Jump to content

Moto Zajednica

Udes kod Stepojevca

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zephyr 750

Krenem ti ja danas oko pola dva malo do Beograda sa nekim prijateljima,autom.Neposredno posle Stepojevca zastoj,i to priličan,naravno prva predpostavka je neki udes.Polako mi stižemo do bivše pumpe "Sunce" a sad "Eko",i prizor je poprilično užasan!Sa leve strane,do ivičnjaka,neka crveno bela Honda,bez prednje viljuške.Preko puta,do pumpe,stoji par bajkera zgranutih,policija i crni Punto koji je udaren u peta vrata.Da li je neko upoznat šta se dogodilo sa učesnicima saobraćajke,jesu li svi ok?Nažalost,čim je viljuška "odvaljena" sa motora mogu da predpostavim da je silina udarca bila više nego velika.Nadam se da je vozač ok.. :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Imam vikendicu odmah ispod pumpe tako da sam vise pute vidjao rizicne scene nastale uglavnom zbog ukljucivanja na magistralu i ne prilagodjene brzine... Inace tu se na svakih dva tri meseca se desi saobracajka... Tako da je najverovatinije do nesrece doslo tako sto je motociklista vozio prebrzo a ovaj u automobilu ga nije vide prilikom ukljucivanja na magistralu....

Uzgred jutros sam bio tamo sa burazerom " duha koji hoda" zbog prodaje camca....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: imao nekad

Punto je skretao na pumpu preko pune iz pravca Bg a Honda ga je stigla u zadnji desni deo. Sto je najgore Honda nije isle brzo, bila je grupa i nije bilo divljanja. Decko je ok, samo se ugruvao a prizor je stvarno bio stravican.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: gilera runner 200 vxr

prosle nedelje tachnije 17.04.2011 sam prolazio ibarskom kod stepojevca i video sam strasan sudar motorcikliste i punta. nigde na vestima i novinama nisam video nishta napisano ... jel zna neko nestho o tome ? :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zephyr 750

prosle nedelje tachnije 17.04.2011 sam prolazio ibarskom kod stepojevca i video sam strasan sudar motorcikliste i punta. nigde na vestima i novinama nisam video nishta napisano ... jel zna neko nestho o tome ? :(

NE razumem..pa piše ti iznad šta te interesuje? :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5818 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Kolega krtzko je otvorio novu temu o ovom udesu jer nije video već otvorenu temu. Njegova tema je obrisana a

post zajedno sa mojim odgovorom prebačen u postojeću (prvootvorenu) temu. :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd-Lazarevac
  • Motocikl: BMW R 1200GS

post-1015-0-38940600-1305140725_thumb.jpg post-1015-0-72476100-1305140666_thumb.jpg post-1015-0-10096200-1305140764_thumb.jpg

 

 

Lokacija Eko pumpa izmedju Stepojevca i Meljaka

 

Pre jedno 20-tak dana sam odradio ovu saobracajku i ako nije bila na teritoriji opstine Lazarevac, sva sreca pa je motociklista imao kompletnu opremu i nije imao nikakvih povreda ( sem motora )...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha V-star

'bem ti zivot...nista bez opreme. Pa motor se bukvalno rasprsnuo! Vise nego dobro da su zivi! Sta je imao od opreme?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Po slikama, rekao bih da je imao srecu kao glavnu opremu :)

 

Taj deo je opasan, cesto prolazim tuda (plac mi je bukvalno preko puta te pumpe), izlecu ljudi na put redovno iz sporednih ulica, a krivina je dugacka i blaga sto je zajedno jako losa kombinacija. Udesi su cesti, uglavnom kola vs. kola... ko prolazi tuda, nek obrati dodano paznju jer ima puteljaka iz kojih se izlazi na glavnu put a ne vide lako kada se ide glavnim putem jer su zemljani i cesto obrasli travom. Neretko traktori ostavljaju po 1-2cm blata i to u sred krivine, na zalost - nista novo na nasim putevima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja