Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 s Bandit- 2009

Ljudi jel moze da mi reply onaj ko je na svom qingqi gy200 ili Sprint pulser200 SKINUO sae ventil kakva je razlika kad se skine i da li se oseti znacajno itd. Da li se on moze skinuti bez menjanja fabrickog auspuha i da li se tako nesto moze sjebati. Molim samo one koji su to skinuli i imaju pouzdane informacije. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Већ сам писао, само добијеш мало бољи одзив на гас, мотор се мање греје и не смета ништа ако скинеш. Али немој скидати ако ниси скинуо катализатор.. тај вентил је и стављен због катализатора

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

Zna li neko gde moze da se kupi ovakav baltobran?

 

http://www.caldas.co...Motard%20II.jpg

ne znam gde ima da se kupi ali znam da je drugar na tu foru napravio. otisao kod plasticara pokazao mu sliku i izlio mu sve lepo i mislim da ga je sve to izaslo oko 1800 din nisam siguran

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

jel zna neko kako se steluje gas na pulseru 125? i jel mogu sam to da uradim ili mora kod majstora? imam dosta lufta u rucici pa bi hteo to da mu namestim..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Можеш урадити сам, имаш испод ручице гаса сајлу па наштелујеш, ја сам штеловао на свом пулсеру, веома је лако.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Уградио сам филтер горива на пулсера јер га фабрички нема. Исплативије ми је да дам 80дин за филтер него да се смарам са чишћењем карбуратора :Mina:

 

Слика 1

 

Слика 2

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Gde si kupio? Sutra idem do NS pa da uzmem i ja :D

 

Наручио сам из motobike продавнице, има два таква филтера, овај што сам ја узео је кинеске производње и кошта 80дин, а има исти такав домаће производње кошта 120дин :lud:

 

Не би било лоше да купиш и ново црево за гориво, ово фабричко је јако лоше, скидао сам га два пута са карбуратора и оба пута је пукло, па сам га морао скратити... мада сад је величина таман кад се стави филтер.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

Можеш урадити сам, имаш испод ручице гаса сајлу па наштелујеш, ја сам штеловао на свом пулсеру, веома је лако.

 

 

eee too, hvala ti na ovome 0takoje.gif inace svaka cast za ugradnju, jako korisna stvarcica 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Zamenite creva, metar kvalitetnog creva je smesno jeftin (obavezno naglasavate da je za benzin), sta vam treba da procuri ili se okruni negde. Zamena je 10 min i mirni ste, ostatak sto vam ostane u kutiju sa alatom za svaki slucaj 1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Polomio sam levi retrovizor, puklo tamo dole gde su navoji za uvrtanje, probao da zalepim Locktite superbond-om, drzalo lepo i danas preko rupe prodjem 80 i otpadne...Sad trazim taj deo sto dolazi tu kod kvacila (nosac retrovizora), jel zna neko gde ima to da se uzme i koliko kosta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Akvarista u pokusaju, 138 postova
  • Lokacija: Rumenka
  • Motocikl: Suzi nudista SV650 '09

To se i meni desilo.Nemoj da se maltretiras sa trazenjem toga .

Lepo skini deo,odnesi kod Cubike da zavare ,izbuse i urezu navoj.Nije skupo a bice kao novo.

Tako sam ja na kraju uradio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

Polomio sam levi retrovizor, puklo tamo dole gde su navoji za uvrtanje, probao da zalepim Locktite superbond-om, drzalo lepo i danas preko rupe prodjem 80 i otpadne...Sad trazim taj deo sto dolazi tu kod kvacila (nosac retrovizora), jel zna neko gde ima to da se uzme i koliko kosta?

Ako budes nasao javi mi, i javi mi cenu posto i ja to trazim da kupim novo.. A videcu danas ako se setim da okrenem ove iz sprint da ih pitam za plastiku kod stop svetla pa ujedno da vidim da li prodaju i to pa da uporedimo cene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Ćuprija
  • Motocikl: Suzuki DR650 SE & Sprint Pulser 200

Polomio sam levi retrovizor, puklo tamo dole gde su navoji za uvrtanje, probao da zalepim Locktite superbond-om, drzalo lepo i danas preko rupe prodjem 80 i otpadne...Sad trazim taj deo sto dolazi tu kod kvacila (nosac retrovizora), jel zna neko gde ima to da se uzme i koliko kosta?

Imao isti problem. Najbolja varijanta: Link 1, Link 2. Ako mozes, naruci od ovih sto donose iz Nemake..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

cao momci ja sam nemanja imam 15godina iz sapca sam obozavam motore i sledeci mesec planiram da kupim,ali se dvoumim izmedju speeda 125 i pulsera 125 sta vi mislite dal tako neki motor mogu da nadjem za 450-500 jura ????hvala za odgovor unapred :D pooz iz sapca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja