750 SP

Lep motor....ali,31.500km, 2005g, 5800 Eu...prejako!!! Ako voziš samo vikendom, pa gde ubi 32000 km...???? :zbunjen:

 

 

Pa mogao sam da "skinem" na 10, 15.000 ... mozda bi onda izgledalo primamljivije i logicnije :)

Sto se predjenih kilometara tice, matematika je veoma prosta: 32.000, 6 godina i operacijom deljenja dolazimo do oko 5.000 godisnje sto je neki prosek za motore, slozisec se.

Kako toliko samo vikendom - ovo je veoma brz i mocan motor pa onaj ko zna da vozi lako moze da iz Beograda skokne na jutarnju kafu do Golupca, ode kod Dragise u Cacak na pecenje ili malo zagreje gume do Arandjelvca i nazad. Sezona ima oko 20 voznih vikenda, vikend dva dana.... eto:) Mozda je pravo pitanje kako motor star 6 godina predje 15.000 km?!

Cena nije fiksna, a nije ni imperativ...nadji mi z 750 2008. ili fz1 i napravili smo posao bez ikakvih para...to sam i naveo u oglasu.

 

 

 

 

Motor je ludilo,a predjeni kilometri to sto si rekao prosto i jednostavno 5000 godisnje najmanje ,moze samo vise...

 

 

 

 

 

A evo jednog pitanj za sve vas evo slike od R1 2006 god iz svajcarske je inace i sta mislite koliko je presla vozi se skoro svaki dan, evo i slike od R1 ( izvni druze na off temi ) a i iskreno cena nije nimalo jaka, kada je dobar motor upitanju...

 

4MfLz_17018218045773532235710.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

"A evo jednog pitanj za sve vas evo slike od R1 2006 god iz svajcarske je inace i sta mislite koliko je presla vozi se skoro svaki dan, evo i slike od R1 ( izvni druze na off temi ) a i iskreno cena nije nimalo jaka, kada je dobar motor upitanju... "

 

 

Ako je redovno odrzavan, na 5.000, ako su servisi radjeni sa originalnim delovima, ako su majstori bili strucni i konacno, ako si pravi biker i volis svoju masinu, nije ni bitno koliko je presao!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: La-Bg-Ar
  • Motocikl: Honda CBR 929 RR RCV 211 REPSOL 46,Yamaha YZF750 SP

To si upravu ,nego vidis da pitaju kako je tvoj presao 31,500km.. A ovaj inace je presao negde oko 130,000 km pa ti vidi,redovno odrzavana redovno sve menjano i covek naravno bajker i voli motore..

 

Izvini jos jednom na off temi...

 

Srecno na prodaji

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

To si upravu ,nego vidis da pitaju kako je tvoj presao 31,500km.. A ovaj inace je presao negde oko 130,000 km pa ti vidi,redovno odrzavana redovno sve menjano i covek naravno bajker i voli motore..

 

Izvini jos jednom na off temi...

 

Srecno na prodaji

 

Sudeci po nalepnicama i zemljama koje je obisao, mislio sam i vise od 130.000.

 

Hvala, pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Da predlozim jedan motor za grad, raspitaj se , tesko da ima ista bolje za grad od ovoga http://www.mojauto.rs/polovni-motori/772655_Husqvarna_SM-610_2009_god

 

Nemoj da te zavara ono 53 ks pa da pomislis da je to nesto nejako. Probaj i odusevices se uopste takvom tipu motora, pa onda biraj, ima nekoliko dobrih KTM-ova i Husqvarni u oglasima.

Pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja