Jump to content

Moto Zajednica

Pranje i poliranj pocinje-2. deo!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Posle par meseci uspesnog "biznisa" opet se javljam,naime,doslo je do selidbe servisa pa da Vas obavestim.Ulica je Doljenska 5a,Uciteljsko naselje,kada se ulicom Vojislava Ilica ide ka plavom mostu,pored Super Vera se skrece levo u ulicu Mis Irbijeve,onda na semaforu desno i opet prva desno,nakon otprilike 150 metara!Ulica je mala i slabo uocljiva tako da oprez!U krajnom slucaju mozemo da se nadjemo kod Super Vera u Vojislava Ilica i to je to!Nije bas suvi centar grada ali se nadam da ce i za mene vaziti izreka-za dobrog majstora nije vazna lokacija ;D ;D ;D

E da,kako sam se i preselio a i ponovio,pazario sam  suzukija  freewind ::) ::),prva tri bajkera koji zele pranje,poliranje motora i niklovanih delova,ciscenje i podmzaivanje lanca dobice ceo tretman-GRATISSSS!!!

063/7-817-817

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

E, neka je sa srecom, cestitam za novi motor! :)

Sto se preseljenja tice, ma.. i na kraj sveta ako treba, ja sam evo i posle mesec dana jos pod utiskom dobro obavljenog posla. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Hvala,bice jos bolje sledeci put,nadam se da toja lepsa i polovina i ti uzivate u motoru i voznjicama ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Chestitam !  Da te bajk dobro sluzi !

 

ja sam se bash sa Duke_Bgd dogovarala da dodjemo da operemo motore kod tebe ! Vidimo se uskoro !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Neka je sa srećom sa novim motorom. Iz mog bivšeg kraja 27.mart/Zahumska stiže ti u moj novi kraj V.Ilića. Dobrodošao komšija  ;)

 

p.s. De reci mi, jel postoji još ona stara polir pasta za hromirane/niklovane delove ili koristiš neke "uvozne munje"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Koristim motulovu pastu za poliranje niklovanih i hromiranih delova,odusevljen sam,za ostale i domace paste ne mogu  da tvrdim,nisam ih probao!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Samo izvolte Mina,mada sumnjam da ce Duke dolaziti vise sada kada sam i ja uzeo vetra,ljubomoran je mnogo,motor mi je lepsi,bucniji,kvacilo bolje,bolje viuce,uocljiviji za devojke,cistiji.... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Peki,navrati kad do mene,sada znas gde sam,da se opoznamo,popijemo koje pivo,pa jos koje ,pa jos,jos...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Samo izvolte Mina,mada sumnjam da ce Duke dolaziti vise sada kada sam i ja uzeo vetra,ljubomoran je mnogo,motor mi je lepsi,bucniji,kvacilo bolje,bolje viuce,uocljiviji za devojke,cistiji.... ;D ;D ;D

pih ti sarenka nazivas privlacnim! Pa mene prvo sto je majka naucila, kada sam poceo sam da se oblacim, da ne mesam boje... :) Mojoj visokoj crnki, niKi ne moze prici! :P

 

p.s. stacemo na crtu oviJeh dana, pa nek drugi presude ;)

pozdrav, dule

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Pauche,

 

Koliko otprilike treba vremen za "full tretman" na XTZ-660 Tenere  ? Da znam kako da uplaniram vreme pa da ti se najavim.

 

Pozdrav,

Oko 2 sata,ful!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250
pih ti sarenka nazivas privlacnim! Pa mene prvo sto je majka naucila, kada sam poceo sam da se oblacim, da ne mesam boje... :) Mojoj visokoj crnki, niKi ne moze prici! :P

 

p.s. stacemo na crtu oviJeh dana, pa nek drugi presude ;)

pozdrav, dule

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Moramo se dogovorimo sutra, prekosutra da pravimo "sarenko" sektu, a jos ako bi se posle poliranja malo manje videle ogrebotine nastale mojom tvdoglavoscu...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

E pa ovako !

 

Reshim ja da operem svog Lipicanera i to kod Pauka. Da vidim da li dechko to stvarno radi dobro .

 

I uz drushtvo Duke_Bgd odemo kod momka. Imam samo rechi hvale ! Lipicaner je bio poprilichno prljav i prashnjav, lanac takodje... Pauk je sve to strpljivo i pedantno ochistio, oprao, podmazao, ispolirao... I evo sad kad prolazim ulicom zaslepljujem ljude, svi stavljaju naochare za sunce  ;D Motor blista !

 

Pauk hvala puno, i vidimo se opet kad se Lipicaner isprlja !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS, Ex BMW R1150GS, Ex Honda NX500R Dominator

Posle par meseci uspesnog "biznisa" opet se javljam,naime,doslo je do selidbe servisa pa da Vas obavestim.Ulica je Doljenska 5a,Uciteljsko naselje,kada se ulicom Vojislava Ilica ide ka plavom mostu,pored Super Vera se skrece levo u ulicu Mis Irbijeve,onda na semaforu desno i opet prva desno,nakon otprilike 150 metara!Ulica je mala i slabo uocljiva tako da oprez!U krajnom slucaju mozemo da se nadjemo kod Super Vera u Vojislava Ilica i to je to!Nije bas suvi centar grada ali se nadam da ce i za mene vaziti izreka-za dobrog majstora nije vazna lokacija ;D ;D ;D

E da,kako sam se i preselio a i ponovio,pazario sam  suzukija  freewind ::) ::),prva tri bajkera koji zele pranje,poliranje motora i niklovanih delova,ciscenje i podmzaivanje lanca dobice ceo tretman-GRATISSSS!!!

063/7-817-817

 

Hebo te,pa ja ti prolazio X puta pored tog mesta kada je bio skup u Pancevu jer sam u toj ulici(malo nize)nocio i ostavio moj motor.Ti si tamo gde je ona dacia logan Pink taxi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS, Ex BMW R1150GS, Ex Honda NX500R Dominator

Mi smo motore ostavili kod cika Nikole(bela kuca,crveni fiat punto) koji je malo ispod tebe,par kuca.Ako budem u skorije vreme opet dolazio na dva dana,verovatno cemo motore opet tu ostaviti pa cu te potraziti da se cisto upoznamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Vazi majstore,mada sam ja sutra na odmoru i vracam se za Bg tek oko 10. avgusta.Video sam juce i taxi daciju pink,mislim da je 2 kuce ispod mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Wien

najbolje sredstvo!!!!! hmmmm

 

oteras pauku on te odere 10-15 evrica i svi zadovoljni :D :D :D :D :D :D :D

 

hehhehehehehehehehehe izvini pauk mala sala znam da mi bajkeri dobijamo sve skuplje aaaaaaaa ovaj jeftinije ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Ja zivim daaaleko od Beograda, pa tako ne mogu do Pauka. U svakom slucaju zelim mu uspeh u radu.

Ma radi se o tome sto su moje alu felne nove novcate, a voleo bi redovno da odrzavam sjaj. Nakupilo

se neke na njih masnoce i prljavstine. Pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica

Ja takodje nisam iz Beograda i voleo bih da cujem savet kako bih mogao da operem stel.Motor sam skoro kupio, a stel mu je uzasno prljav, sve su ostale neke tamne muzgave fleke pojma nemam od cega bi to moglo da bude posto je motor uvezen,tako da niko nezna sta je u pitanju,a o felnama da i ne pricam.Kada budem prolazio ili dolazio u BG znam gde cu prvo ici,ali dotle......POMAGAJTE!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja