Jump to content

Moto Zajednica

savet

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: NIš
  • Motocikl: BMW R1200GS

Drustvo imam jedan problem, trenutno se dvoumim izmedju tri motora koja da mi se svidjaju:

 

BMW K1200RS 1999god sa trei kofera ful opremom

 

honda VFR 800 vtec 2004 god isto tri kofera ful oprema

 

i honde cbr 1100 xx 2003 god klot bez opreme.

 

Cene su tu negde razlika oko 100e, a sva tri mi se svidjaju i odgovaraju u voznji na svoj nacin.:zbunjen:

 

Pa bi hteo da cujem i vase misljenje da mi pomognete pri izboru <_<

 

Unapred zahvalan na pomoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Uhhh, sve je dobro!

Biraj najbolje stanje motora, kilometrazu, ....

Vfr je povoziti u lokalu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: NIš
  • Motocikl: BMW R1200GS

:(

 

najbolje stanje bih dao bmw ali se dvoumim najvise izmedju njega i vfr-a jer je bmw stariji 5 god a vfr mi dosta vise znaci po gradu.

 

ali bih hteo da cujem jos neko misljenje jer sledece nedelje idem po motor sigurno ali koji ???

 

a da XX mi uleteo nenadano i daju mi ga 500e jeftinije od ova dva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Svaka budala ima svoje veselje. Ja, recimo, se tu ne bih puno dvoumio> XX naravno. :)

Da sam ja ti, tj. da se dvoumim, onda bih probao sva 3, pa onda odlucio. Ovako na forumu ces dobiti savjete sta drugima vise odgovara.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Koji god kupis neces pogresiti.

Nemoj puno da razbijas glavu pusti srce nek odluci :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 262 postova
  • Lokacija: NS

BMW K1200RS je tek razradjen motor na toj kilometrazi, nije slucajno sto je skup i kao polovnjak... Za ostale ne znam. 3x meri - jednom seci... sretno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Kikinda, sada Dornbirn
  • Motocikl: Honda Shadow 750, SYM Fiddle II 50(u kvaru), BMW R1200RT

Auhhhh, slatke muke imaš!

 

Ponesi pare, pokaži ih prodavcima sva tri modela, provozaj, oslušni, oseti, prespavaj i odluči.

 

Kupovina motora ti je kao ženidba, uzbudljivo i slatko, ali nikad nisi siguran u nastavak... :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1458 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

XX - naravno. I glavu u pamet: tri puta seci, a jednom meri - i opet kratko... :neznam: Moj glas definitivno za XX!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nemacki nemkasti janjicar iz svabije, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR 125

Ako je za put, XX. Ako je i za grad, i za put, onda VFR. XX je daleko najbolji motocikl od svega nabrojanog, ali je mucenje voziti ga po gradu. Ne za masinu, jer je super elastican kao i njegov prethodnik 1000F, nego za vozaca, ipak je pretezak i presirok. Za put, tesko da mu ima ravnog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nemacki nemkasti janjicar iz svabije, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR 125

Auhhhh, slatke muke imaš!

 

Ponesi pare, pokaži ih prodavcima sva tri modela, provozaj, oslušni, oseti, prespavaj i odluči.

 

Kupovina motora ti je kao ženidba, uzbudljivo i slatko, ali nikad nisi siguran u nastavak... :zdravo:

 

Naravno, ovo gore je moje subjektivno misljenje koje se ne mora poklopiti sa tvojim. Zato ovo sto je Isidor napisao uvek jeste najbolji savet, probas sve oko cega imas dilemu, i posle nemas dilemu, ali zato imas motor po svom ukusu i zelji, za svoj novac ;)

 

E, da. Nemoj da se zanosis da su presli 30-35.000. Ukoliko to stvarno ocekujes, ceka te neprijatno iznenadjenje. To su touring motori, nakon 7-12 godina starosti nikako ne mogu imati tako malu kilometrazu. Necu da te plasim, ali realno imaju bar 3 do 5 puta vise, sto i nije bitno ukoliko je motor odrzavan kako treba.

Promenio član Djurkan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nemacki nemkasti janjicar iz svabije, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR 125

BMW K1200RS je tek razradjen motor na toj kilometrazi, nije slucajno sto je skup i kao polovnjak...

 

Izvini druze, mozda nisam dobro shvatio, ali: 12 godina star BMW je - tek razradjen? Ti stvarno verujes u to sto si napisao, i u opravdanost cene shodno tome?

 

Nikada nisam video K1200RS sa preko 200k u knjizici. Ali sam zato video XX sa 290k, i CBR 1000F sa 460k, oba od ljudi koje znam, nikada otvarane masine. Ovaj drugi prodat za grdan novac pre 5-6 godina, sa servisnom knjigom, ponosnom novom vlasniku koji je bio ubedjen da ce isterati jos bar 200k, i siguran sam da nije mnogo pogresio. Pa ti veruj u bajke o BMW-u, o njegovoj trajnosti i kvalitetu, narocito o isplativosti cene. Na takvima BMW zivi, treba i oni 'leba da jedu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

XX - naravno. I glavu u pamet: tri puta seci, a jednom meri - i opet kratko... :neznam: Moj glas definitivno za XX!!!

 

Naftalin!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

hahahah tema zivi a covek se voza 1zdravo.gif

 

Cek, cek evo ja malo da budem pametan mislim da treba da uzmes BMW. Da ,da skoro sam siguran. Javlja mi se, haahhaahahahah kako dobra fora.1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Bitno je da se čovek voza i da je poslušao sebe.A iz tvojih reči sam shvatio da je kupio BMW(što je najbitnije,hahaha :lol: ).Šalim se,ja vozim i volim BMW :BMW2: ,ali kako je neko već napisao "Svaka luda ima svoje veselje".Pozdrav i da se vozaš bez problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: NIš
  • Motocikl: BMW R1200GS

Izvinite sto nisam odgovorio i zakljucao temu ali sticajem okolnosti izdesavalo se svasta i ja kupio nesto skroz deseto :)

 

BMW odem da kupim ali kad sam odneo pare on nece da upali, resio da me bojkotuje (kao filter u rezervoaru ga zeza), odem posle nedelju dana ponovo on opet nece,lepo se pokupim i resim da pazarim xx -a kad se kod istog coveka dok sam isao po xx-a ugledam cb1300 i pocnem da pregovaram za nju i na kraju nju kupim :moto3:

 

e sad dal sam pogresio ili ne...

 

hvala na savetima i pozzz!

 

moze lock!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja