Jump to content

Moto Zajednica

Evo me ponovo ali ovo vam ne radi kako treba!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Zdravo svima!!

Evo po drugi put sam se registrovao ovde, posto mi prvi nalog nije radio nisam mogao da udjem na Oglasnik kao pre, te se evo registrovah ponovo, medjutim avaj, opet ne mogu na "Oglasnik" i jos neke rubrike.

Ja se izvinjavam ali stvarno vas ne razumem, jedan najobicniji sajt o motorima a vi udarli svuda lozinke kao da ste banku otvorili, mislim stvarno nema smisla za tako nesto, a kada sam vam poslao mail sa molbom da mi objasnite zasto ne mogu na Oglasnik, niko se zivi ne javlja niti odgovara na mail, stvarno velika sramota za onoga ko je odgovoran za sve ovo, pa ako ste znali da stavite lozinke za skoro svaku rubriku onda treba da ste tu i da narodu pomognete, eto to je moje misljenje, e sada koliko sam u pravu reci ce nadlezni za sve ovo, ako nadje vremena i volje da mi pomogne da budem ravnopravni clan kao sto je bilo u pocetku kada sam se prvi put registovao i kao i svi drugi clanovi.

Na kraju pozdrav svima u nadi da cete mi pomoci i javiti se na ovu temu, jer mozda ima jos ljudi sa istim problemom.

 

Ziko Rydén Sweden

 

zikomail@yahoo.se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Oglasnik još uvek nije funkcionalan, zato traži lozinku, a tvoj stari nalog je verovatno takođe ispravan, kao i ovaj.

 

Dok ne proradi Oglasnik, mali oglas možeš postaviti i ovde na forumu: http://forum.bjbikers.com/index.php?/forum/4-oglasi/

 

Pravilnik možeš pogledati ovde: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/28421-obavezno-procitati-pre-postavljanja-oglasa/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja