Jump to content

Moto Zajednica

YAMAHA R6 '2000

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

kao sto naslov kaze prodajem r6-icu.Godiste je dve hiljadito ali je model za 2001'.Zadnja svetla su mu odvojena okrugla,retrovizori su neki sportski a prednji farovi su sociva,placeni u louisu 180eura(nesto slicno kao na novim R jedinicama).Motor je u extra stanju,uvezen je pre godinu dana ali jos nije registrovan tako da ide na ime kupca.U poslednjih 2 meseca sam stavio nov lanac i lancanike,ulje i filter (Bardahl 10w-40),reparirana je prednja viljuska,ocisceni i podeseni karburatori,nastelovani ventili,sve su nove plocice kocnica.i pre par dana je legao nov akumulator.Gume su na nekih 70-80% zivota.na motoru je ofarban samo rep,ostalo je u prvoj boji (crveno beloj).Masina nije nikad otvarana a na satu pise 22000km,da li je to za verovati ne znam ali masina radi kao da je to stvarna kilometraza...motor jednostavno sapuce :yamaha: Ulaganja nema nikakvih sem registracije.ZA legalnost i ispravnost motora garantujem. :takoje:

zamene me ne interesuju.

Cena je 3100eura

tel/060/090-90-93

p.s.

slike ce biti za par dana samo da mi aparat dodje sa popravke posto mi je pao sa motora <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

motor je od danas registrovan na mom imenu i citav rep je presvucen karbonom :takoje:

bruka izgleda :staa2:

cena je 3250 evropskih dinara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

Teska vremena priujatelju......cena je vise nego mala.....naci ce se vec neko.....srecno sa prodajom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja