Jump to content

Moto Zajednica

Zrenjaninski put, u blizini Carske bare, mrtav motociklista

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Dovoljno ti je da vidis gde je motor i da isto to zakljucis.
ili da ne zaključuješ ništa ako baš  ne moraš a uz to nisi ni siguran... Što se slika tiče, skroz je OK da se ostavi samo link, a kod ove konkretno ne vidim ništa TOLIKO potresno da bi potpala pod ovu ili onu kategoriju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Nema na ovoj slici ništa potresno ili takvo da je se ne može gledati, ali je za nevjericu da ljudi i dalje ne misle prvenstveno o sebi. Ovaj je bio samo u šorcu... Nevjerovatno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ja sam stavio samo link, tako da svako ko želi da pogleda sliku može to da uradi. Kao što smo već diskutovali, slike treba da postoje, ali i pravo izbora da li neko želi da ih pogleda ili ne.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ne bih da započinjem (flame) war, ali... Mislim da određene slike, na kojima NEMA krvi, rasutih organa, rasparčanih udova i sličnih prizora, trebaju da BUDU postavljene, jer je ponekad jedino šok ono što natjera bilo koga od nas da se trgne i zapita da li možda treba nešto da promijeni u svom ponašanju, a u ovom slučaju u vožnji.

 

Možda je krivo mjesto za ovaj post, jer je tema vezana za postavljanje slika na drugom mjestu...

 

Pozdrav.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Slika nije toliko problematicna ali i meni je vise Ok.link,pa koga zanima moze da pogleda.Mislim da je u bilo cemu dobro imati izbor hoces,neces a ne moras.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Mislim da je slika trebalo da ostane kako sam je postavio, kao flash i opomena svima nama da razmislimo kako vozimo i sta radimo.

 

Za one koji ne znaju, ja sa urednik fotografije u The Associated Press-u (AP) u Beogradu, pa je moje skromno misljenje da posle svih ratova, bombardovanja  i nesreca koje su nas zadesile od 1990 pa na ovamo, koje sam licno slikao a i editovao materijal (slike) drugih kolega, imam jako dobar osecaj koja slika moze, a koja ne moze na WIRE, ili INTERNET.

 

Da objasnim, u agencijko fotorafskom zargonu GRAPHIC CONTENT je ono sto ne treba pokazivati,sto neko rece krv, raskomadana tela, krupni planovi,lica zrtava, i slicno,  ali ova slika je daleko od toga, zato sam je i postavio u informativnno-upozoravajuce svrhe.

 

Da je svi vide i razmisle pre nego sto sednu na motor, a neki i u auto.

 

Ovako sa link-om, sve je odlozeno za jedan korak, iliti klick mishem. Moja ideja je bila da

skrenemo paznju clanova.

 

 

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Upravo tako, kolega. Jer kad imaš izbor, vrlo lako možeš da izabereš da NE pogledaš ono što je linkovano, jer velika većina misli da se iza linka nalazi upravo graphic content, a ne "normalna" slika. Na ovaj način je to efektno i efektivno upozorenje. I to što ono proizvede kao reakciju je mnogo bitnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Meni se cini da je Gremlin pazljivo odabrao sliku jer jeste potresna, a ipak nije prekoracila granicu pristojnosti...

 

Ali ima smisla i sto ostali predlazu - da takve slike kacimo, al da se stavi samo link. Tako ce opet svako moci da sliku vidi, ali ce svakome ostati pravo da odluci dal' zeli da je vidi... Ne brinem ja da ce Gremlin da postavi neku 'nepristojnu' sliku,ali prosto treba da uvedemo pravilo i zbog ostalih koji bi takve slike da kace. Desavalo se na forumu da su svakakve slike kacene, da ne pricam sad.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Da nije tužno bilo bi smešno, gaće i kaciga na laktu.... :-[ :-[ :-[

 

Ne mogu da poverujem da ima ludaka koji rade ovakve manevre kolima po putu. Obzirom na model automobila i njegovi cenu, stekao sam utisak da vozač ima barem osnovnu školu ne bi li stekao kapital da ga kupi. Ali brzo me razuvere ovakvi događaji, nažalost. Vilajet tamni po saobraćaju...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Nek mu je laka crna zemlja...

 

 

ljudi, imamo temu gde mozemo o ovome, daj da ne zatrpavamo ovde sa off-om  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland

löaka mu crna zemlja,

 

a sto se tice slika ja se u potpunosti slazem da slike treba postavljati da se vidi  jer samo tako moze u nama da ostavi dubok trag i da razmisljamo o posledicama  .

reci su prazne i lako se zaboravi a slika je slika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Prvo da se zahvalim svima vama na izrazima saucesca i ako za 2 dana ce biti tacno 5 godina od pogibije Djure .Jednostavno tek sad sam naisla na ovaj forum i ovaj post ,pa sam iz zahvalnosti prema vama i vasim izrazima saucesca resila da se registrujem .

Vidim da su bile i slike sa nesrece ,ali clan koji je to postavljao pise da je banovan ..pa u koliko neko i dalje ima te slike bila bih vam zahvalna da mi prosledite ( ma kako god da su potresne )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Dal je moguce da niko od vas clanova ,nema kojim slucajem fotografije ..

 

Inace samo da kazem jer vidim da se polemisalo oko kacige ... Imao je kacigu !!! Ako je to sad u opste bitno ... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Znači stigle slike? Dobro ih pogledaj a onda ih arhiviraj i zaboravi, nemoj traćiti život na ono što ne možeš promeniti.

 

Ne ,slika jos nema .. ali sam zahvalna ljudima koji mi zele pomoci da dodjem do njih ...Svesna sam da nista niti mogu vratiti niti promeniti - na zalost :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Umorismo se više od ovoga, nemogu da verujem da nadležni nečine ništa. Ovog leta nas je izginulo više na putevima nego u Siriji u građanskom ratu. Nadam se da će neko ko treba ubzo nešto učiniti.

Iskreno saučešće porodici i prijateljima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Ispred Moto-Asocijacije Srbije pozivam rukovodstvo BJB-a na dogovor radi protestne voznje..VREME JE....Stanimo na put bahatim automobilistima......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja