Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Motocikl: qingqi 200

Ископај ланац и ланчанике на неком европском И-беју (немачком, аустријском, енглеском) и уштеди себи живаца.

 

Da kopam po netu lanac i lancanike pored vas tu koji ste mijenjali to, a i ne razumijem se puno u te prenose i cuda ,al dbr nisam znao da je toliki problem to poslati....hvala u svakom slucaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 884 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

@stipe1

Kontaktiraj clana Beru sa foruma (samo uradi pretragu odma ces naci i profil i telefon), imas na temi koji lancanici i lanac za motor, a i on verovatno zna posto smo ga svi cimali. Iskreno ako neces da preplatis ozbiljno, nema mesto gde mozes da odes i kupis, nego cimnes Beru, dogovorite se i resena stvar. Dogovoris se sa tvojima u Srbiji, Bera im posalje na kucnu adresu, oni plate, posalju tebi nekako.

 

Nemoj pogresno da svatis, ali ovako ce tesko neko da se prihvata zvanja, narcivanja, placanja, slanja tebi, dobijanja para i sl. Ako ti trebaju neki detalji slobodno me cimni na PM pomocicu koliko god mogu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Stipe, da ne shvatis pogresno.

Sve informacije o lancu i lancanicima se vec napisane nekoliko puta u ovoj temi.

Tacne oznake modela, koji odgovaraju novijem i starijem modelu, eventualne prepravke koje treba izvrsiti, odakle mogu da se nabave pa cak su tu i cene. Da si malo premotao stranice u nazad i pazljivo citao, sve bi nasao.

 

Druga stvar, bilo kome iz Beograda treba najmanje 1 sat da se probije do autobuske stanice, parkira i obezbedi motor, kupi peronsku kartu (ne mozes do autobusa bez toga), tamo pronadje vozaca koji ce to da ponese i vrati se kuci. I opet sve to isto da bi pokupio pare koje mu ti ili neko drugi posalje. Ako ide kolima to traje barem duplo duze.

 

Zasto ocekujes i ljutis se sto niko ne moze toliko da se potrudi a tebe je npr. mrzelo da, sedeci u fotelji, procitas par stranica i otkucas 2-3 privatne poruke?

Evo ja imam fabricke lancanike koje uopste nisu potroseni vec sam ih zamenio sa parom koji ima duzi prenosni odnos. Ove i ne nudim na prodaju jer su mi pare koje bih dobio suvise sitne da ih nosim bilo gde. Moras da shvatis da je u vecem gradu malo sta blizu a guzve u saobracaju to dodatno komplikuju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Qingqi 200 sm

evo i ja sam iz podgorice i meni trebaju neki djelovi, zasto neko od vas to ne bi uradio za neku odredjenu novcanu nadoknadu?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Je l' zna neko u čemu je razlika između modela QM200GY i QM200GY-B ? Samo u kozmetici ili ima i neke suštinske razlike ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Ćuprija
  • Motocikl: Suzuki DR650 SE & Sprint Pulser 200

Prednji lancanik sa zadebljanjem (JTF409.16) mora da se obradi kod strugara da bi se namontirao. E, da li se to zadebljanje u celosti otklanja ili samo odredjeni sloj? Je li neophodno prvo skinuti stari (radi eventualnog uzimanja mera) ili moze odmah kod strugara da se to skine?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 884 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Juce sam se odvezao do privremene kancelarije i dok sam parkirao motor crkne osigurac. Razmisljam ceo dan na poslu gde da nadjem valjkasti osigurac, u sred sam centra nema radnje sa automoto delovima nigde blizu, autobus, taxy i sl mi negine. Posto sam bio prilicno natovaren, reko idem do benzinske, uzmem koji god imaju pa cu nabudziti.

Naravno da na benzinskoj nema takvih, al uzmem standardne zastava osigurace, znam da njih mogu "namestiti".

 

Skinem bocnu plastiku, izolirku i zip vezicu sa osiguraca, otvorim kutiju, kad mojoj radosti nema kraja, braca kinezi, ljubi ih majka, stavili rezervni unutra. Znam da zvuci kao glupost, ali hvala im sto nisam morao da budzim i cackam sa dve tasne i punom opremom u sred centra grada po suncu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 734 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Ali kupi rezervni I stavi u kutiju da imas za sl put ne daj boze ;)

 

Sent from my Televizor using Tapatalk 2

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

e ovako sutra najverovatnije idem da gledam a mozda i kupim Sprint Pulser 125, 2008 godiste i presao je samo 1600 km ovo ce mi biti prvi motor koji kupujem (ako se ne racuna tomos automatik koji je stojao u dvoristu odkad znam za sebe) e sad me zanima kako sta kad ga budem gledao na sta da obratim paznju, koji su cesti kvarovi na njemu a da se teze primecuje i tako to :D

p.s. ovaj mi zapao za oko zato sto je lik prvi vlasnik i nije ga puno vozio sto se vidi po kilometrazi a gledam na oglasima vecina presla 10-15 000 km pa kontam da ce da mi traje lepo ako ga budem pazio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 734 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

To sto je presao malo moze da znaci vise stvari...ili je nesto kvarljive prirode ili je gazda ocekivao previse od 125ccm ili pak nesto trece... gledati kao I na velikim motorima, da li negde nesto curi-ulje I gorivo, da li trosi ulje -oseca se na auspuhu, da li radi mirno I da li ima gusenja, stucanja ili tako nesto... Ah da...srecno sa kupovinom :) Sent from my Televizor using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

e ovako sutra najverovatnije idem da gledam a mozda i kupim Sprint Pulser 125, 2008 godiste i presao je samo 1600 km ovo ce mi biti prvi motor koji kupujem (ako se ne racuna tomos automatik koji je stojao u dvoristu odkad znam za sebe) e sad me zanima kako sta kad ga budem gledao na sta da obratim paznju, koji su cesti kvarovi na njemu a da se teze primecuje i tako to :D

p.s. ovaj mi zapao za oko zato sto je lik prvi vlasnik i nije ga puno vozio sto se vidi po kilometrazi a gledam na oglasima vecina presla 10-15 000 km pa kontam da ce da mi traje lepo ako ga budem pazio

 

Зашто не узмеш 200сс ако си 1995 годиште?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

e ovako sutra najverovatnije idem da gledam a mozda i kupim Sprint Pulser 125, 2008 godiste i presao je samo 1600 km ovo ce mi biti prvi motor koji kupujem (ako se ne racuna tomos automatik koji je stojao u dvoristu odkad znam za sebe) e sad me zanima kako sta kad ga budem gledao na sta da obratim paznju, koji su cesti kvarovi na njemu a da se teze primecuje i tako to :D

p.s. ovaj mi zapao za oko zato sto je lik prvi vlasnik i nije ga puno vozio sto se vidi po kilometrazi a gledam na oglasima vecina presla 10-15 000 km pa kontam da ce da mi traje lepo ako ga budem pazio

 

Зашто не узмеш 200сс ако си 1995 годиште?

 

zato sto po novom zakonu opet treba da se polaze za A2 i za A a mislim da ne moze da se vozi 200cc sa A1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Qingqi 200 sm

ima li ko na forum da prodaje ili da znate vi nekoga da prodaje semeringe ko bi bio voljan da posalje to za Podgoricu? trebaju mi semerinzi za masice i 1 od menjaca...

semering masica 41x54x11

i semering menjaca 12x22x9 (ili 12x22x7 ili 12x22x6)

evo dimenzije ali pretpostavljam da ih svi znate

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 884 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

@raso semering vila imas u MarkonePegaz, posalji poruku clanu markone pa se dogovorite za placanje ako mozete. On mi je u komsiluku pa ti ja to mogu pokupiti, semering menjaca imam rezervni kad sam ja menjao, to nemoras da trazis. Ako se sa markoneom dogovoris, pokupicu ti ja to pa cu ti poslati sve zajedno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Qingqi 200 sm

evo nasao sam u PG semering menjaca, tako da mi on vise ne treba,a Marku cu poslat poruku pa da vidimo sto cemo se dogovorit ja i on... imam jos par opcija ovdje kod mene pa ako nista ne uradim cucemo se, u svakom slucaju hvala puno Mind Resetting :takoje::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

jel zna neko kako da sredim plastiku od supermota da bude malo zivlja motor stojao vise nego sto je vozen ja ga operem kad ono kao novo al opet ocu da zasija malo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nc700x

koji su vasi komentari na qingqi 200 ili 125cc? razmisljam da kupim motor a u opsegu mi je do 1000 evra. Dajte iskusni neki savet, ja sam nov u ovom svetu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja