Jump to content

Moto Zajednica

Dvoje poginuli na Banovom Brdu

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pokusao sam da nadjem da li postoji ovaj ili slican post, ali ga nisam nasao. Upravo ovako pocinjem zato sto ne znam sve detalje, dobra drugarica mi je juce javila, a posle smo se i videli pa mi je potvrdila da je njen gazda dosao na posao u soku , drug mu je sa devojkom poginuo na licu mesta na Banovom Brdu.

 

Koliko znam, dakle nesreca se desila juce.

 

Ona nije znala da mi kaze detaljne informacije, oboje su igleda izdahnuli na licu mesta a kolko sam shvatio razlog udesa je bilo izletanje automobila u nj putanju a za cijim upravljacem je bila neka zena. Motor je neki jaci, verovatno zujka.

 

Izvinjavam se forumasima zbog ovakko neprecizne informacije, ista je svakako taccna, a kada saznam sve detalje editovacu post, ili ukoliko neko ima dodatne informacije neka postavi.

 

:((((

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd

Pocivajte u miru.

 

Katastrofa, ovo polako postaje borba za goli zivot.Mozda mi se tako cini,jer u poslednje vreme cesto citam crnu hroniku,sto zbog postova upucenih Andreju, sto zbog drugih nastradalih. Nazalost, sa povecanjem broja motora bice jos gora statistika. Muka mi je...

Posle skoro 20 god. uzivanja na motorciklu,prvi put razmisljam da li uopste da kupujem sledeci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

pocivajte u miru....

neznam sta se desava ali ovakve stvari se sve cesce desavaju...iskreno strah me je da vozim po gradu...  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Nek im je laka zemlja!

 

Strasno! Posle par odlazakau BG sam dosao na ideju da ugradim dve sirene na bajk, za slucaj da jedna crkne!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Pokusao sam da nadjem da li postoji ovaj ili slican post, ali ga nisam nasao. Upravo ovako pocinjem zato sto ne znam sve detalje, dobra drugarica mi je juce javila, a posle smo se i videli pa mi je potvrdila da je njen gazda dosao na posao u soku , drug mu je sa devojkom poginuo na licu mesta na Banovom Brdu.

 

Koliko znam, dakle nesreca se desila juce.

 

Ona nije znala da mi kaze detaljne informacije, oboje su igleda izdahnuli na licu mesta a kolko sam shvatio razlog udesa je bilo izletanje automobila u nj putanju a za cijim upravljacem je bila neka zena. Motor je neki jaci, verovatno zujka.

 

Izvinjavam se forumasima zbog ovakko neprecizne informacije, ista je svakako taccna, a kada saznam sve detalje editovacu post, ili ukoliko neko ima dodatne informacije neka postavi.

 

:((((

Jer si saznao nesto vise?Na Banovom brdu niko nezna nista o tome.Sto je prosto,neverovatno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

..i chitao sam novine sl.dana...i nishta!!!

Endurac,chista dezinformacija! >:(

 

Ne zajebavaj se s takvim stvarima.... ???

 

Šef moje nerazdvojne drugarice je drug pokojnog decka i dalje su ljudi u šoku!!!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja