Jump to content

Moto Zajednica

Koji kineski enduro se najbolje pokazao?

Recommended Posts

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo kao neko ko ima kineski enduro Qingqi QM200GY, mogu da kazem da se kod mene odlicno pokazao. Necu da kazem da se nista nije pokvarilo, jer jeste, ali mojom krivicom.

 

Motor je presao preko 20 000km, kod mene jedno 8000-9000km.

 

Nisam ga stedeo ni malo. Naskakao na ivicnjake, vozio uz i niz stepenice, po blatu, po kros stazi....

 

Znaci motor je fenomenalan. Za te pare, stvarno je ispunio moja ocekivanja.

 

Ono sto je lose na motoru, to su gume i sediste. Gume su dobre, ali nisu za ozbiljnije blato jer imaju sitan krampon (pricam o fabrickim gumama), a sediste je usko. Moje je prepravljao prethodni vlasnik, ali nije ni to udobno.

 

Ono sto mene odusevljava je sto sam prosao bukvalno svuda kuda sam se nameracio, sto sam isao od Beograda za Temerin za ortakom (90kg ja i 100kg on) bez problema sa potrosnjom od 3l na 100km. Meni motor retko, ali veoma retko predje 3l. Servis, mislim na ulje i tako to je 1500din na 3000-4000km, sto je sasvim ok, a registracija sada sa novim tablama i uslugama agencije oko 11 500din.

 

Tako da ne znam koji se kineski enduro najbolje pokazao od svih koji postoje, ali tvrdim da je Qingqi QM200GY najbolji kineski enduro koji se moze naci kod nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Xinqyue 400 gy. Ima tema o ovom kinezu, zanimljiva je.

Meni ovaj kinez deluje jako zanimljivo. Ipak su ovi ostali 125-200cc igracke (mislim na snagu) i nisu za ozbiljniju enduro voznju. Sa druge strane Xinqyue mi je suvise soft enduro za moj ukus, ali nista sto se uz malo prepravki ne moze srediti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja