Jump to content

Moto Zajednica

Prvo okupljanje BJB Maxi Scooter Cluba

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 323 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: burgman 650, honda silver wing 400, burgman 400, t max 500

veliki pozdarv svim kolegama 1zdravo.gifposto sam nazalost sprecen 0ljut2.gif da dodjem 19 zelim vam lepo druzenje i nek nam je srecan pocetak sledeci put se vidimo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 91 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: honda vfr vtec

veliki pozdarv svim kolegama 1zdravo.gifposto sam nazalost sprecen 0ljut2.gif da dodjem 19 zelim vam lepo druzenje i nek nam je srecan pocetak sledeci put se vidimo .

mozda se nesto promeni opet pa dodjes

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6810 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

1. alexanto

2. nntom

3. NeCi

4. Boriša

5. kubura

6. nolezmaj

8. mungos

9. panta_kg

10. motor_che +3

11.Nesa024

12.Bugiman

16. Dejan_bgd

17. AlekRe

18.Boxi87

 

Ajde sad spisak ko bi isao iz Bga pa da se organizujemo za zajednicku voznju do Zablja

 

1. Boxi87

2. Alekre (Smederevo)

 

 

Dakle, ja bih sam do Beograda pa odatle sa vama. Ako krece neko iz mog kraja i okoline, neka me kontaktira.

Jedino bih zamolio nekoga da me saceka negde zato sto apsolutno ne poznajem Beograd i kada odem tamo bukvalno sam kao slepac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Sacekacu te ja na ulasku u grad pa mozemo sa ostatkom ekipe da se nadjemo na prvoj pumpi posle pancevca...Predlazem da idemo BG Titel Sajkas Zabalj 95km (po viamichelin) najkraci a ujedno i najzanimljivi put.Ima u putopisima BG-NS via Titel...

Koliko ima km od Zablja do Fantasta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5703 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

46 km do tamo a nazad par km duže zbog vožnje uz staru Tisu kod Čuruga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

 

 

Ajde sad spisak ko bi isao iz Bga pa da se organizujemo za zajednicku voznju do Zablja

Dakle, ja bih sam do Beograda pa odatle sa vama. Ako krece neko iz mog kraja i okoline, neka me kontaktira.

Jedino bih zamolio nekoga da me saceka negde zato sto apsolutno ne poznajem Beograd i kada odem tamo bukvalno sam kao slepac.

 

Alekre druze, pa ako ja budem isao , ne bi svakako dozvolio da ne sacekamo sve koji dolaze iz Krusevca, Kragujevca, Uzica i tebe iz Smedereva, itd. Daleko je 19., ali vec cemo se dogovoriti oko mesta okupljanja. Posto momci sa juga dolaze najverovatnije Ibarskom, verovatno bi se nasli na, recimo OMV pumpi na Vidikovcu,da se ne bi pogubili po Banovom Brdu,da se malo odmore , okrepe se,a tebe bi recimo ja pokupio na Bubanj potoku, ili 1000 ruža,ili kod tunela Straževica. O tom potom, idemo svi zajedno do Zablja i mozete da vidite kojim putem je najatraktivnije, ili da atrakciju ostavimo za prezderavanje kod Lale i Sose :) i za odlazak do Fantasta gde nam tata Alexanto sprema sigurno jos neko iznenadjenja tipa, sladoled, rucak, jahanje konja (ima tamo ergela), jahanje nojeva (ima tamo farma), sipace nam čorbu(ima tamo pumpa) itd , itd, pa da vidite kako su dobri tamo ti Pajtićevci i Čanakovci :D:D:D:D:D:D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5703 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

za odlazak do Fantasta gde nam tata Alexanto sprema sigurno jos neko iznenadjenja tipa, sladoled, rucak, jahanje konja (ima tamo ergela), jahanje nojeva (ima tamo farma), sipace nam čorbu(ima tamo pumpa) itd , itd, pa da vidite kako su dobri tamo ti Pajtićevci i Čanakovci :D:D:D:D:D:D

 

...a striptizeta, a plesaš na žici, a bradata žena pa klovn i naravno Džej! :nanana:

i zaboravih: pun rezervoar goriva (+ u kanticu) i pranje motora sa servisom gratis... :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Što se mene tiče, dovoljna je i čaša soka, striptizete prepuštam drugima :zvizduk:

 

Takođe, javi za troškove oko gošćenja i organizacije, korektno je da podelimo trošak :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5703 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

nolezmaj - druže, nemoj sto puta da ponavljam: nema podele troškova - moji ste gosti. Ponesite dobru volju i benzina u Vašim aždahama! :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

samo pratim i nista drugo necu da planiram da nesto ne izbaksuziram ,samo 18.po podne pakuj stvari i pravac vojvodina :-))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Eto sta se dogodi kad si otsutan par dana.

Dodjoh, videh - a ono SKUP! Pa jos MAXSISTA! C C C C C C C C.....

Ne prolazi to bez mene nikako.

Posto imam tehnickih(organizacionih) problema

gledacu da ih dotle resim i krecem.

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Upravo razmisljam koji stepen prevare da upotrebim, jer sam od 12-og pa narednih 10 dana na Zlatiboru sa porodicom i nekom ekipom, pa sumnjam da bi bas blagonaklono gledali da prekinem pola partije preferansa i kazem "bilo mi je zadovoljstvo - ali skup je skup" i zapalim za Bg! Ali radim intenzivno na tome da mi iznenada stigne "hitan" poziv, mada jos nisam odredio kakav? Ionako ima jos vremena. :zdravo:

 

P.S. To sto si ti skroz O.K. je sasvim u redu, ali mislim ipak da bi neka kotizacija oko svega bila u redu, jer ipak je ovo ozbiljna grupa drugara(na stranu sto ovi sa juga mogu da pojeduuuuu :nanana:), a ovi iz BG da popijuuuu :nanana:, salu na stranu ali razmisli jos jednom? :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Upravo razmisljam koji stepen prevare da upotrebim, jer sam od 12-og pa narednih 10 dana na Zlatiboru sa porodicom i nekom ekipom, pa sumnjam da bi bas blagonaklono gledali da prekinem pola partije preferansa i kazem "bilo mi je zadovoljstvo - ali skup je skup" i zapalim za Bg! Ali radim intenzivno na tome da mi iznenada stigne "hitan" poziv, mada jos nisam odredio kakav? Ionako ima jos vremena. :zdravo:

 

P.S. To sto si ti skroz O.K. je sasvim u redu, ali mislim ipak da bi neka kotizacija oko svega bila u redu, jer ipak je ovo ozbiljna grupa drugara(na stranu sto ovi sa juga mogu da pojeduuuuu :nanana:), a ovi iz BG da popijuuuu :nanana:, salu na stranu ali razmisli jos jednom? :zdravo:

Posto je nedelja i nikog nema u firmi zvacu te ja (tvoj najomrazeniji kolega, koji te zove samo kad gori...) da hitno dodjes jer je direktoru umreo poslednji Dodo i da moramo da ga saranimo u njegovoj postojbini tjst Zablju :zvizduk: , slucajno ce se naci i neki momci iz Uzica koji sasvim slucajno idu na istu stranu motorima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 91 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: honda vfr vtec

Upravo razmisljam koji stepen prevare da upotrebim, jer sam od 12-og pa narednih 10 dana na Zlatiboru sa porodicom i nekom ekipom, pa sumnjam da bi bas blagonaklono gledali da prekinem pola partije preferansa i kazem "bilo mi je zadovoljstvo - ali skup je skup" i zapalim za Bg! Ali radim intenzivno na tome da mi iznenada stigne "hitan" poziv, mada jos nisam odredio kakav? Ionako ima jos vremena. :zdravo:

 

P.S. To sto si ti skroz O.K. je sasvim u redu, ali mislim ipak da bi neka kotizacija oko svega bila u redu, jer ipak je ovo ozbiljna grupa drugara(na stranu sto ovi sa juga mogu da pojeduuuuu :nanana:), a ovi iz BG da popijuuuu :nanana:, salu na stranu ali razmisli jos jednom? :zdravo:

Posto je nedelja i nikog nema u firmi zvacu te ja (tvoj najomrazeniji kolega, koji te zove samo kad gori...) da hitno dodjes jer je direktoru umreo poslednji Dodo i da moramo da ga saranimo u njegovoj postojbini tjst Zablju :zvizduk: , slucajno ce se naci i neki momci iz Uzica koji sasvim slucajno idu na istu stranu motorima...

 

da da sasvim slucajno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

E do mojega...Nadam se da si ti dobro!

 

ja sam ok....samo malo koleno nastradalo....i ruka ali nista strasno.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

E do mojega...Nadam se da si ti dobro!

 

ja sam ok....samo malo koleno nastradalo....i ruka ali nista strasno.....

 

e do vraga ,sve dok je steta materijalna dobro je, tako da si prosao odlicno.ajde opravljaj masinu pa da idemo na voznju .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 91 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: honda vfr vtec

E do mojega...Nadam se da si ti dobro!

 

ja sam ok....samo malo koleno nastradalo....i ruka ali nista strasno.....

 

sve sto moze da se plati nije problem kad je glava na ramenima jer pare su prolazna stvar a zivot je jedan

bitno je da si ti dobro da ti nefali nista a burgman ce se napraviti bolji nego sto je bijo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

zbog magarca u kombiju odlazem put za maxi skup....

 

Drago mi je da si (uglavnom) dobro. Ne bi da ti stajem na muku, ali ako bi ispričao šta se desilo, možda neku pouku izvučemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja