Jump to content

Moto Zajednica

Povratak prirodi...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 560 postova

Mir,tisina...opustanje-dovoljan razlog za odlazak u prirodu...Evo par slicica sa nekoliko mojih putesestvija po ruralnim delovima nase zemlje ponosne...

d9Udb_img0475fl0.th.jpg

eYpOS_img0623ht2.th.jpg

yCMdy_img0651mt4.th.jpg

SEaFY_img0406cw4.th.jpg

eSynR_img0813de5.th.jpg

Nqezq_img0910vn8.th.jpg

1Cxwx_img0057fs7.th.jpg

pD0bf_img0840uv1.th.jpg

wv1PS_img0906tc3.th.jpg

NcWWO_img0971gn0.th.jpg

UzIXM_img0995ub2.th.jpg

v9Vt2_img1008vb9.th.jpgKHpXQ_img0929gm4.th.jpg

fLZCV_img1016nn5.th.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

Oprema je za seka perse ;D...Salim se naravno... ;)

Neke slike je uradio moj drugar Marko-ali vecina je uradjena u mojoj produkciji...

Obicno idem sam...tako mi je najlepse.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Juce sam uzeo novu T63, ako te interesuje poslacu ti tel. na pp.

Idealna kombinacija (cena-kvalitet) je T63 napred i Mitas E09 nazad. Nov Mitas 130/18 je 50 e i traje koliko i Michelin, oko 8-9000. Na oko su identicne Jedina zamerka je sto klizi po mokrom asfalu, po off roadu je ok. Zato napred stavim Michelin. Kamen odlicno podnosi, a po blatu drze samo prave motrocross gume, pa se ne zalecem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

Ove Metzeler su prakticno nove,tako da bi kupovina drugih guma bila cisto finansijsko izivljavanje...Ali zamolio bih te da mi posaljes Br.tel. te prodavnice-zatrebace...Ja sam jurio da kupim T63,cak mi je i Antek sa foruma izasao u susret i potrazio ih u Hrvatskoj-ali nije ih imalo ni u Hrvatskoj ni kod nas...

Pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6301 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Evo i ja prilazem nekoliko "prirodnjackih" slicica nasumicno odabranih sa raznih voznji. Lepo je voziti se po prirodi, moj omiljen tip voznje :)

 

612DY_31082006tq7.th.jpgiIP8I_dsc00050fm2.th.jpgv0SrX_dsc00063vn3.th.jpgKQ4XW_dsc00070mo3.th.jpg404.jpgprWb7_dsc00079uf7.th.jpgI0Cmj_dsc000781dm9.th.jpgqFtAA_img48771024x768ue2mk5.th.jpgJd4CU_dsc00025nx4.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

Znaci delimo misljenje Aco... ;

Lepe slike-ova prva je extra... ;D

Ako ima jos neko zanimljivih slika sa raznoraznih voznji po kojekakvim vukojebinama...ma samo cepajte-i nije potrebno pismeno objasnjenje(ako vas mrzi),jer jbg.slika govori vise od reci...

Pozdrav...

 

P.S.Evo jos par slika...

 

ebigN_img1589xi4.th.jpg

 

TKSkS_dsc00271mi4.th.jpg

 

tB9OJ_dsc00278up6.th.jpg

 

WxvDX_img1603xj7.th.jpg

 

1qWBY_img1635aw4.th.jpg

 

r3cAP_img1673fs3.th.jpg

 

Crj0A_img1766rp6.th.jpg

 

OXxsB_img1830rr3.th.jpg

 

404.jpg

 

rznRc_img1420qa6.th.jpg

 

404.jpg

 

 

pZCv3_img1536gr6.th.jpg

 

wCfc0_img1280kc4.th.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6301 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Znao sam da ce ti se prva najvise svideti,zato i jeste prva :) Sto vise blata i vode, to bolje. Samo sto nisam nasao nikog dovoljno ludog da ide samnom gde bih ja sve isao, tako da je vecina mojih offroad voznji ostala nezabelezena, a kad uletim u neki gadan teren zadnje mi je na pameti da stajem i vadim fotoaparat, jer ako stanem ne znam da li mogu posle i da krenem ;D

 

Ih da mi je jedan TTR pored Transalpa.... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

Znao sam da ce ti se prva najvise svideti,zato i jeste prva :) Sto vise blata i vode, to bolje. Samo sto nisam nasao nikog dovoljno ludog da ide samnom gde bih ja sve isao, tako da je vecina mojih offroad voznji ostala nezabelezena, a kad uletim u neki gadan teren zadnje mi je na pameti da stajem i vadim fotoaparat, jer ako stanem ne znam da li mogu posle i da krenem ;D

 

Ih da mi je jedan TTR pored Transalpa.... ;D

 

Uhhh...Mislio sam da sam ja jedini koji voli da se zabije motorom u neku blatnjavu sumu,reku,itd. ;)

Licno,nisam ljubitelj organizovanih voznji-vec sto kracim putem do sto ruralnijih predela sa sto vise prepreka(u vecini slucajeva sam)-te takodje nisam u mogucnosti da zabelezim mozda i najinteresantnije rute...

Koliko vidim taj ttr extra odradjuje svaki zadatak...Nego,Farbach-ona Acina prva slika je extra ali ova tvoja na kraju je -No comment(u pozitivnom smislu)-gde nadje toliko blato... ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

 

ali ova tvoja na kraju je -No comment(u pozitivnom smislu)-gde nadje toliko blato... ;D

 

 

ovo sam i ja htio napisat... znaci Farbachu, skidanje kape na osvojenom blatu/siblju/glibu... i skidanje 2 kape zbog kasnijeg pranja motora... sto nije bilo ni malo lak zadatak, pretpostavljam ;)

 

volio bih probat malo off roada, cini mi se kao lot of fun

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

 

ali ova tvoja na kraju je -No comment(u pozitivnom smislu)-gde nadje toliko blato... ;D

 

 

ovo sam i ja htio napisat... znaci Farbachu, skidanje kape na osvojenom blatu/siblju/glibu... i skidanje 2 kape zbog kasnijeg pranja motora... sto nije bilo ni malo lak zadatak, pretpostavljam ;)

 

volio bih probat malo off roada, cini mi se kao lot of fun

 

veruj mi da duze traje pranje nego prljanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja