Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha YZF-R6

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Na prodaju Yamaha R6, 2009 godiste, gold edition (kombinacija boja crna sjajna sa crnom mat i zlatnim felnama), presla 9500km, tek zamenjeno ulje u masini (Motul 300V) i ulje u kocnicama (Motul Dot 5.1), zadnje plocice nove, prednje na pola, prednja guma 70%, zadnja 40%. Od opreme na sebi ima teflon creva i karbonske oplate na deklama.

Motocikl je neogrebani nema apsolutno nikakvih ulaganja.

Jedini razlog prodaje je cetvorostruki prelom zgloba i samim tim sam za ovu sezonu zavrsio sa voznjom motocikla.

 

Sve ostalo iskljucivo na 065/8230-921.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

A kako si ti na osnovu slika video kakve su gume koje ni u fabrici nemaju šaru :)?

 

nemaju šaru, a nemaju ni gumu, to je plastika :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Da, ja sam vozio taj motor ali posto ove godine za mene vise nema voznje prodaja je i dalje aktuelna :(.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: sevojno
  • Motocikl: honda vt 500

nadam se da si me razumeo kada sam te pitao dali si ti vozio vezano za gume,jer ako su u onakvom stanju,to govori o stilu voznje.malo pojasnjenje za one manje iskusne koji diskutuju o nekim sarama,pogledajte rubove guma!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K5, Yamaha R6 2014 Racing

Ako zelis mogu ja da ti poklonim koliko hoces takvih guma koje su spaljene do ivica i koje su skinute sa staze......inace to su Slick gume,i one na sebi nemaju saru vec samo rupice(bazdar)! Sto znaci da je ovaj motor skinut sa staze i nema nikakvu dokumentaciju,ako sam u pravu???!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2465 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Motor je vozen na stazi i prikladno odeven bio sa trkackim oklopima, vidis da je sada varcen u prvobitno stanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1172 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L

Svaka cast vlasniku na stilu voznje :takoje:

 

p.s. za one koji nisu razumeli covek vozi do ivice naginjanja (to je ono sto ja ZAKI primetio a vi ostali niste :nanana: ) jos jednom svaka cast!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: sevojno
  • Motocikl: honda vt 500

svaka cast piki jedino si me ti razumeo,a za one sto nude gume neka posade cvece u njima ja takve bacam.drugarski pozdrav za sve i vidimo se na nekom skupu :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSXR-750 k8 & Cpi popcorn 50

nadam se da si me razumeo kada sam te pitao dali si ti vozio vezano za gume,jer ako su u onakvom stanju,to govori o stilu voznje.malo pojasnjenje za one manje iskusne koji diskutuju o nekim sarama,pogledajte rubove guma!

 

razumeo sam te ja u potpunosti, iako sam manje iskusan, gume su toliko istrosene ko da stalno vozi pod uglom 30 stepeni :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ako zelis mogu ja da ti poklonim koliko hoces takvih guma koje su spaljene do ivica i koje su skinute sa staze......inace to su Slick gume,i one na sebi nemaju saru vec samo rupice(bazdar)! Sto znaci da je ovaj motor skinut sa staze i nema nikakvu dokumentaciju,ako sam u pravu???!!!

 

Pogresna predpostavka.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Moze zamena za Hondu 954 ili 1000RR, K3-K4 1000 ili R1.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ajmo ljudi nije valjda da nikoga ne interesuje ovakva lutka od motora? :moto3:

 

Moze zamena i za neki super moto poput KTM-a LC4 ili Husquarne SM610ie ili tako nesto :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Prodato!

Moze lock ili brisanje teme, svejedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja