Jump to content

Moto Zajednica

Jakna Spidi H2OUT Netwin

Recommended Posts

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: Beverly 500ie

Stigla danas - porucio sa interneta, trazio, birao kao za sebe sto se radi,.. al' sam omanuo sa brojem. Nova sa svim etiketama, inace jakna je kombinacija kordure i H2OUT materijala, mislim da je jedina na trzistu koja nudi kompletan set protektora (za grudi, ledja, ramena i laktove),...jakna je mnogo dobra, cim je prodam kupujem istu bez razmisljanja samo br vecu. Jakna je iz dva dijela spoljni dio je kombinacija Cordura i mesh materijala, namijenjen je za toplije dane, dok je unutrasnji dio jakne H2OUT materijal (spidijeva verzija Gore-tex-a) po specifikaciji vjetro i vodonepropustan disuci materijal, ovaj unutrasnji dio je namijenjen za jesenje i proljecne dane, kad nije previse hladno a vrijeme ne obecava da nece biti padavina. Uparena ova dva dijela su namijenjena za hladnije dane, po specifikaciji do -10!!! Inace i na oko i na dodir odaje utisak vrlo kvalitetne robe, svi savovi i ostali slicni detalji su savrseno odradjeni. Stil je po mom ukusu savrsen, jednostavan bez nepotrebnih dodataka, spoljni dio ima spolja dva vodonepropustna dzepa skoro jedva primjetna i jedan unurasnji, a drugi dio ima jedan spolja i jedan unutrasnji dzep. Velicina je M ili 50 br. Ja sam visok 177 i 84 kg, odgovarala bi nekom cak i do 180 visine samo da je malo laksi.

 

http://www.grandprixlegends.com/motorcycle-gear/motorcycle-clothing/mens-textile-jackets/spidi-netwin-jacket-black-white.html

 

cijena 300 eura

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

vjeruj da jeste, al' sta da se radi,...sto bi se reklo, nije kome je namijenjeno nego kome je sudjeno! : )

 

 

Možda je meni sudjeno :zvizduk:

 

Ja sam visok 170 imam 73 Kg a to je moja mera "M" odakle si ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

E jbg sad ! Daleko si mi ... <_<

 

 

Ja bih uzeo ako mi se svidi. Al kako probati ? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: Beverly 500ie

smislicemo nesto,...imam drugaricu, studira u N.Sad, pa cu da vidim sa njom dal' ce moci da to ponese do tebe,...samo me brine sto je jakna sa etiketama, dal' ce da ima problema na granici sa carinom??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja