Jump to content

Moto Zajednica

MK VITEZOVI BAČ SUSRET

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Odzaci
  • Motocikl: SUZUKI GSX650F K8

kad se udje u bac, ima tabla koja upucuje ka vajskoj, tamo ima par skretanja pa se nadam da bi domacini trebali znakovima da nas upute jer je po meni tesko objasniti. od baca ima nekih 10-ak km.

ako gresim neka me domacini demantuju jer mislim da nema nekog smestaja, mozda ima privatnog, ima restoran i kafic.

Slabo poznajem te krajeve :neznam: od Novog Sada gde se ide da se stigne u Bac i Vajsku?

J.... kad uvek vozim auto putem NS-SU u ove male krajeve skoro da nisam nikad ni zalazio :stabre:

 

Evo ovako prijatelju!

 

Postoje dva puta iz Novog Sada za Bac!

 

Jedan je:N.S-Rumenka-B.Petrovac-Silbas-Parage-Ratkovo-Selenca-Bac!

 

Drugi je:N.S-Veternik-Futog-Begec-Celarevo-B.Palanka-Obrovac-Tovarisevo-Bac!

 

E sad,posto planiras skelom da predjes.Isle su skele do Futoga i do Begeca.Ne znam koja trenutno ide ali koja god znaci da ti ovaj drugi put vise odgovara!

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

kad se udje u bac, ima tabla koja upucuje ka vajskoj, tamo ima par skretanja pa se nadam da bi domacini trebali znakovima da nas upute jer je po meni tesko objasniti. od baca ima nekih 10-ak km.

ako gresim neka me domacini demantuju jer mislim da nema nekog smestaja, mozda ima privatnog, ima restoran i kafic.

Slabo poznajem te krajeve :neznam: od Novog Sada gde se ide da se stigne u Bac i Vajsku?

J.... kad uvek vozim auto putem NS-SU u ove male krajeve skoro da nisam nikad ni zalazio :stabre:

 

Evo ovako prijatelju!

 

Postoje dva puta iz Novog Sada za Bac!

 

Jedan je:N.S-Rumenka-B.Petrovac-Silbas-Parage-Ratkovo-Selenca-Bac!

 

Drugi je:N.S-Veternik-Futog-Begec-Celarevo-B.Palanka-Obrovac-Tovarisevo-Bac!

 

E sad,posto planiras skelom da predjes.Isle su skele do Futoga i do Begeca.Ne znam koja trenutno ide ali koja god znaci da ti ovaj drugi put vise odgovara!

 

Pozdrav!

Sad znam gde je Bac i Vajska nema problema.A za tu skelu prema Futogu znam isao sam sa njom u Futog na skup jedne godine.

Ma snacu se vec

zahvaljujem se svima :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

al ga ti komplikujes kobaja :nanana:

 

Jebiga druze kad ocu sve da obidjem :nanana: Sata cu kad volim druzen je i skupove :neznam: A imam te 4 nedelje odmora pa se raspamatim gde bi i sta bi.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

vreme za sada idealno! vetar duva, sunce sija,... obecava! ovo ce mi biti prvi susret da idem autom, ali iz cistog razloga jer ide vise nas.... :) vidimo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

prijatelji,bio danas u Bacu na motoskupu.pasulj je do jaja hehehe a tek onaj ljuti uuuuu sunce ti,pa vredelo je samo zbog toga ici hehe :moto3::lol::takoje: bila luda predstava stantmena na kvadu i kawi.svaka cast Vitezovi,vidimo se dogodine...ako kojim slucajem nenaleti opet taj pasulj :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja