Jump to content

Moto Zajednica

UKRADENA JOSH JEDNA AFRIKA!!!!!!!!!! NADJENA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Netreba zaboraviti da je "Batina iz raja izašla"

Ako sam sebe ne zaštitiš i svoju imovinu velike sreće od policije nećeš imati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Isto tako ne treba zaboraviti da je lopov uhvacen na djelu poput ranjenog medvjeda. Moze glava da se izgubi zbog motora. A ako se prezivi, a lopov dobije batine, onda sledi robija i odsteta :bljak:. (bar ovdje)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Isto tako ne treba zaboraviti da je lopov uhvacen na djelu poput ranjenog medvjeda. Moze glava da se izgubi zbog motora. A ako se prezivi, a lopov dobije batine, onda sledi robija i odsteta :bljak:. (bar ovdje)

 

ne znaš ti kako izgleda ranjeni medved, kao klinac sam navatao dva egipćanina (roma) kako mi kradu i teraju biciklu... jes da su bili stariji od mene al sam ih razmazao... zato je običaj da nikada praznih šaka ne ideš na lopova ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2464 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Vise su zasticeni lopovi, kucici i alkoholisani pesaci od obicne raje.. :bljak:

 

O tome se ne prica, ubijes ga na mrtvo ime i pripretis da ako se Slucajnoo pozali ili nedaj boze tuzi nece vise niko znati da je uopste postojao i kad je nestao sa lica zemlje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd

Isto tako ne treba zaboraviti da je lopov uhvacen na djelu poput ranjenog medvjeda. Moze glava da se izgubi zbog motora. A ako se prezivi, a lopov dobije batine, onda sledi robija i odsteta :bljak:. (bar ovdje)

 

ne znaš ti kako izgleda ranjeni medved, kao klinac sam navatao dva egipćanina (roma) kako mi kradu i teraju biciklu... jes da su bili stariji od mene al sam ih razmazao... zato je običaj da nikada praznih šaka ne ideš na lopova ...

 

Popsy videci te uzivo, ne verujem ni da si kao klinac bio nesto sitan :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne znam odakle da pochnem. Dakle 'vako: Juche (chetvrtak 08.04) izmedju 12:00 i 13:00, cheshljajucci grad, nadjem se u lisichijem potoku, spust ka Pere Velimirovicca i u mikro sekundi krajichkom oka mi uleti u kadar. Kochi, skrecci i iza ugla prikaza se MOJA PAPRIKA :jee: kad nisam umro od srecce. Stanje: sve na svom mestu k'o i pre dekranja, osim brava, izdrobljenih naravno. Chovek presh'o 36 km i uredno je parkir'o u Milana Blagojevicca Shpanca 36 (prva paralelna iznad Pere V.), na trotoaru, ispred zgrade. Znachi, isti onaj od proshle godine shto se posluzzio Marencetovom i Mihajlovom Afrikom, a sve 3 su pronadjene u radijusu od jednog kilometra. Procheshljao sam bio: Miljakovac, Kanarevo Brdo, Cerak, Dorccol, kren'o na Labudovo brdo i tako zaglavim tu gde je vidoh i Bogu hvala nadjoh. Trenutno je na veshtachenju u 29-og. Posle podne je kupim i vozim, pa vas ljudi i kolege po tochkovima molim da se ne zaleccete u mene, da me skidate i sl. jer ccu to na njoj biti ja.

 

P.S.1 Interesantan je i nachin na koji sam doshao do afrike. Naime ccale mi se pored ostalog bavi i bioenergijom, pa je viskom ishao saobraccajnom dozvolom po mapi Beograda, gde nas je navodio visak, a navodio nas je svuda kuda je lopina proshla na mojoj africi. Zashto bash tuda do labudovog brda, zato shto je visak pokazao tuda, a zashto bash do labudovog, zato shto je vrlo verovatno da je lopov upravo na labudu. Saznaccemo vishe kad ostvarimo fizichki kontakt sa motorom, jer nismo smeli da ga diramo zbog veshtachenja.

 

P.S.2 Josh interesantnije je i to da me je 10tak puta zvao jedan isti private number iz hrvatske, koji me je navlachio da se pojavim preko grane, udjem u hrvatsku i izvrshimo primopredaju motora uz nadoknadu od 700 evara. Znachi prevara u pitanju (ja stojim pored mog motora,

a ovaj me pita kad dolazim po moj motor). Ovo napominjem da se neko ne bi upec'o na foru, jer me je (poshto sam ga zajebavao sa soshku) navlachio i na bosnu. Ovu prichu o prevari proshirite dalje.

 

A sad, poshtovani bikeri i ostali koji su uchestvovali u potrazi za mojim konjiccem i oni koji su mi bili podrshka i onima koji su saoseccali sa mojom agonijom svima vama zzelim da se od srca zahvalim, jer ste po ko zna koji put dokazali da u ovoj zemlji josh uvek postoje i dobre dushe. Vidimo se na asfaltu. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

Ja te merkam vec neko vreme, komsije smo (cosak sa Bulevarom),

i sve ocu da ti se uvlacim za jedan krug makar do Dusana Bogdanovica i nazad

jer me vuce AT, pa bi da probam. :moto3:

Bas si imao srece sa pronaazenjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja