Jump to content

Moto Zajednica

Cat-friendly pansion

Recommended Posts

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Dragi prijatelji životinja,

 

kao što znate iz prethodnih postova u Opštim temama, pored redovnog posla devojka i ja imamo i mali šelter za sitne životinje. Udomljavamo, lečimo kuce i mace, tražimo izgubljene vlasnike... Jedan deo troškova pokrivamo tako što čuvamo mačke dok su im vlasnici na putu (za čuvanje pasa nemamo dobre uslove). Ovo je za sada jedini cat-friendly pansion za mačke u Beogradu, i želimo da ponudimo ovu uslugu kolegama bajkerima koji se spremaju na letovanje.

 

Mačke provode vreme u sigurnom i udobnom prostoru, pod našim neprekidnim nadzorom. BJB mačke će imati i izuzetnu privilegiju - pravo da dremaju na sedištu motora (Bobanovo sedište!).

 

Sve informacije i slike šaljemo na PP zahtev. Mrnjau!

 

mKVCk_zigiishiva.jpg

 

8tPkC_milutin.jpg

 

o0UUr_makana.jpg

 

WurtY_popodnevniodmor.jpg

 

2Aucf_velikaterasa.jpg

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Svaka chast.

Jedva cekam zeni da pokazem posle posla.

Preporucicu Vas ko god da me pita za ovakvu uslugu.

Pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Pansion za mačke radi odlično... Hoću da se pohvalim da nam je u goste stigla i legendarna Murka, impresivna persijanka starog tipa, teška 12 kila! Murka je urbani mit među mačkarima - svi su čuli za nju, ali je retko ko i video.

 

Murka je poreklom iz Kanade. Kada ustane i krene u šetnju, ostale mačke su u potpunom šoku, a meni se čini da nam se ovca muva po kući...

 

83yeD_img1053s.jpg

 

 

FWb2L_img1054o.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

100 čuda u pansionu za mačke!

 

Prošle godine smo devojka i ja otvorili prvi pravi pansion za mačke u Beogradu. Nova godina je dobar trenutak da saberemo šta smo uradili... i evo šta kaže računica: mace u gostima + naše mace + udomljene mace + avlijanerke koje su kod nas na toplom obroku = kroz ruke nam je prošlo skoro sto čudesnih čupavih prijatelja. Ove godine - nadamo se - biće ih i svih trista!

 

Zaista je lepo raditi ono što voliš, i živeti od toga. Naš topli savet svim kolegama sa foruma: ako vas smara svakodnevni posao, batalite ga i prepoznajte šta je to što zaista želite da radite, uložite u to sav trud i ljubav - uspeh neće da izostane!

 

Na slici - mace koje smo gostili u 2011:

 

2011%20Portrait%20lo-res.jpg

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Svaka cast, svidja mi se sto ste nesto tako napravili. E sad jedno pitanje, vidim na slikama da su mace zajedno, kako ste resili musko - zenske probleme ( ono - donese vam covek macku , ostavi na deset dana, vrati se, uzme je, a njoj posle raste stomak - zatrudnela ) ?

Il druga situacija - imas na cuvanju tri macka i pet macki, mackovi ce da se pokolju oko njih ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Never drive faster than your angel can fly, 108 postova
  • Lokacija: Louisville KENTUCKY; EU
  • Motocikl: Harley Davidson, cbr 1000 rr

Bravo! Svaka vam čast! Kad neko s ljubavlju radi nešto, još sa ovako divnim bićima, šta ima ljepše od toga. :care::care::care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Evo da se pohvalim– moja maca Zoki je danas osvojila dva treća i dva prva mesta na TICA (The International Cat Association) izložbi mačaka na Beogradskom sajmu sampion.gifsampion.gif!!!

 

Sudija.jpg

Maca Zoki je jedno od mačića-siročića koji su kod mene rasli i čekali udomitelja. Ali Zoki je uvek bila posebna – više od svega volela je da se bavi mačjim ekstremnim sportovima: pentranjem do najviših i najtanjih grančica, provlačenjem kroz iglene uši, propadanjem kroz odžake... večito je upadala u nevolju! A onda, jednog kobnog dana prošlog leta, dok je vijala guštere ispred bašte, udario ju je auto i to jaaako. Smrskao joj je kukove, a od siline udarca pukao joj je trbušni zid. Zoki je od tada pregrmela nekoliko teških operacija, a oporavak je bio veoma dug i komplikovan.

 

Maca%20Zoki%20bolesna.jpg

„Ali, ne zvala se ja Super Zoki, tako mi miša!“ reče ona. I od bolesnika ni na nebu ni na zemlji, uz veliku pomoć moje devojke i brojnih prijatelja - veterinara, Zoki je vremenom potpuno ozdravila i procvetala u pravu mačju lepoticu. Toliko lepu i šarmantnu da smo je prijavili u zvaničnoj konkurenciji na ovogodišnjoj Izložbi mačaka.

 

Pobednik.jpg

I tako, ni godinu dana posle velikih nevolja, naša Zoki je ponosno izašla pred međunarodne sudije - rame uz rame sa najfinijim brendiranim domaćim i uvoznim mačkama. Sudije su posebno pohvalile njenu građu, šare i izvanredno krzno – jako, ali svileno na dodir. Bravo, Zoki!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja