Jump to content

Moto Zajednica

kupio sam.....SVE :)

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Da krenem redom...juce sam nesto, polusluzbeno, otisao u SLO. Kada sam vec tamo (uz veliku pomoc Bojana iz Maribora (on nije na ovom forumu, inace vozi KLV1000, tako da smo sva trojica Brothers in Bikes) i Dr.Chale), odem u TC Motoshop u Ljubljani.

 

Prethodno sam ih zvao da vidim da li imaju sve sto sam eventualno planirao da kupim. Ljudi u radnji turbo ljubazni, srpski pricaju kao da su sa Vracara i brzo mi nadjemo zajednicki jezik. Da skratim pricu....kupio sam:

 

1. GIVI E41 bocne kofere, sa srebrnim poklopcima (koferi su ludilo - imaju i kljuc i sifru, moguce je otvoriti samo deo poklopca i dok ste na motoru, uzeti npr. flasu sa vodom i sl..)

404.jpg404.jpg

 

2. nosace za DL1000 za gornje kofere

 

3. Crash barove (kada sam video koliko kostaju u SLO, odmah sam zvao Svabu da mu kazem da moje crash barove proda u LA)

4. Xena XN15 ( http://www.xena.de/prod_item.php?item=XN15 ), disclock sa alarmom i sirenom od 110dB

 

Sad ide najbolji deo...koferi(sa srebrnim poklopcima koji se doplacuju posedno)+nosaci+crashbar su me kostali 420EUR

U Beogradu samo koferi sa nosacima u Gevari su sa POPUSTOM bili 510EUR, crashbarovi ne verujem da su ispod 150EUR, ako imas srece da ih nadjes uopste).

 

Od tih 420EUR sam na granici SLO i HR (odnosno kada napustas EU) dobio nazad 16,6% (porez koji stranci ne placaju) i jos su mi prethodno dali 10% popusta sto sam platio keshom (god bless moju naviku da uvek nosim vise para nego sto mi treba)

Tako da sam sve ono gore (bez Xena) platio 350EUR, koliko u BG kostaju samo koferi bez nosaca!

 

Dacu vam par primera pojedinacnih cena:

Crash bar je 88EUR (pa onda oduzmes 16,6% za taxu i 10% popust na kes). Crash bar je u USA oko 140-150dolara

Xena XN15 je u Louisu (koji je kao jeftina radnja) 100EUR a kod ovih u LJ je 60.

Uglavnom, ne mogu da docekam da dodjem u Bg (trenutno sam u Zagrebu) pa da mi motor izgleda ovako ( u stvari, moj izgleda jos lepse jer je srebrni pa se ti slozilo sa koferima 8) ):

Jkozh_vstrom1sized7le.jpg

 

i ovako:

 

Gd2Sz_giviguards25gu.jpg

 

Eto toliko od mene.

 

PS Popodne se u ZG igra polufinale PBZ Zagreb Indoor (ATP tenis turnir). Sastaju se Ljubicic i nas Djokovic. Jos imate fore da krenete i da stignete na mec :)http://www.b92.net/sport/vesti.php?style=texts&yyyy=2006&mm=02&dd=03&nav_id=187406

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
pa da mi motor izgleda ovako ( u stvari' date=' moj izgleda jos lepse jer je srebrni pa se ti slozilo sa koferima 8) ):[/quote']

 

Djuro brate, nek je sa srecom! Sve sto si kupio je do jaja! Jedino...kako moze srebrni Strom da bude lepsi od crnog????? :ninja: Pa znas i sam da il' si Nindza il si m.... :supz:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd
pa da mi motor izgleda ovako ( u stvari' date=' moj izgleda jos lepse jer je srebrni pa se ti slozilo sa koferima 8) ):[/quote']

 

Djuro brate, nek je sa srecom! Sve sto si kupio je do jaja! Jedino...kako moze srebrni Strom da bude lepsi od crnog????? :ninja: Pa znas i sam da il' si Nindza il si m.... :supz:

 

:lol::lol::lol:

 

Preskocio je u moto karijeri tomose pa nije skapirao da je crna najlepsa(citaj:najprakticnija) boja.

 

Jel imas mozda link do te prodavnice ili neke druge dobre u Ljubljani zanima me kolko su kacige tamo?

 

Opake si stvarcice kupio jos ti samo fali drzac za casu :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Jel imas mozda link do te prodavnice ili neke druge dobre u Ljubljani zanima me kolko su kacige tamo?

 

Opake si stvarcice kupio jos ti samo fali drzac za casu :wink:

 

Ma kakav crni, pa to bi svaki ljakse kupio :)

 

Od kaciga, od zanimljivih firmi drze samo Shark i Schubert

 

evo linka http://www.tc-motoshop.si/

 

Na sajtu nema ni blizu sve cega ima u radnji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Cestitam! Odlicna kupovina, ekonomska racunica jos bolja (totalno po mom ukusu)! Dakle sad mozes da kazes da imas "motor u fulu"!

 

PS Zeljko pa Bojan ti zadade domaci zadatak, sad mojne vise da se vadis na uvoznike prodavce i ostale, mora da se taj crni dotera sto pre :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Cestitam! Odlicna kupovina' date=' ekonomska racunica jos bolja (totalno po mom ukusu)! Dakle sad mozes da kazes da imas "motor u fulu"!

 

PS Zeljko pa Bojan ti zadade domaci zadatak, sad mojne vise da se vadis na uvoznike prodavce i ostale, mora da se taj crni dotera sto pre :)[/quote']

 

Lako je njemu! Iza njega stoji drzava i svi poreski obveznici! Ja mucenik, moram da se snalazim iz perspektive '' od sveta izopstenog i nicim izazvanim sankcijama izolovanog'' obicnog drzavljanina Srbije.

 

I jos da ponovim....samo je vozac CRNOG Stroma Nindza..... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Smajser pogledaj na ovom linku sto je Djura ostavio pod Celade(kacige) pa vidi Red Bike to je nesto u tvom fazonu taman kad budes uzeo Stroma pa budes isao po kofere mozes i sesiric da pazaris...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

To care, neka te sve u zdravlju sluzi :D

 

Nego, jel imaju tamo crash barove za mog GS-a? Jos mi to treba... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Cestitam!sad mozes da kazes da imas "motor u fulu"! :)

AAAAAAA!!!!!! Ne još!!! Fali mu Mercedesov znak na suvoz. mestu if U know what I m... :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Smajser pogledaj na ovom linku sto je Djura ostavio pod Celade(kacige) pa vidi Red Bike to je nesto u tvom fazonu taman kad budes uzeo Stroma pa budes isao po kofere mozes i sesiric da pazaris...

Video sam. Nije los taj slemic' date=' samo sto ja volim samo ''originale''. Nista bez Luftwaffe padobranskog slema. Stigli su mi i odgovarajuci cvikeri. Sad sam opremljen 'ko gospodin u sredini slike.

X5SjO_krit3tw.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Živ je Grunf' date=' umr'o nije! :fcab:[/quote']

''Tko leti vredi -tko ne leti ne vredi!''

Pa treba neko da organizuje odbranu grupe kad nas ''napadnu Rumuni''. :lol: :partyman: :weedman:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

But of skroz! :wink: Šalu nas'ranu, koferi su muæos 8) lepis tako da si od proseènog :baeh: napravio PRAVI :biker: bajk, Dewraw!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Stigli su mi i odgovarajuci cvikeri. Sad sam opremljen 'ko gospodin u sredini slike.

 

kad sam video kako ti cvike stoje :shock: ja to ne bih stavljao :lol::lol::lol:

 

mada, ako hoces da isprepadas Rumune... :wink: :omfg: :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Lako je njemu! Iza njega stoji drzava i svi poreski obveznici!

 

Neko ce pogresno da te shvati....mada' date=' priznajem, ni ja ne razumem sta si hteo da kazes (da se ne poznajem, rekao bih da Djuru drzava stavi u neko prevozno sredstvo, odveze ga do neke moto radnje a onda on okrene telefon Poreske uprave i kaze da mu se na racun prebaci 512EUR, jer mu toliko trenutno treba, on to onda tamo preda, vrati se kuci okaci slike ovde...)

 

Kako god....vratio sam se u Bg. Novak je totalni heroj u Zagrebu, ali to nije tema.

TC Motoshop je odlicna radnja. Odlicna usluga, prijatni ljudi...prosto bi ti bilo zao da izadjes i da ne kupis nista (pogotovo kad uporedis cene).

Radnja je prepuna svega. Pogotovo je odlican izbor obuce (turing cizama, koliko hoces), kofera, odece a bogami i motora. Prodaju nove a ima i polovnih, starih godinu, dve tri u perfektnom stanju za koje dobijate i garanciju.

Evo malo slika...

 

Radnja spolja:

 

[img']http://cdn.bjbikers.com/images/imported/ol/b8qFM_dsc02196resize4oo.jpg[/img]

 

Odeca:

 

NajoF_dsc02200resize6hg.jpg

 

Deo kofera:

 

C8BkO_dsc02197resize0oe.jpg

 

R6 2006

 

Qantq_dsc02204resize5lu.jpg

BdYfN_dsc02206resize1ph.jpg

 

MT-03

 

2jFYt_dsc02199resize4lw.jpg

 

ER6

 

zZbe5_dsc02201resize3zs.jpg

 

i na kraju...ja dosao kuci zadovoljan...

 

rKlhr_dsc02224resize0wl.jpg

8YB5e_dsc02220resize0dj.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic
Da krenem redom...juce sam nesto' date=' polusluzbeno, otisao u SLO. Kada sam vec tamo (uz veliku pomoc Bojana iz Maribora (on nije na ovom forumu, inace vozi KLV1000, tako da smo sva trojica Brothers in Bikes) i Dr.Chale), odem u TC Motoshop u Ljubljani.

 

Prethodno sam ih zvao da vidim da li imaju sve sto sam eventualno planirao da kupim. Ljudi u radnji turbo ljubazni, srpski pricaju kao da su sa Vracara i brzo mi nadjemo zajednicki jezik. Da skratim pricu....kupio sam:

 

[/quote']

 

ARRRRRRR.....OVO BOLI.....a koji k***c nisi nazvao? možda si izgubio moj broj,a?Ili barem da si rekao momcima u TC-ju, da me nazovu.....mogli smo još lepše da pazarimo.......cccc....

U svakom sluèaju, drugi put nazovi, pa èu te provesti i kroz ostale radnje u Ljubljani sa moto opremom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

ARRRRRRR....OVO BOLI.....a koji k***c nisi nazvao? možda si izgubio moj broj' date='a?Ili barem da si rekao momcima u TC-ju, da me nazovu.....mogli smo još lepše da pazarimo.......cccc....

U svakom sluèaju, drugi put nazovi, pa èu te provesti i kroz ostale radnje u Ljubljani sa moto opremom....[/quote']

 

Da ga jebem....ne znam. Imao sam malo vremena, bukvalno sat da nadjem radnju, kupim sve sto mi treba i produzim za Zg.

Da sam mogao da se javim, mogao sam....jos sam 2 dana maltretirao Andreja da mi iskopa tvoj tel (meni je ostao memorisan samo onaj koji si koristio dok si bio ovde).

Nemam opravdanje :oops:

Videcemo se mi kao ljudi, na 2 tocka, kao sto smo ovde u Bg-u. Dve ture koje planiram na leto mi prolaze kroz SLO, tako da, ako ne ranije (a ne znam sto ne bismo), onda se tada vidimo 100%

 

PS nemoj da budes mulac kao ja, pa ako budes ranije dolazio za Bg, obavezno se javi!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Super si prosao, Djuro...

 

Videcu da obavezno svratim do te radnje kad budem tu prolazio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
sto su ti mutne slike? to ne lici na tebe :D

 

Ma slikao bez blica...popizdeo sam kad sam video. Pri onakvom osvetljenju i slikanju bez blica, ruka mora da bude savrseno mirna, a ja se sav uzbudio kad sam video cega sve tamo ima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

 

Lako je njemu! Iza njega stoji drzava i svi poreski obveznici!

 

Neko ce pogresno da te shvati....mada' date=' priznajem, ni ja ne razumem sta si hteo da kazes (da se ne poznajem, rekao bih da Djuru drzava stavi u neko prevozno sredstvo, odveze ga do neke moto radnje a onda on okrene telefon Poreske uprave i kaze da mu se na racun prebaci 512EUR, jer mu toliko trenutno treba, on to onda tamo preda, vrati se kuci okaci slike ovde...)[/quote']

 

Posle meni kazu da sam paranoican.Sto bi rekli stari Englezi - jokeili fun :rolleyes: [/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja