Jump to content

Moto Zajednica

Beton Jungle Bikers SHOP

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

 

      Sve najbolje i puno uspeha u poslu zeli ti Zozon vlasnik jedne Honde...pa cim nateram 200 000km eto i mene po delove  ;D za sad imam 50 000, ali vreme leti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Pa posto se Japanci izgleda i ne kvare, ja sam resio da za sada drzim samo ono sto je potrebno za redovan servis.

E, a jel vam se jakne cepaju da ja predjem na garderobu i slicno ? Salim se naravno ! Hvala svima na podrsci !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Pa posto se Japanci izgleda i ne kvare, ja sam resio da za sada drzim samo ono sto je potrebno za redovan servis.

E, a jel vam se jakne cepaju da ja predjem na garderobu i slicno ? Salim se naravno ! Hvala svima na podrsci !

Cepaju, cepaju.... One nisu Japanske... JBG >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Pa posto se Japanci izgleda i ne kvare, ja sam resio da za sada drzim samo ono sto je potrebno za redovan servis.

E, a jel vam se jakne cepaju da ja predjem na garderobu i slicno ? Salim se naravno ! Hvala svima na podrsci !

Cepaju, cepaju.... One nisu Japanske... JBG >:(

 

 

I to se cepaju iz sve snage nemozeih no bog sastaviti ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Molim da u radnji bude dostupna oprema za devojke!!!Mali brojevi,mali brojevi!!!!!!!! ;)

 

I veliki brojevi, veliki brojevi!  I filter vazduha za Afriku! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ma za Afriku imam, to se mora imati jer na njoj promenis 100 filtera i ona jos ide a racunao sam da za Stroma ne treba, rekoh, izdrzace taj filter dok traje motor, ali ovog je Yo-men bas pazio pa je nadziveo zamenu filtera !!!

Salim se naravno. Yo nisam bio jos u radnji,danas sam imao strasnu frku, pogledacu sutra, nemam ga u fakturi nego da vidim da li odgovara od nekog drugog Suzukija, pa ti javljam, a treba jos neka dopuna lagera da mi stigne ovih dana pa ako se ne snadjes a i ako se snadjes, ja ti javljam, bar da se pohvalim da imam, ako nista drugo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

E jasminko srecno!!!I DA NAS SVE ZOVES NA VELIKO OTVARANJE!!!!rado cemo se odazvati i pocepati neku gumu za srecu pred radnjom . . :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ma skockalo mi se MORE, tj. odmor, odavno uplacen, i to od 14. 08. do 26. 08. pa mi glupo da otvorim na pet dana, pa da zatvorim na 12 dana itd. ovako sam odredio, POCINJEMO SA RADOM 1. Septembra. 2007.  U medjuvremenu, ako nesto zatreba, saljite na PM, ili zovite na 063 230 710. P O Z D R A V !!!

I ja se nerviram sto moram da idem, ali moja je u kuci uvek zadnja, jos mi u usima odjekuje ono moje otresito : DA  DRAGA !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Filteri vazduha i ulja  95 % MEIVA, ostalo HIFLO, Plocice za sada NISSIN, Semerinzi viljuske VERSAH, Jakne ,kacige pojasevi itd. itd. su IXS, GIVI koferi i jos neke sitnice za pocetak, pa kako se sta bude trazilo- prilagodjavacemo se koliko nam mogucnosti budu dozvoljavale. SVAKI POCETAK JE TEZAK PA VAS MOLIM DA IMATE  RAZUMEVANJA ZA SVE ONE SITNE PROPUSTE KOJIH CE SIGURNO BITI, I ZA SVE ONO STO TRENUTNO NEMA U RADNJI , JER VERUJTE, NIKO OD MENE VISE NE BI VOLEO DA IMAM U RADNJI SVE ONO STO  BILO KOME MOZE DA  ZATREBA, ALI NEZNAM NI STA JE TO , A I DA ZNAM, ODAKLE MI !!! (Mislim odakle mi pare da sve to nabavim).

POZDRAV !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Svaka čast Jasminko. Idi odmori i lagano se pripremi za početak, pa da onda lagano kreneš u nove pohode.

 

Lijep odmor i dobar provod.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

OD PONEDELJKA 03.09.2007. POCINJEM SA RADOM U PRODAVNICI !!!!

DEZURAM ( I POLAKO ZAVRSAVAM SREDJIVANJE ) SVAKIM RADNIM DANOM od 10 do 17 h !!!

      SVRATITE DA VIDITE STA IMAM I JOS VISE STA NEMAM DA BI ONO STO SE TRAZI POKUSAO DA NABAVIM I POBOLJSAM PONUDU !!!!

DODJITE DA SE ISPRICAMO I DA ME POSAVETUJETE, JER OVO NIKAD NISAM RADIO !!!

              I NARAVNO 10 % P O P U S T A za sve BETON JUNGLE BIKERS-  CLANOVE !!!

Samim tim, nadam se imacu priliku da budem clan BJB-a koji ce upoznati uzivo,( tj. videti i popricati), najveci broj clanova nase MOTO zajednice!!!

      HVALA i vidimo se !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Čovek uspeo u životu, spojio lepo i korisno.

Želim ti srećan početak i puno uspeha u radu.

Hoće li biti ponuda na internetu i slanje pouzećem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja