Jump to content

Moto Zajednica

Debelo Brdo 2011 - enduro u svim varijantama

Recommended Posts

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Mozda je lepse za voznju Arandjelovac-Garasko jezero-Belanovica-dolina Kacera-Ljig-Mionica-Valjevo. Vredi provozati.

 

Aj ako te ne mrzi baci ovu rutu na google maps, via michelin, garmin ili tako nešto..ići ću ja tuda, pa da ne promašim taj put.

Ako ides Smederevskim putem kad prodjes Brestovik imas odvajanje desno koje ide prema auto-put, prolazis mesta, Vodanj-Malo Orasje -Dubona, Mladenovac selo (tu ima tabla skretanje desno da ne ides kroz grad)Mladenovac-Orasac, Arandjelovac (ides samo pravo kad prodjes OMV pumpu ima jos mozda oko 2km Lukoil pumpa sa leve strane tacno ispred nje ima skretanje, kazu da ima tabla Garasi ali ja je nisam video) ides preko Bukulje sa gomilom prelepih i opasnih krivina-Jezero Garasi-Jelovik-Belanovica-Poljanice-Ivanovci-Brancic i izlazis na Ibarsku kod restorana Dva brata tacno ispred Ljiga. Na semaforu desno preko mesto u Ljigu tu sad ima nekih precica ali ti je bolje ako ides samo da ides na Mionicu-Valjevo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Stvarno odlicna putanja.. samo podjite na vreme..

Misa i ja smo satima giljalii sa svega 2 pus pauze..

Krenuli oko 4, a uvatio nas mrak posle Kosjere :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

Ko iz bg-a ide preko Avale, dalje moze preko Sopota do Mirosaljaca, odatle preko Barosevca(preko kopa, pa ko ima ozbiljniji off moped moze i da zadje malo u kop :)) moze na dve strane, levo preko Rudovaca na Bistricu pa za Lazarevac(a moze i glavnim putem iz rudovaca pravo za AR, ili do Partizana pa preko Vagana do Garasa) ili desno pa preko Zeoka takodje za Lazarevac(taj put je optereceniji i malo kraci nego preko Rudovaca i Bistrice). E u Lazarevcu bih se verovatno prikjucio i ja(a mozda i ledu) pa preko Brajkovca i Sutaca do Belanovice a od Belanovice do Ljiga ka Mionici. Svi ovi putevi su krivudavi i zanimljivi za voznju ali ne znam koliko su dalji od standardnog puta magistralnim putevima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Pošto bi pravili neki gulaš u četvrtak uveče, da li bi orjentaciono mogao svako ponaosob da se izjasni kad bi došao, da bi mogli da planiramo.

Znam da dolaze Jager, Kepo, Mša-Pei,Aca-Pn u četvrtak. Jel ima još neko?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Pratim i planiram ali na zalost izgleda da ce mi plata biti tek posle 20-og 0plac.gif + sto taj vikend imam jos nekih ranije ugovorenih obaveza...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pošto bi pravili neki gulaš u četvrtak uveče, da li bi orjentaciono mogao svako ponaosob da se izjasni kad bi došao, da bi mogli da planiramo.

Znam da dolaze Jager, Kepo, Mša-Pei,Aca-Pn u četvrtak. Jel ima još neko?

 

Danas sam se čuo sa BusManom. Mislim da je i on u igri za četvrtak! :takoje: :takoje: :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Mozda je lepse za voznju Arandjelovac-Garasko jezero-Belanovica-dolina Kacera-Ljig-Mionica-Valjevo. Vredi provozati.

 

Aj ako te ne mrzi baci ovu rutu na google maps, via michelin, garmin ili tako nešto..ići ću ja tuda, pa da ne promašim taj put.

Ako ides Smederevskim putem kad prodjes Brestovik imas odvajanje desno koje ide prema auto-put, prolazis mesta, Vodanj-Malo Orasje -Dubona, Mladenovac selo (tu ima tabla skretanje desno da ne ides kroz grad)Mladenovac-Orasac, Arandjelovac (ides samo pravo kad prodjes OMV pumpu ima jos mozda oko 2km Lukoil pumpa sa leve strane tacno ispred nje ima skretanje, kazu da ima tabla Garasi ali ja je nisam video) ides preko Bukulje sa gomilom prelepih i opasnih krivina-Jezero Garasi-Jelovik-Belanovica-Poljanice-Ivanovci-Brancic i izlazis na Ibarsku kod restorana Dva brata tacno ispred Ljiga. Na semaforu desno preko mesto u Ljigu tu sad ima nekih precica ali ti je bolje ako ides samo da ides na Mionicu-Valjevo.

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ako neko zeli moze da povede i lepsi pol sa sobom. Planinarski dom je uslovan za lepsi pol, a u blizini postoji dosta planinarsko-pesackih staza za setnju u prelepoj prirodi, ili pak za branje nekog divljeg voca, jagoda, sipurka ili ko sta zeli. U blizini postoji i jedna planinska recica, mislim da ima i neki vir za brckanje. Ne moze da se kupa ali da se osvezite u setnji svakako moze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

U blizini postoji i jedna planinska recica, mislim da ima i neki vir za brckanje.

 

Moze li da se peca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: KTM 690 ENDURO R, EXC 450

Uff, evo najzad i ja da se prikljucim :zdravo:

 

Hvala Vlajko ipak je to bio problem- sto si mi rekao!

 

vidimo se sledeceg weekend-a :care:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: valjevo

Deki da li moze da se prodje ovuda,Lelic-Susica-Brezovice-Vujinovaca?

 

 

Susica-Brezovice samo ako krenes sa buldozerom (izmedju je kanjon Susice). Drzi se pravca Lelic-Mravinjci-Dijavica-Debelo brdo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Ako mi se ovi ispiti zavrse dolazim i ja iz pravca Krupnja :D

 

'oces precicom? :moto3:

 

Jos pitas :D Kuda? :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ufff... :stabre:

 

Ja sam trenutno na moru, vraćam se za vikend, ako mi poslovne obaveze dozvole eto mene padavičara najbržeg....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: valjevo

 

 

Jos pitas :D Kuda? :moto3:

 

 

Krupanj-Sokolske planine-Gracanica-Sokolac-Gornja Ljubovidja-Bobija-Debelo brdo. Posle Gracanice uglavnom se vozi makadamskim putevima. Manje kilometara, vise uzivanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Deki da li moze da se prodje ovuda,Lelic-Susica-Brezovice-Vujinovaca?

 

 

Susica-Brezovice samo ako krenes sa buldozerom (izmedju je kanjon Susice). Drzi se pravca Lelic-Mravinjci-Dijavica-Debelo brdo.

Buldozer nemam, zato cu da te poslusam ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

 

 

Jos pitas :D Kuda? :moto3:

 

 

Krupanj-Sokolske planine-Gracanica-Sokolac-Gornja Ljubovidja-Bobija-Debelo brdo. Posle Gracanice uglavnom se vozi makadamskim putevima. Manje kilometara, vise uzivanja.

Tako sam i predpostavio, samo bojim se da ne zalutam, jednom sam zalutao po tim krajevima, nije bilo bas prijatno, a nigde zive duze :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2845 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Najmlađa čobanica mlada ima oko 75 godina :D :D :D

Isla s tobom u skolu? :lol:

Jok, ja sam ovce čuvao sam :nanana::nanana::nanana::nanana::nanana:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja