Jump to content

Moto Zajednica

MC Srem pali na susret u Kastele

Recommended Posts

  • Drug član, 2637 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Sutra , rano ujutro palimo nas sedam clanova MC Srem za Kastele kod Splita. Usput srecemo Silver Wingse iz Brckog  i mozda jos neke.

Susret kazu traje sedam dana , a organizator nam rece da ce biti izleta, ribe , besplatan kamp i sl.

Ostatak price kad se vratimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Cuvajte mi Krkelju da ne potone sretno vam momci

nemoras se bojati,on sigurno nece potonuti,takve voda dize na povrsinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2637 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Vratili smo se. Svi su prezadovoljni i puni utisaka. Tako se organizuje susret , plus atraktivna lokacija na moru i ocena je 10. Mozda bi dezurni kriticari zamerili neku sitnicu , ali generalno - svaka cast Tonciju i MK Sjene.

Krenulo nas je 7 motora iz Sr. Mitrovice. Krkelja, Sandra, Boban , jos jedan Boban, Aca, Tomas, Sinisa i Nesa.

 

tk9It_img481511gc6.th.jpg

lncMN_img481611lg1.th.jpg

Kod Loznicke OMV pumpe nam se pridruzio Alexa iz Sapca.

Vreme je bilo pretoplo za putovanje, u opremi pogotovo. Isli smo preko Badovinaca na Loznicu , Zvornik, dalje Sarajevo, pa Mostar.

XbSTq_img482421pe5.th.jpg

 

Puzu za rucak smo pravili u Dobrim vodama , uz jagnjetinu naravno, sto se pokazalo kao nepametno kad je trebalo nastaviti po onoj vrucini.Tu nam se prikljucilo po dogovoru 5 motora iz Brckog - Silver Wings.

U dolini Mostara smo doziveli temperturni shock, koji niko  ko nije bio tamo ne moze da razume. Takvi talasi vrelog vazduha po telu i plucima...

Na zalost u tom magnovenju jedan kolega je pao, polomio obe poluge kocnice pa smo dalje morali veoma oprezno.

404.jpg

 

Dalje se islo na Metkovic gde je na granicnom prelazu Boki ustanovio da je u silnoj frci oko Mostara izgubio pasos i kintu, te se sa hrvatske granice vratio da ga trazi i na zalost - kuci.

Mi smo ga cekali dok nije javio da odustaje od trazenja i krece nazad.

Spustili smo se do Metkovica i Jadranskom lagano uz sve cesce pauze , radi umora i temperature, do Splita. Krkelja je spavao ovako.

404.jpg

 

Tonci nas je docekao na magistrali, sproveo do klubskog kafica i castio celu ekipu . Pokidane poluge kocnice je preuzeo na sebe da izvari i doslepao je sa magistrale endurku sa probusenom gumom od Brcaka. To je ujedno bilo trece i poslednje sra..nje.

kfcrn_img484051ak1.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

bravo nindza...zavidim vam na ovakvoj turi...i ja cu,ali kad porastem ;D ;Ddaj jos slika..utiske iz dalmacije,provodi te stvari...neskrtari na recima...pre cu te cuti ovde nego te sretnem u gradu ;D...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2637 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

To je bila sreda.

Dosli smo u kamp gde je bila Sonja iz NS, Baja iz ZR i jos neki koji su nam sacuvali mesta u hladovini. Inace kamp je bukvalno uz more, veoma ozbiljno pripremljen. Mocan sator, dosta hladovine, naravno tusevi, ogredjeni i odvojeni bajkeri od peseka i sl.

Ujutro smo se malo doterali pa na plazu.

gmLBX_img485621aw1.th.jpg

 

Oko 14 sati su nas okupili , posedali smo na motore i pravac Kastel Stari na rucak. Ali kakav rucak. Pored rmarine ,na samoj rivi su stolovi ,rostilj i buradi bevande - ledene.

404.jpg

 

A za jelo paprikas od sipe, sardele sa rostilja i posle marinirane skoljke. A bevande uz put.

6nWDB_img484631jk9.th.jpg

zCKJj_img485141vf7.th.jpg

 

Posle naravno kupanjac , uvece koncert ZABRANJENO PUSENJE.

Jedina zamerka za svo vreme je gomila pucaca koji nemaju duse a ni pameti. Kraja nema, a samim tim i spavanje je minimalno.

U petak smo spalili do Trogira, pa na Ciovo gde smo se muvali od plaze do plaze ceo dan. Voda je nestvarno cista.

5Fqox_img485911yz9.th.jpg

R83FP_img486221dt3.th.jpg

 

Popodne oko 17 sati su nas okupili i poveli u voznju dugu 30-tak KM , u brdo, do vidikovca . Pogled puca na celu okolinu Splita a tu je planinarski dom ,koji nas je ugostio. Sradele i bevanda , gitara i pesma. Volim more !

404.jpg

Tu sam prvi put video prsluke pandurskog kluba - naravno plava koza.

pUzFK_img486841ex8.th.jpg

404.jpg

 

Posle povratka u kamp smo imali koncert grupe FILM i uradjenog JURE. Kakav povratak u mladost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2637 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Subota jutro, posle burne noci.

Oko 10 sati se penjemo na brodove koje  je domacin obezbedio - 3 komada,  i krecemo u obilazak Splita. Dok putujemo stize nas barka i dopunjava sa ledenim vinom , sirom i specijalitetima. Malo se jelo, vise pilo, skakanje sa broda i kupanje, sve u svemu bure je planulo a atmosfera maximalno opustila.

XOIQA_img488241fb2.th.jpg

Vino...

26Nuz_img487811ar5.th.jpg

Plodovi mora...

404.jpg

404.jpg

Posle naravno na plazu i po kaficima , a uvece u kamp. Zaista je pored mora.

404.jpg

404.jpg

404.jpg

A onda hladno pivo uz koncert HLADNOG PIVA. Sviraju do ja..a.

lpv6t_img488851sw2.th.jpg

Posto se nikom nije vracalo kuci, zena i ja smo spalili u nedelju nazad.

Isli smo preko Sinja,Livna ,Bugojno, Zenice , Tuzle na Bijeljinu .Put je fantastican,a pecica za N.Travnik via Rostovo je RAJ.

Montiranje tablice pred granicu...

404.jpg

U Livnu smo morali piti chaj, toliko je od Sinja bilo hladno !

404.jpg

404.jpg

Rostovo je puno serpentina ali i prelepih detalja.

404.jpg

A krivine od Tuzle prema Zepci , krivine od 360 stepeni su cist SEX.

Kod Banovica...

404.jpg

Bijeljina, na pumpi 43 stepena...

404.jpg

Sve u svemu provod za 10.

Pozdrav za Toncija i MK SJENE.

MC SREM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Preterano...zbog ovakvih stvari obozavam motore...

E, al jedno pitanje...sto je bilo montiranje tablica pred granicu? Neki problem ili...? Tj. jestel vozili bez tablica svo vreme do grane?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Preterano...zbog ovakvih stvari obozavam motore...

E, al jedno pitanje...sto je bilo montiranje tablica pred granicu? Neki problem ili...? Tj. jestel vozili bez tablica svo vreme do grane?

taman sam hteo da pitam isto :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2637 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Tablice sam ja skinuo , nakon sugestije dobronamerne od strane par lokalnih motorasa. Oznake svih ostalih gradova kazu niko ne bi primetio, ali TDM ima BG,  a to malo iritira. A posto sam vozio i zenu nisam hteo da razmisljam.

P osto i po Srbiji ne volim da mi se vidi tablica - nije mi tesko palo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja