Jump to content

Moto Zajednica

BJB okupljanje, 4/5 avgust, Resavica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

404.jpg

Nije valjda istina tu pila vodu ????? Iznad je farma, a mozes da pretpostavis kuda idu odpadne vode :D

Little bit of shit never hurt anybody...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Tu je voda sigurno cistija nego recimo u padinskoj skeli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Svaka vam cast ljudi sto ste se i pored takog loseg vremena zaputili,a Lalajku svaka cast na gostoprimstvu.Drago mi je da ste se lepo proveli,a mene su posao,novci i milion drugih stvari sprecili,a nadam se da cemo se videti na sledecem susretu

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja sam, blago receno, razocaran. Sad znam kako je ljudima koji organizuju moto skupove koje upropasti kisa. Sumnjam da je nekome i pored svih kurtoaznih poruka bilo zaista lepo, jer je sve bilo po sistemu seci usi - krpi dupe. A nadao sam se do poslednjeg trenutka da ce ono prestati da pada. Da ste videli Akija recimo u Cupriji, covek u farmerkama tamnim od vode, jakna mokra... i da mu bude lepo posle voziti se dalje, po jos jacoj kisi? Nije se moglo sa rostiljem, nije moglo da se vozi opusteno, ni videlo se nije daleko od puta. Cak i onaj delic koji smo obisli, koji je zaista samo delic, sasvim drugacije izgleda po suncanom danu. Tako da ne znam ni sta da pisem...

 

Ja mogu da budem zadovoljan samo time da sam upoznao dosta sjajnih ljudi. Pored onih koje znam od ranije bogatiji sam za Ribolovca, TheLorda, Nevera, Akija, Squirla, Vlada, Pita, Sashu, MZ_Ridera (koji nas je, sav mokar, jurio po celoj Resavi), veselog Rainmana, valjda se njemu jedinom dopalo... Plasim se da ne zaboravim nekog, bez ljutnje :)

 

Ipak, po nesto se i nauci. U svemu ovome, slaba tacka nam je bila komunikacija. Ja sam obicno bio na celu kolone jer sam poznavao put. Tesko je sa tog mesta pratiti sta se desava 20 motora nazad. Desavalo se da se donese neka odluka na precac, bez da svi saznaju za nju, sto je dovodilo do zabune i ljutnje, verovatno. Recimo po povratku u Despotovac, na kretanju iz Manasije, kad smo vec upalili masine, kazu mi da "ljudima treba gorivo". OK, ali to ne znaju svi, tako da u Despotovcu ja odvedem ljude koji su trazili gorivo na pumpu, a ostali ostanu u cudu, ne znajuci sta se desava. Naravoucenie - pre polaska neko (u ovom slucaju ja) mora glasno i jasno da kaze "ljudi sada idemo tamo_i_tamo, stajemo tu_i_tu zbog toga_i_toga". I nema nesporazuma. Izvinjavam se ovom prilikom svima koji su tom prilikom bili zateceni. Takodje, nisam skoro sve vreme znao sta je sa Dexterrom i SStrujom, mislio sam da su na kraju kolone. Tek na Lisinama sam znao da su produzili kuci.

Sama voznja je sto je najvaznije prosla bez i najmanjeg incidenta, sto se bezbednosti tice. Disciplinovana voznja u koloni, pametnom brzinom. SStruja je na zalost imao taj peh sa motorom, nadam se da je i on izvukao neke pouke iz svega ovoga.

 

Dogovorio sam se sa kolegama endurasima da sastanak ponovimo po pouzdano lepom danu, polovinom avgusta. Ostaje deo sa rostiljem i Racom (koga niste upoznali na zalost) i 50km voznjom po bespucu Kucajskih planina. Mozda nocenje, a mozda razlaz posle rucka. Dogovoricemo se na licu mesta. Nije vezano samo za endurase, ko hoce da sa Racom pijucka rakiju i okrece cevape, dobrodosao! Ako se bude nocilo (ja se nadam) nabavicu kao grom jako crno vino da zaboravimo 4/5 08.

 

Eto, zao mi je sto je kisa upropastilo potencijalno sjajan dogadjaj. Nadam se da ce ove godine biti jos nekog okupljanja u suvljim uslovima, pa da pokusamo da nadoknadimo nenadoknadivo.

 

Pozdrav svima!

 

3d09O_picture0321024x768iv2.th.jpg 404.jpg bKyXh_picture0371024x768kz4.th.jpg A2mU3_picture0431024x768zj1.th.jpg 404.jpg EISId_picture0461024x768ls5.th.jpg n0jLP_picture0481024x768ho9.th.jpg lWLCJ_picture0561024x768va7.th.jpg 404.jpg B0eRo_picture0591024x768iu3.th.jpg cwzNt_picture0601024x768rv5.th.jpg EdzAV_picture0631024x768wn1.th.jpg kQuQU_picture0641024x768on3.th.jpg lxNbc_picture0661024x768wb5.th.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Sumnjam da je nekome i pored svih kurtoaznih poruka bilo zaista lepo, jer je sve bilo po sistemu seci usi - krpi dupe.

 

Meni je bilo ZAISTA lepo! :)  Seci jagu - krpi rupu u stomaku. A tek Akijeva rakijica, mmm.. Bogovska! :)

Lose vreme mi je bas pogodovalo - malo manje smo se vozili, a vise druzili, sto je meni u stvari dosta bitnije u celoj prici. O klopi da ne pricamo.. ;)

 

Nije vezano samo za endurase, ko hoce da sa Racom pijucka rakiju i okrece cevape, dobrodosao! Ako se bude nocilo (ja se nadam) nabavicu kao grom jako crno vino da zaboravimo 4/5 08.

 

Lalajko zlatousti, same mudrosti zboris. Prijavljujem se za cekanje kod Race! :)

 

 

Evo kako ja ocenjujem druzenje:

9CqB3_picture0461024x768ls5.th.jpg

 

.. i brojevima - cisto 10! :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Sumnjam da je nekome i pored svih kurtoaznih poruka bilo zaista lepo, jer je sve bilo po sistemu seci usi - krpi dupe.

 

Pazi kada kazem da sam se super proveo ja ne pisem to iz kurtoazije! Razumem da je tesko poverovati da sam se ja super proveo sa mojim enterprajzom (sto bi Dexter rekao), ali super sam se druzio sa ljudima koje sam tek upoznao... mada vecini i ne pamtim nickove jer smo se skroz kratko druzili, opet zahvaljujuci enterprajzu...

Bio sam spreman na to da ce padati kisa i nije me iznenadilo... a i da me je iznenadila, ja sam pripadnik Zenonove skole stoicizma! Drugim recima: Misao treba da bude jaca od bola a volja jaca od telesne ili dusevne patnje!

Kada se covek drzi te premise, sve je mnogo lepse!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Ja sam se isto super proveo! Lalajku stvarno svaka cast na organizaciji i temeljnoj pripremi okupljanja a to sto ga je vreme omelo da to sve sto je zamislio i sprovede u delo pa docicemo ponovo da dopunimo ova divna iskustva. Naravno veliko hvala Lalajku sto je Ribolovca i mene primio na nocenje, i jest da je covek veliki al opet ne znam gde mu staje toliko veliko srce! Covek je stvarno lafcina!

 

Nista manje zahvalnosti ne dugujem ni Six-u i njegovoj saputnici koji su me trpeli putem nazad za Beograd!

 

A mora i Ribolovcevo vino ovde da dobije zvanicnu pohvalu, iako sladje nego po mom ukusu!

 

Naravno, pozdrav i hvala i svima ostalima koji su dosli i ucinili ovaj skup bas onim sto treba da bude a to je dobro druzenje sa DIVNIM ljudima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Sa moje strane, iskreno bilo je odlicno.Kisa ko kisa ,meni je samo bila izazov vise krenuti na put...pa nije kiselina...samo laganezee rekoh sebi .

Najveci dobitak su ljudi koje sam upoznao i siguran sam da je to svako od nas ponaosob poneo sa sobom na rastanku.Najgora stvar bi bila da se

Resava nije desila i to samo zbog kise.

Siguran sam da Resavu treba ponoviti.Sto rece Lalajko u subotu pred spavanje dok je blago trnuo od lepog crnog vina,ovo je samo proba za ono sto

sto treba uraditi ...vratiti se Resavi !

Ovo je bila samo potvrda da  motor nije sprava za vozikanje  po suncanom danu u papucama.

Zahvaljujem se svima koji su bili na okupu i prakticno potvrdili da BJB zivi i po kisi , posebno Lalajku koji je kako vizuelno tako i dusevno isti covek !  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd / Karaburma

Lalajko, ja mislim da se svima dopalo i da bi rado ponovoli sve pod istim uslovima.

Bitno je druženje i vožnja, a vremenski uslovi tu imaju vrlo malo uticaja.

A to što nismo obišli sve što si isplanirao... biće prilike.

Puno pozdrava za veselu ekipu koja je učestvovala... a za one koji nisu zbog kiše... naučiće se vremenom da malo vode po putu ne može da pokvari ovakvo druženje  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Kisha ni u kom sluchaju ne mozze da mi pokvari putovanje, mozze da bude samo vecci izazov. Ne kazzem da mi je neshto mnogo prijao pljusak na auto-putu, ali posle vozznje i dosta putovanja u proteklih 2 meseca na preko 40'C, nije loshe,nije loshe. S obzirom da ja vozim motor cele godine,i da me ne retko hvata sneg na putevima i ostale nepogode ona sitna kishica je bila skoro neprimetna.

Kao shto sam ranje rekao, ja lichno i moja cura smo se lepo proveli, upoznali puno novih drugara, ruchali, vozili kroz one shumetine i prevoje po kishi, obilazili manastire i kaficce,razmenjivali iskustva i rakiju ;D.

P.S. Ako se opet ide ista marshuta ja se prijavljujem sa Six-om kod Race da pravimo roshtilj i okreccemo neshto (npr. malo prasence takozvano sisavche ;D), i da probamo to Lalajkovo vino  :D.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

A da lepo kad se organizujemo kažemo npr. "prvi sunčani vikend u septembru" pa ćemo par dana pre skupa svi znati da li će vreme biti sunčano ili ne a par dana je valjda dovoljno svima da se organizuju, meni je dovoljan i jedan... Činjenica je da dosta nas nema odekvatnu opremu za kišno vreme itd.,itd.... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd / Karaburma

Činjenica je da dosta nas nema odekvatnu opremu za kišno vreme itd.,itd.... ;)

 

Pa ni sstruja nije imao adekvatnu opremu... pa se snašao  ;D i ipak došao na okupljanje.

Ljudi... za ovako nešto nema izgovora... ne kudim vas, vi ste izgubili mnogo. Ovakvo druženje se ne propušta zbog kiše.

Ako je neko imao drugih obaveza, u redu, to razumem, ali zbog kiše ... ?  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Jeste da sam u kafani rekao da sam newbee, ali to je bilo tada. E necu vise da budem novajlija i tacka :) Sad cete lakse da izgovarate moj nick, ova promena je da ne bi ste polomili jezike kad me pozovete. :)

 

Sto se tice kise i okupljanja, gledao sam sve moguce prognoze i SVAKA je najavljivala kisu i na nju sam bio spreman. Bio sam spreman cak i na kampovanje po kisi, poneo sam brdo najlona za na sator i pod satorom :) I da je padao grad, opet bih posao jer je druzenje bilo extra bez obzira na vreme. Trebalo bi cesce odrzavati ove skupove, bar u prvo vreme dok se ljudi bolje ne upoznaju. Na proslom okupljanju sam upoznao jedan broj ljudi, na ovom jos toliko i jos produbio poznanstva od proslog. Na sledecem cu produbiti poznanstva od ovog i upoznati jos ljudi. E to je za mene najveca vrednost BJB okupljanja.

 

I Lalajko nemoj da brines EXTRA sam se proveo hvala ti i ovako javno na svemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Lalajko zlatousti, same mudrosti zboris. Prijavljujem se za cekanje kod Race! :)

E nece moci, trebamo valjda i mi nesto da jedemo kad dodjemo gladni iz planine, a pored tebe mozemo samo da olizemo rostiljsku resetku  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

E nece moci, trebamo valjda i mi nesto da jedemo kad dodjemo gladni iz planine, a pored tebe mozemo samo da olizemo rostiljsku resetku  :P

 

Bicu dobar, casna rec! :)

Evo Bilja kaze da garantuje za mene.. Hihi.. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja