Jump to content

Moto Zajednica

Kazna za žutu traku

Recommended Posts

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Ako nekoga zanima kako izgledaju slike sa kamere za zutu traku kod ulaza na sajam...

 

Srecom nisam ja bio u pitanju :zvizduk:

 

Kazna je stigla za 10 dana......

 

PKro5_photo0191w.jpg

Ovde nešto ne valja zadnja slika nije dobra.to je moglo da se slika na nekom parkingu.

Možda ste primetili da ima više kamera na portalu. Jedna snima situaciju u boji, dok druga snima crno belo i dobro registruje podlogu na tablici i sočiva na stop svetlima. Otuda problem u rasuđivanju gde šta kako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Ona u 29. novembra (bul. Despota Stefana) u smeru ka gradu takođe snima spreda i vidi i preko raskrsnice kod bivše Sutjeske ali joj malo smeta drveće pa realno snima stanicu i nešto pre nje. Toliko znam za sad. Kad saznam više, objaviću.

Radi i to dobro0namigivanje.gif....Elem stize to meni svasta nesto stalno i ja reko postaru ,,sine vracaj sve to sto je plava i bela koverta a preporuceno,,i on decko vracao.Kontam nije uruceno ,zastarice i tako to.1zvizduk.gifI onda oni sve to sto nemoze da uruce skupe pa posalju polic.stanici de pripadate pa pandur kuca na vrata i dostavi ti on ili te zovu namob i fiksni da dodjes u stanicu na razgovor i onda ti opet uvale pozive(to mi se desilo pre jedno 10 god dok sam ziveo na Zvezdari i ziv se isprepada neznam zasta me zovu).I tako ja reko mojima kad neko zvoni pogledaj na spijunku ako je policija ne otvaraj ahahahaha.Itako ja danas posle podne legoh malo da dzonjam kad oko 16-45 neko zvoni sin mislio njegov ortak i otvori kad ono...jesi ti taj ,nisam to je moj tata,gde je,spava,ajd nemoj ga budis drzi ovo daj mu i potpisi ovde.....dobar neki nije hteo da me budi ahhah.I tako od Januara slike meni urucise danas...Nego nesto me buni ovo belo sam ja izbrisao mat br i adresu ali neznam sto su preko soferke na obe kazne oni flomasterom zvrljali ko da su hteli da se nevidi ko vozi????I dali je neko dobio ovo za npr.prolazak na crveno,radar i td ili samo stize za Zutaru???Posto znam da na ovom nasem sajtu ima i Advokata bajkera sta predlazu dal da placam ja ovo ili jok....

post-10121-0-81442000-1353952566_thumb.jpg

post-10121-0-87398000-1353952594_thumb.jpg

post-10121-0-43865600-1353952620_thumb.jpg

post-10121-0-45191900-1353952642_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Vidim da tebe baš onako zabole za žutu traku pošto samo u januaru imaš dve čestitke (ko zna možda ih ima još)...

Bas tako,zato sam i pitao jer neko dobio za crveno,radar i td...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Sto se tice sto su zazvrljali flomasterom koliko sam upucena nemaju ovlascenje da snimaju osobe u vozilu.Samo smeju vozilo i broj registracije.

Ma na prvoj kazni na prvoj slici nisu udarili flomaster i tu se poznajem vozili se ja i sin ja vozio,a za drugu je bilo ti si ne nisam ti si i tako ahah svakako ce tata da plati ako plati uopste...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Vidim da tebe baš onako zabole za žutu traku pošto samo u januaru imaš dve čestitke (ko zna možda ih ima još)...

Bas tako,zato sam i pitao jer neko dobio za crveno,radar i td...

 

Ok, da zapamtim onda tablice... čisto da izbegnem bahate u saobraćaju...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Vidim da tebe baš onako zabole za žutu traku pošto samo u januaru imaš dve čestitke (ko zna možda ih ima još)...

Bas tako,zato sam i pitao jer neko dobio za crveno,radar i td...

 

Ok, da zapamtim onda tablice... čisto da izbegnem bahate u saobraćaju...

Odakle ti pravo da me svrstavas u bahate vozace?Jer ti znas sta je uopste bahata voznjaTo sto sam jedanput vozio u zutoj traci je bahata voznja?(klinac se malopre setio da je on vozio nekog ortaka sa treninga, tog datuma na drugoj kazni).To sto sam pitao dali je neko dobio ovakvu kaznu za crveno i radar sam pitao iz znatizelje ,neznaci da sam ja to radio.30 godina sam vozac imam a,b,c,e kat.i nikad ni jedan udes nisam napravio a kamoli nedaj boze nekog zgazio.Uostalom eto imas tablice pa me izbegavaj koliko hoces.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zaludan, 383 postova
  • Lokacija: Tamo Negde

Zapravo njih (ne)zanima ko soferira, a kao sto Violeta kaze privatnost, e sad izjavu za crveno daje onaj na koga se vodi vozilo i on dokazuje ako je neko drugi vozio tako da treba paziti kome se pozajmljuje makina. I ako platis u roku od osam dana nemas kaznene poene u slucaju zute trake....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

meni za sad ništa nije stizalo za motor, pošto motorm vozim isključivo žutom trakom... gde nema žute, tuda ne prolazim... a ni za brzinu preko branka isto ništa...

 

al za prolazak kroz crveno bi sigurno stigla čestitka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

@Crni.

 

Pa ja videh vožnju u žutoj traci dva puta u 8 dana. Zaista ne znam ko je vozio, mada sam te i pitao.

Pa vidi, voznja u žutoj ne može da bude slučajna. Izbor je samo tvoj, ili voziš ili ne

 

@Fi011

 

NIsam ništa rekao za vožnju motora u žutoj. Lično jako različito tretiram ponašanje motora i automobila u saobraćaju. Ja redovno vozim žutom trakom kad sam na motoru, ali automobilom nikad.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova

zanimljivo,ali mi preko brankovog u oba smera konstantno vozimo zutom,ne iz bahatosti vec da bi izbegli guzve koje znaju da budu ogromne...tako da to traje vec cetiri god i nikada nam nista nije stiglo,cak i panduri koji stoje ka smeru n.bg nas nisu opomenuli ni jedanput a cesto prolazimo pored njih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

zanimljivo,ali mi preko brankovog u oba smera konstantno vozimo zutom,ne iz bahatosti vec da bi izbegli guzve koje znaju da budu ogromne...tako da to traje vec cetiri god i nikada nam nista nije stiglo,cak i panduri koji stoje ka smeru n.bg nas nisu opomenuli ni jedanput a cesto prolazimo pored njih...

 

shvataju to i oni... vrlo su popustljivi prema motoristima... jel ima neka kamera kod ušća?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova

ima,kad se prodjr skretanje za kafic na uscu...tu na semaforu,mada nisam primetila ima li u oba pravca,ka centru ima,to smo videli,xexexe valjda ne kasnp,sobzirom da je bas na idealnom pravcu za malo brzu voznju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

upravo zato, pre neki dan sam zasta projurio ušćem, ali izgleda da i to tolerišu... lepo je to od naše drage nam policije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

i oni su ljudi :), a i oni voze motore... juče me je za motor zvao pandur iz niša koji vozi apriliju manu... lepo se ispričasmo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova

jesu ljudi,ali pored toliko losih sa kojima sam se susrela,zaboravila sam da postoje i oni malo bolji...nazalost sve sam ih svrstala u istu grupu neizivljenih ljudi,koji misle da ako imaju znacku,mi ostali treba da ih ljubimo u istu....ali naravno,misljenja su razlicita kao i iskustva sa istima ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja