Jump to content

Moto Zajednica

Nekad bila lepa vest

Recommended Posts

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Naš kolega sa foruma gile13, Milan, je nešto posle nove godine imao nesreću u Austriji tokom alpinističkog pokušaja da ispne neki vrh. U toj nesreći je njegov kolega iz Hrvatske izgubio život a gile13 je bio u komi do pre 56 dana (bar sam tako razumeo njegove rođake). Sada je svestan, razume šta mu se govori i komunicira očima. Na žalost, neke funkcije su mu i dalje oštećene. Nepokretan je, diše pomoću aparata i stalno je na dijalizi. U stanju je da ponekad pomeri neki prst i stopalo ali lekari kažu da će se te funkcije vremenom povratiti. Njegovi mu stalno pričaju o motoru koji je u Laboratoriji od pre nove godine i Milan je uspeo da nas sve pozdravi na način kojim sada komunicira sa svojima.

 

Drži se Milane, gile13, daće bog da opet sedneš u Kawino sedlo :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12373 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Bravo za Milana!.

 

Povrede su i dalje teške, oporavak vrlo spor ali mu želim što pre da dođe po svoju Kawu :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

e , ovo je stvarno lepa vest.....pozdrav za Milana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Београд - Сурчин
  • Motocikl: Jawa 350 TS '91

Заиста лепа вест!

Све најбоље и брз опоравак желим.

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Hvala Bogu da i Scuba napise jednu radosnu vest :zvizduk: . Bravo za Milana i njegov organizam, samo napred!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

Oko Nove godine desilo se nekoliko tragedija u kojima su stradali alpinisti iz Srbije.

 

 

Kolega koji je sa Milanom imao nesrecu i, na zalost, poginuo, nije iz Hrvatske nego iz Srbije.

 

(stare vesti:

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:317852-Austrija-Poginuo-srpski-alpinista

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/233651/Alpinista-Milan-Savatic-i-dalje-u-kriticnom-stanju )

 

 

Dvojica alpinista, od kojih je jedan iz Srbije a drugi iz Hrvatske, koji su imali nesrecu na Mon Blanu su,

na zalost, obojica poginuli:

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/242114/Alpinisti-iz-Srbije-i-Hrvatske-poginuli-na-Mon-Blanu

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/242440/Planinari-poginuli-na-Alpima-zbog-oluje-i-leda

 

 

Ove tragedije duboko su potresle sve. Utoliko je vest da se Milan oporavlja izuzetn.

 

 

Neopisivo mi je drago da je Milan bolje. Samo neka ide na bolje, do potpunog oporavka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Izvinjavam se jer sam pobrkao tragedije. No to više i nije važno, šta sam ja skontao ko je gde nagrabusio. Važno je da je Milan bolje pa neka oporavak traje kolko treba. Bitno je da postoje pozitivne prognoze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Vesti sporo putuju ali ipak stižu. Na žalost, ova poslednja vest je zaista poslednja.

 

Posle duge i lavovske borbe, boljitka i napretka u oporavku, naš dragi Milan je ipak izgubio snagu i predao borbu. Sklopio je oči 6. septembra ove godine i sada već dugo vozi svoj motor boljim i lepšim putevima.

 

Milane, nek' ti je laka zemlja i nek' su ti ravni putevi nebeski

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja