Jump to content

Moto Zajednica

Lepak za budale

Recommended Posts

Guest Beli

U moru gluposti koje su u poslednje vreme razni subjekti (Vozaci automobila,kamiona,traktora...) ucinili motoristima (neke su na zalost bile i kobne) mislim da se meni sinoc desio verovatno najbizarniji slucaj.

Sremska Mitrovica,ulica Kralja Petra I,oko 23:00

Vozimo se devojka i ja lagano oko 50-60 km/h bez ikakvih naglih reakcija pomenutom ulicom koju od trotoara deli plici kanal,trotoarom seta nekoliko ljudi izmedju ostalih i jedna zena od nekih 50-tak godina,u jednom momentu zena dizu ruku i ispaljuje kamen prema nama velicine jajeta!!!i to sve u hodu kako ga je ispalila nije ni stala nego samo nastavila(ja da sam gadjao ne bih nikad pogodio)Kamen udara u pleks koji naravno puca,odbija se i udara u kacigu devojke (suvozaca)!!!

Ja ne mogu da verujem,silazim sa motora,trcim za njom pitam "Da li si ti normalna" i dobijam lagan odgovor "Nisam" (Vidim da se radi o umno poremecenoj osobi,mada oni nikad ne bi dali takav odgovor) ."Sto si nas gadjala" opet ona "Necu vise","Mogla si nas ubiti","Necu vise" opet ona kaze,poludeo sam ,opalim samar,a ona pobeze prema centru!To je klasicna psihoza,ko zna sta je jos uradila posle toga!

Da li sam ja mozda lepak za budale,ili je ovaj svet otisao skroz u k....,ne znam,znam samo da u poslednje vreme najgore prolazimo mi motoristi!

 

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Wien

u jbt pa lepo razbi motor

 

a ti kada je rekla da nije normalna trebao si zvati ludnicu i reci da imas pacijenta za njih

 

a kako je prosao vizim (mislim devojka) jel pukao vizir???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Leskovac / Beograd

Znaci ja ne znam sta bih uradio da sam bio na tvom mestu, svaka cast sto si se suzdrzao da je ne zgazis. Pazite se ljudi budala, vidite da ima svakavih, malo sto moramo da pazimo na vozace automobila, kamiona i ostalih motorizovanih ucesnika, sad su se i pesaci okomili na nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

evo jos jedan biser iz sr.mitrovice...juce posle podne dva momka se voze na svojim skuterima po gradu sasvim lagano40-50...pored puta stoji covek  sa biciklom..u trenutku kad su poceli da ga obilaze on namerno gurne svoj biciklo prvom vozacu skutera...decko se razbio ui paramparcad..sad je u bolnici...drugi takodje teske povrede ...na pitanje murije zasto je to uradio...odgovor je mrzim motore...inace narkoman i tatin sin...citaj bogat...kaze nije mu to prvi put...slican ekces je imao i pocetkom sezone...i sta sad reci...ako bih kojim slucajem preziveo pad...on nebi...lud svet...a  procitavsi pricu belog opet sam se zgrozio...ipak si trebao zvati muriju..pa neka njima obijasni da je luda...uz neku krivicnu prijavi...mamu im....ludacku...sory za psovke..bas sam se iznervirao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 658 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

evo jedan biser pre nedelju dana.. vozim se sa drugarom ulicom srpskih vladara i lik u sred belog dana iz trole koja je bila ispred nas baca casu punu milsejka iz meka ispred nas... znaci na santimetar.... isprskaooo nas samo takoo. mi stali rekoh sad cu u trolu da uletim al da pogledamo ko je to bacio on pobeze negde u masu u troli mi onako stail gledamo svi blenu u nas iz trole ! rekoh i sta sad,kome sad da polomim ruke... posle smo stali i pogledamo kad sav onaj milsejk se zalepio po plastici faru i blatobranu... eto sta reci... Budala ima koliko volis....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Ljudi verovali ili ne ja sam imao isti susret sa d ne znam da li se radi o istoj osobi ali po opisu kladim se da je ista...sva sreca bio sam u autu i to se sve desava na bubanj potoku kod autopijace ,silazim sa auto puta i kod ukljucenj na kruzni put stoji ta zena i gadja velikim kamenicama sve sto se krece putem...ja sam je primetio ali nisam video da baca kamenice i dok sam se zaustavljao moj drug suvozac mi kaze ne ne nemoj da stajes pogodice nas kamenom ja u tom momentu po gasu sreca nikoga nije bilo iz pravca ukljucenja i bukvalno izbegnemo kamen u soferku kada sam se zaustavio neki 30 metara dalje i izasao iz auta ona je pocela da bezi ali jako je cudno trcala cak je i pala i tu mi je bilo jqasno da se radi o pijanoj ili ludoj osobi...posto smo se vracali nesto da uzmemo od kuce ponovo samo prolazili istim putem i zamislite ona opet raspaljuje rafalno po putu ovog puta nije bilo tako blizu ...popizdeli smo i nekih 5 min kasnije nalecem na pandursku patrolu koje zaustavljam i objasnjavam slucaj...verovatnoje radio pendrk po glavi i u stanicu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

e ovo je stvarno ludo, ali onaj sa biciklom ne verujem da bi,kada bi na mene gurnuo bicikl, imao prilike da to uradi sledeci put...inace sam vrlo mrnaosoba,dok ne cujem da nesto ima veze samotorima ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

Nemoguce je od budala pobjeci Zlo govedo dovijeka june nit se teli nit na krave skace

 

vala cigo svaka ti je na mestu ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3128 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Jedna bitna stvar, u svim sukobima sa raznim ludacima, NIKAD NE SKIDAJ KACIGU. To mi je prosle godine spasilo glavu , a najverovatnije i ostatak tela. U Kosutnjaku uzbrdo, krenuli neki likovi da me BMWom isguraju sa puta, ja ih napusavao, oni opet, i tako nekoliko puta kreni , stani, ja popizdim stanem, sidjem sa motora, izadju i oni is kola i tuca, sibam ja onako malo , koliko mogu, a oni po meni sa svih strana, ne znam da li su me naboli 20 ili 50 puta u glavu, ali, ali, na glavi kaciga, na meni jakna sa protektorima i pojas. kada su videli da sam posle svega toga na nogama , malo zastanu, a ja ono smekerski "u cemu je problem momci?". Oni se pokupe i zapale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli

evo jos jedan biser iz sr.mitrovice...juce posle podne dva momka se voze na svojim skuterima po gradu sasvim lagano40-50...pored puta stoji covek  sa biciklom..u trenutku kad su poceli da ga obilaze on namerno gurne svoj biciklo prvom vozacu skutera...decko se razbio ui paramparcad..sad je u bolnici...drugi takodje teske povrede ...na pitanje murije zasto je to uradio...odgovor je mrzim motore...inace narkoman i tatin sin...citaj bogat...kaze nije mu to prvi put...slican ekces je imao i pocetkom sezone...i sta sad reci...ako bih kojim slucajem preziveo pad...on nebi...lud svet...a  procitavsi pricu belog opet sam se zgrozio...ipak si trebao zvati muriju..pa neka njima obijasni da je luda...uz neku krivicnu prijavi...mamu im....ludacku...sory za psovke..bas sam se iznervirao...

 

Ova prica jeste tacna s tim sto nije biciklista narkoman nego ta dvojica na skuterima,i nisu lagano vozili nego su ga provocirali i prolazili pored njega nekoliko puta,ja ne znam ni ko su,ali nista lepo nisam cuo o njima od onih koji ih znaju!!!

 

P.S. U svakom zitu ima kukolja!!!Doduse oni i nisu motoristi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Jedna bitna stvar, u svim sukobima sa raznim ludacima, NIKAD NE SKIDAJ KACIGU. To mi je prosle godine spasilo glavu , a najverovatnije i ostatak tela. U Kosutnjaku uzbrdo, krenuli neki likovi da me BMWom isguraju sa puta, ja ih napusavao, oni opet, i tako nekoliko puta kreni , stani, ja popizdim stanem, sidjem sa motora, izadju i oni is kola i tuca, sibam ja onako malo , koliko mogu, a oni po meni sa svih strana, ne znam da li su me naboli 20 ili 50 puta u glavu, ali, ali, na glavi kaciga, na meni jakna sa protektorima i pojas. kada su videli da sam posle svega toga na nogama , malo zastanu, a ja ono smekerski "u cemu je problem momci?". Oni se pokupe i zapale.

 

koji si kralj!  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

a da ti nije to bivsa riba pa ljubomorise sada. To sto se ne secas nije neki argument, ni sam ne zapamtim sve, ali mi posle kazu. U ovom slucaju pretpostavljam da drugovi nisu imali srca da ti kazu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Postoji prica da je lik iz Smedereva koji je pre izvesnog vremena motorom usao u kontra smer na auto putu , zakucao se u auto i ubio bracni par u istom. a i sebe - TAKODJE BACAO KAMENJE na automobile, neposredno pre samoubilacke akcije. Panduri ga navodno opomenuli i otislli, on u kontra smer, pa po gasu  = troje mrtvih.

 

Cuvajte se ludaka koji bacaju kamenje...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Postoji prica da je lik iz Smedereva koji je pre izvesnog vremena motorom usao u kontra smer na auto putu , zakucao se u auto i ubio bracni par u istom. a i sebe - TAKODJE BACAO KAMENJE na automobile, neposredno pre samoubilacke akcije. Panduri ga navodno opomenuli i otislli, on u kontra smer, pa po gasu  = troje mrtvih.

 

Cuvajte se ludaka koji bacaju kamenje...

 

 

 

 

Nije prica, bilo je stvarno. Jeste da nema veze sa tvojom verzijom.... sledeci put malo procesljaj po forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Evo nije me mrzelo: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=150.msg94865#msg94865

 

Evo opet da se dokacim ove tame na ovom forumu jer sam vec pisao o istom slucaju na drugom sajtu.Posto je clanstvo isto i na ovom sajtu razumece o cemu se radi.Prosle godine poginuo je Ljuba iz nisa greskom policije i nekog vozaca busa.I jedni i drugi su pretukli nesretnog Ljubu,zatim je dosla druga ekipa policije i pocela sa maltretiranjem da bi pokojni Ljuba krenuo u kontra smeru i napravio havariju.Ja sam o ovome pisao svim sluzbama za koje sam znao i evo najzad u danasnjim novinama Blic, ima jedan clanak da su najzad pod istragom neki policajci iz Smedereva.Najzad na pritiske resili da se pozabave ovim slucajem gde su tri osobe izgubile zivote.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Jedna bitna stvar, u svim sukobima sa raznim ludacima, NIKAD NE SKIDAJ KACIGU. To mi je prosle godine spasilo glavu , a najverovatnije i ostatak tela. U Kosutnjaku uzbrdo, krenuli neki likovi da me BMWom isguraju sa puta, ja ih napusavao, oni opet, i tako nekoliko puta kreni , stani, ja popizdim stanem, sidjem sa motora, izadju i oni is kola i tuca, sibam ja onako malo , koliko mogu, a oni po meni sa svih strana, ne znam da li su me naboli 20 ili 50 puta u glavu, ali, ali, na glavi kaciga, na meni jakna sa protektorima i pojas. kada su videli da sam posle svega toga na nogama , malo zastanu, a ja ono smekerski "u cemu je problem momci?". Oni se pokupe i zapale.

 

ja mislim da si ti bolje prosao nego sto si se nadao... da su ti momci ista znali mogli su ti lagano vrat polomit, totalno opusteno. bolje kacigu skinut pa njome udarat, nego da je ostavit na ramenima...

 

a sa ludacima nema price, na kraju ispadas ti veca budala ako se ubacis uraspravu s njima. nazalost ima ih sve vise i po ulicama setaju sasvim opusteno i prave sranja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja