Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

na strani 49 je slika kako izglda motor sa slicnim auspuhom mada cu ga verovatno nakriviti malo na gore :) a potrudicu se da sto pre postavim i zvuk :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Nis - DURLAN SITY

LJudi ukovao mi je keeway speed 150.puko je iglicasti lager u menjacu i polomio se je zubcanik mejaca koji stoji do samog lagera,da li neko ima pojma gde mogu dakupim lager ili zubcanik????Unapred hvala....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

sinoc sam vozio po kisi i kada sam upalio levi migavac svetlo je pocelo da mi se pali u ritmu migavca a migavac nije radio.... jel se jos nekome to desilo ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Kakvo ludilo! Light show! Nisam imao tih problema a vozio sam po bas bas bas bas kisi. Usla negde voda i napravila spoj. Samo ne znam gde. Automat za migavce je odmah ispod sedista. A ne znam sta povezuje far i migavce, tj. gde se te zice nalaze. Procackaj kontakte pa vidi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Ako ti se ugasi poziciono svetlo u ritmu migavca, kada je prekidac za svetlo uklljucen, moguce da ti je slaba masa.

 

U svakom slucaju bi trebalo da sacekaš da se motorin dobro osuši, pa da vidiš šta se dešava. Ako se ne sredi, onda po meni ti ne gidne da pretreseš instlaciju po motoru, da li je neglde neki kabl oštećen i u kratkom spoju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

ispostavilo se da sam samo pose povezao migavac kada sam ga nesto namestao pa ne napravio spoj.... :) blago mom motoru pored mene :) hvala momci u svakom slucaju :)

e da Bane , kako sluzi vizir?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

E onaj dan sam se provozao skoro do Smedereva, falilo mi je 7-8 km.  ;D

 

Drugar nije bio kuci, pa reko da se provozam. Vizir mi je ok, meni se estetki svidja. Što se tiče funkcionalnosti ne znam, jer je onaj dan duvao neki vetar, verovatno Košava, pa i nisam baš video vajdu od vizira.  :)

 

Danas sam ugradio alarm na svoj Speed, tako da sam rasturao plastike, vizir, far, instrument tablu, da bih postavio diodu, koja inače svetli plavo  ;)

 

Namestio sam i daljinsko paljenje, pa sam se danas igrao sa komšijama koji su svraćali kod mene u garazu, počnem da ih ložim da gledaju po motoru šta sam novo stavio, pa onda raspalim po paljenju, pa se trgnu.  :)

 

Sve u svemu meni danas ispunjen dan.

 

Inače Speed ima već konektor za alarm ispod sedišta, mada sam ja morao da prevežem blokadu preko releja da bi to radilo kako treba.

 

Ako nekom treba pomoć oko rasturanja ovih delova što sam ja rasturao, neka viče!

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

opaaaa pa ti se ne salis :P a nije fora ti imas to svetlo u boji motora ... a gde ja da nadjem crno svetlo  :D heheh. na prolece OKUPLJENJE SPEEDaša.... au zvoci kao da smo narkosi :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Pa mozes da uzmes busilicu i da izbusis na kraju auspuh. Napravis nekoliko vecih rupa i u teoriji bi trebao da bude dublji zvuk.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Za Okupljanja koristite temu o okupljanjima, a ne da spamujete temu o motociklu. :citaj_pravila:

 

 

Tamo bi se lakse i dogovorili, jer ako ovde pocne sa porukama ko kada moze/ne moze i sta kome odgovara, ubrzo ih nece ni biti.

 

 

Spidadzija je uvek bilo na Kineskim okupljanjama (mada je tu uvek bilo i drugih ne-kineskih motora), ne znam zasto potencirate separatisanje u toj meri i motore kineske proizvodnje svodite na samo jedan model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Novi model: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150319330115046&set=a.10150318425350046.565164.498705460045&ref=nf

 

Nije speed, nego RKS. Ima dobos nazad. Napravili su mu malo ostrije linije, ulepsali kao. Meni je ipak speed lepsi, mada ni ovaj nije los. Streetfighter far, koliko sam video novi motor.

 

Bas su ih promenili:http://www.keewaymotor.com/motor_rks.html

http://www.keewaymotor.com/motor_rkv.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Pa takav je motor. Mali gradski. Morali bi da porade na ramu i kubikazi radi sirih guma. Jer sto sira guma na ovu kubikazu, to je veca potrosnja goriva i manja brzina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Keeway Speed

Ja i mislim da je krajnje vreme da povecaju kubikazu. Ne ocekujem nista spektakularno ali jedna ista od 125ccm izgleda malo dosadno. Po lokalu je odlican ali kad izadjem van grada ipak se oseti da mu nedostaje koja KS vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Pa ne znam koliko im se isplati to, jer za vecu kubikazu mora da bude ozbiljniji kvalitet zbog bezbednosti, a ozbiljniji kvalitet povlaci vecu cenu. A mislim da kinezima nije u interesu da naprave ozbiljan motor, tj. idu na kvantitet a ne kvalitet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja