Jump to content

Moto Zajednica

BJB okupljanje na Fruskoj Gori, skup u 10h na Zmaju.

Recommended Posts

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Zdravo,

Sinoc smo se ja i Nesha vracali iz N.Sada kolima i jedno malo upozorenje za one koji dolaze iz N.Sada, poceli su da skidaju asfalt na onom delu kada postaje jednosmerna traka prema Vencu, (a naravno nema znaka za radove na putu) ...

Nadam se da se vidimo u subotu... pozdrav

 

tacno !!! pre par dana sam prolazio pravcem od NS-a do venca i cim put postane jednosmeran desna traka je cela raskopana, tako da se drzite leve trake

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Odgovara... Tamo sam u 10.

 

Niko ne prica nista za spavanje, satori? Da se prebrojimo, pa da okvirno znamo situaciju...

 

 

bata i ja se vracamo uvece za bgd. Ja sam dobio upalu uva, sumnjam da cu biti za motor do subote. Tako da cu vrlo verovatno ici kolima... ko nema prevoz ili mu treba mesto za stvari nek se javi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Nego, nesto nam se vreme koleba ovih dana. Sad gledam prognozu na RHMZ-u i bas za subotu najavljuju poslepodnevne pljuskove... Nece valjati da nam ta livada bude blatnjava  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd / Karaburma

Ako bude blata uživaće naši drugovi i drugarice endurci... a mi sa R-ovima možemo samo da im zavidimo  ;D

 

Ma koga briga za kišu i blato, najbitnije je druženje... a mislim da će ovo biti svetski  ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Jutros na chat-u smo se dogovarali,o polasku iz Beograda.Slozili smo se da to bude oko 10-pola 11.(caffe "Abre").Ako to vreme odgovara,neka bude tako. ;)Pablo,ako ste vec isplanirali polazak,na nekom drugom mestu.U neko drugo vreme.Javi.Vidimo se.

 

Upravo mi je burazer javio da ne dolazi, tako da ćemo vam se Helena i ja pridružiti!

[move]

Vidimo se u

abreqx5.gif

[/move]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Sad se vratih iz izvidnice, livada ce definitivno da bude letenka, posto je ona sveze podsisana i jedina je na kojoj nema pcelinjaka, inace svuda ostalo su rojevi... no sto dovodi do upozorenja HERMETICKI SE ZATVORITE NA MOTORU, da ne bi bilo incidenata sa pcelama. Pored livade ima vode, cesme rade, smestaj kazu da ce biti popunjen, mada verujem da ce nesto moci da se izbunari na licu mesta (nisam siguran, ali mislim da malo dalje ima jos jedna mogucnost). A sto se tice vremena, ako ce kisa neka bude pljusak pa nek nas ostavi na miru, na letenci ima i betona pa blato nece predstavljati problem... al dolazimo do jos jednog problema... drvo za potpalu... ja cu da spremim neku kolicinu, ko je blizu bilo bi dobro da uradi isto...

 

I ko donosi LOPTU??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica
... al dolazimo do jos jednog problema... drvo za potpalu... ja cu da spremim neku kolicinu, ko je blizu bilo bi dobro da uradi isto...

 

I ko donosi LOPTU??

drva ti nesto i netrebaju...ima gomile grancica po letenci...za loptu nemogu pomoci operisan sam od iste...a ako bude igara sa loptom garantujem da cu biti glavna atrakcija... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ma kupicemo ugalj, najbolje je tako. A vojno asovce ce pomoci za ostalo :D

 

Ajmo da vidimo za loptu, ima li ko?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

eh, da... Posto ne nadjoh nekog drugara za put u UE  :( na moto skup, ici sa vama na letenku  8) A kad vec patite za loptom :P, i nju cu donet  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Dakle lokacije odlicna sad sam se vratio odatle, divan pogled na svetla Novog Sada (koliko sam uspeo da vidim vozeci) kamioncica sa pcelama na sve strane (tu ce lalajko da daje savete) put solidan ima 2-3 deonice od 200m koje treba pazljivije odvoziti zbog rupa. Krivina toliko ima da mi bilo muka kad sam stigao na miseluk. Ko planira da kampuje da zna da je gore sada vec veoma prijatno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

ljudi jel ko kampuje? ja sam kupio neki sator al ga jos nisam vidio :)

kako se to kampuje na betonu/ u sta se zabadaju oni metalni kocici?

jel ima nekog kucnog smjestaja ili hotel/motel?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

kako se to kampuje na betonu/ u sta se zabadaju oni metalni kocici?

Skloniš se sa betona na zemlju..... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

a vec sam mislio da ponesev Hiltovku pa da bigujemo stiftove....... :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Kako stvari stoje izgleda da uprkos velikoj zelji necu moci da dodjem :'( :'(

Ako vam treba fudbalska lopta mogu da donesen u Abre kad budete polazili. Ako treba samo recite rado cu vam dati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Bio sam na prvom okupljanju.

 

Bio sam i na drugom okupljanju.

 

Ako se sutra izborim da zavrsim sav posao u servisu doci cu i na trece okupljanje.

 

Jel ima neki organizovan polazak iz Beograda posto ja nikada nisam bio na Fruskoj Gori i ne znam ni put a ne znam ni gde je okupljanje (osim onoga sto sam procitao)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

ja sam blizu al lopatu nemam niti nacin da nabavim drva, jbg kad zivim u zgradi, aj dajte nekio lakse zaduzenje

 

 

A u zgradi ima parketa i plasticnih kandelabera eto ti i lopta i drva ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D ::) ::)

 

 

LM  ako se ne varam sve stoji kako je dogovoreno bez obzira na sve vremenske nePRILIKE  ??????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd / Karaburma

Direktor i ja krećemo u nedelju ujutru. Pa ako ima još neko iz BG raspoložen za nedeljni dolazak nek se javi da se dogovorimo kad i gde da se nadjemo.

Ako treba nešto u nedelju da se ponese, tu smo.

064/8266521 Vlada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

 

Jel ima neki organizovan polazak iz Beograda posto ja nikada nisam bio na Fruskoj Gori i ne znam ni put a ne znam ni gde je okupljanje (osim onoga sto sam procitao)?

 

Subota 10-10:30 u "A bre!". Bio si tamo, znas gde je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sinoc sam zaboravio da napisem

UPOZORENJE!!! za one koje dolaze iz pravca NS-a

1.Radovi na putu od Sremske Kamenice ka vencu su dospeli i na dvosmerni deo puta

i naravno da nisu oznaceni, da nebi sad cepidlacio i objasnjavao gde pocinju cim vidite tablu

da napustate Sremsku Kamenicu olabavite zglob na desnoj ruci.

 

2.Negde u prvoj polovini jednosmernog puta kojim se penje na venac u levoj traci (desna ja raskopana)

nalazi se deo puta duzine 0.5m sa razlikom u nadmorskoj visini od jedno 20-30cm i slabo je uocljivo

jer je to stari asvalt i cini vam se kao da je kolovoz ravan ko pista. Ja sam prosao sa jedno 50km.h

i zamalo mi kolena nisu preskocila vetrobran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ja ću da krenem sa drugarom oko 2 ili 3 najkasnije. On radi do 1, pa dok se sredi, prije 2 nećemo da krenemo. Otprilike znam da dođem do Fruške gore, ali... Nisam siguran za sve detalje. Ako će neko takođe da kreće kasnije, ne bi bilo loše da se dogovorimo pa da idemo zajedno.

 

Za nedelju nisam siguran, vjerovatnije je da ćemo se vratiti u subotu predveče/uveče. Nemam kofere, nažalost, tako da ne mogu ništa da ponesem. Obzirom da ćete svi vi stići ranije od nas, planirajte nas dvojicu za klopu, pa ćemo da se raskusuramo kad dođemo.

 

Vidimo se... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Direktor i ja krećemo u nedelju ujutru. Pa ako ima još neko iz BG raspoložen za nedeljni dolazak nek se javi da se dogovorimo kad i gde da se nadjemo.

Ako treba nešto u nedelju da se ponese, tu smo.

064/8266521 Vlada

 

Ja ću morati da se vratim u subotu uveče ali ne bih imao ništa protiv da se vozikam malo i u nedelju. Fon sam zapisao pa ako me nešto ne spreči javljam se u nedelju ujutro.

 

p.s. Ako vi već imate neki dogovor pusti mi samo sms sa vremenom i mestom na 064/129-39-39

 

Pozdrav

 

Peki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd / Karaburma

Direktor i ja krećemo u nedelju ujutru. Pa ako ima još neko iz BG raspoložen za nedeljni dolazak nek se javi da se dogovorimo kad i gde da se nadjemo.

Ako treba nešto u nedelju da se ponese, tu smo.

064/8266521 Vlada

 

Ja ću morati da se vratim u subotu uveče ali ne bih imao ništa protiv da se vozikam malo i u nedelju. Fon sam zapisao pa ako me nešto ne spreči javljam se u nedelju ujutro.

 

p.s. Ako vi već imate neki dogovor pusti mi samo sms sa vremenom i mestom na 064/129-39-39

 

Pozdrav

 

Peki

 

 

OK. Javljamo ti kad i gde se nalazimo da krenemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Vidimo se u subotu ispred ABRE. Zamoliću lepšu polovinu da nam spremi kolače, ali ne obične!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja