Jump to content

Moto Zajednica

Yamahom i Suzukijem za Banjaluku

Recommended Posts

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Skyliner 180

Pocetkom jula brat i ja planiramo motorima za Banjaluku.On krece iz Novog Sada ja iz Bg-a i nalazimo se na granicnom prelazu Raca.Odatle idemo kroz Republiku Srpsku preko Bijeljine, Brckog, Modrice, Prnjavora uz pauzice i uzivanje u izuzetnim predelima ove nase SRPSKE zemlje.Ko je zaiteresovan i planira da poseti svoju rodbinu , moze zajedno sa nama.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Fali vam Honda u drustvu, pa se prijavljujem da upotpunim to prazno mesto... Ako ne bude nepredvidjenih situacija, racunaj da imas drustvo iz Beograda, za sve ostalo cemo se lako dogovoriti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Jos dalje, a mozete i vi samnom, do Mrkonjic Grada, sve dok ja imam gde da prespavam kod mojih imali bi i vi, a Balkana nije daleko, pa malo i kupanje da zakacimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Skyliner 180

Ma za sve cemo se dogovoriti.Voznja bi bila turisticka, znaci brzina u skladu sa ogranicenjima.Polazak bi bio u jutarnjim casovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Ma znam i onako smaraju sa radarima po RS i federaciji tako da samo polako, a u svakom slucaju nigde necemo zuriti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • pustolov :), 98 postova
  • Motocikl: XT 660 R

i mene zanima kad se tacno ide. svidja mi se sto nema jurcanja :)

ne secam se da sam na tom putu video puno radara posto idem bar jednom mesecno u BL,bas su retkost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Meni je to poslednji dan kad bi mogao da krenem, posto od 17-og imam obaveze u Srbiji, pa moram da se vratim! Odgovara mi generalno sve od 1. pa na dalje, kad se uklopimo, i jos jedno pitanje koliko otprilike planirate da ostajemo, odnosno da li se i zajedno vracamo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1000 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Momci pazite na radare prije i poslije vecih mjesta! I kad vam se ukaze kakva ravnina,a ti nagazis,dobro skontaj dali je bila tabla za ime sela,grada ili bilo sta,jer cim ima tabla za ime mjesta znaci da ima i ograničenje za naseljeno mjesto,ne mora biti znak za ograničenje brzine,dovoljno je ime mjesta,sela.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Србија,Нови Сад
  • Motocikl: suzuki DL-650

Naravno da treba zeleni karton,ja sam mislio sad prvog da krenem a vratio bi se u subotu.Isao bi do Banjaluke tacnije do malice.Naravno odgovara mi lagano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Za tri dana sam uspeo da skupim dva eksera u zadnjoj gumi, kako sam krenuo ako budemo odlagali polazak mocicu da vozim speedway trku posto cu imati gumu sa spajkovima... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Skyliner 180

Motor mi je u servisu kod majstora Joce u Višnjičkoj ( ceka dihtung glave motora da mu stigne).Cim majstor javi da je gotov- javljam i polazimo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Ajde ne bilo ti zapovedjeno, da malo prosetam ono sto mi je na sedistu... :)

 

I ja cekam gomilu stvari da mi stigne, nosac kofera prvenstveno, ali krecem makar i bez toga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Србија,Нови Сад
  • Motocikl: suzuki DL-650

Momci recite mi koji je najbolji put da se stigne do Banjaluke,konkretno pravac i gde.Krecem iz Novog Sada.Voznja lagana,bez zurbe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Imas tri opcije, prva najbrza i najdosadnija je autoput kroz Hrvatsku, druga koja je po mom misljenju najoptimalnija, preko Bijeljine, Brckog, Modrice, Prnjavora, i treca koja je u principu varijanta samo u slucaju da ti je dosadio ovaj drugi put, da ides preko Tuzle...

Da sam na tvom mestu ne bih razmisljao - Bijeljina, Brcko... I laganica, uzivaj u putu, zao mi je sto se nismo iskombinovali da idemo svi zajedno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Србија,Нови Сад
  • Motocikl: suzuki DL-650

Imas tri opcije, prva najbrza i najdosadnija je autoput kroz Hrvatsku, druga koja je po mom misljenju najoptimalnija, preko Bijeljine, Brckog, Modrice, Prnjavora, i treca koja je u principu varijanta samo u slucaju da ti je dosadio ovaj drugi put, da ides preko Tuzle...

Da sam na tvom mestu ne bih razmisljao - Bijeljina, Brcko... I laganica, uzivaj u putu, zao mi je sto se nismo iskombinovali da idemo svi zajedno!

Pa znas Clyde da je i meni zao sto nismo nesto iskombinovali.U ekipi je zabavnije i bolje ici.Ja bi vise voleo u drustvu.Ali verovatno ostajem na tri meseca bez dozvole i to mozda vec od ponedeljka.Pa verovatno da cu ici u subotu,zato i pitam za put jer nisam isao u tom pravcu nikada.Ako bude ok sa dozvolom idemo posle i u ekipi zajedno.

 

 

Tacnije ja bi trebao do Dervente.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Sta si radio nesreco pa ce da te odrape za dozvolu? Ja cu verovatno sledeci vikend da uhvatim tvojim stopama, pa ako treba i sam, ne znam sta je sa ostatkom ekipe...

 

P.S. Napisao sam ti i u nekoj drugoj temi, mozes da se dogovoris sa sudijom od kada ce da ti oduzme dozvolu, odnosno da malo odlozis izvrsenje pravosnaznosti presude, ako ti to odgovara naravno, pa odradis to recimo na jesen ili zimu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Србија,Нови Сад
  • Motocikl: suzuki DL-650

Ej jesam video sam tvoju poruku tamo pisao sam.

 

Ej gluposti tip pocne da skrece bez zmigavca,a ja mu odvalim branik.Posto nije dao zmigavac boli me kurac za branik,i odem ali me on prijavi verovatno kao da sam otisao sa mesta.I sad jebiga ja sam donji.Ali nista ni meni ni motoru tako da sam zadovoljan

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

E bez veze, nadam se da mozda i neces dobiti zabranu... U svakom slucaju javi sta si uradio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Србија,Нови Сад
  • Motocikl: suzuki DL-650

Pa ponedeljak je blizu, u svakom slucaju ce me odrapiti ali barem dozvola da priceka.Javljam,pa se mozda i vozamo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Србија,Нови Сад
  • Motocikl: suzuki DL-650

Sta to bi od Bosne,niko ne ide.Ja krenuo u subotu i pokisao do mitrovice pa se vratio u Novi Sad.Kako sam samo bio sjeban zbog tog,a cekao me rostilj pa i prase.Jebes vreme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja