Jump to content

Moto Zajednica

tuning 125cc sprint

Recommended Posts

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Suzuki gsxr k8 1000

posto ne bih sam nista napamet da radim...a i ne bih da idem kod majstora da mi predlaze sve i svasta da me laze i maze..voleo bih prvo koji savet...da li bih mogao da uradim nesto po pitanju povecanja performansi na ovom skuteru:)  dali postoje neke blokade koje treba da se skinu...inace u fabrickom tip top stanju je :) hvala u napred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Suzuki gsxr k8 1000

pa pise u naslovu...sprint 125cc nov,novcijat..2010 god,do sada nista radjeno na njemu osim redovnih servisa...presao je 1000km....a znam da je bolje tako...ali meni djavo ne da mira...:))) sta god da sam kupio morao sam malo da tuniram..onako malo za svoju dusu......mislim na kola posto motore nisam vozio ranije...pa me zanima sta je najbolje kod ovog skutera uraditi...da li bi protocan lonac mozda mnogo buke stvarao?da li bi time dobio nesto? da li mi treba sira dizna i gde da je nadjem ako mi treba ako stavim kn filter...njih je lako naci...pun bubanj potok....stavio kn filter na kosacicu i nije mi pravio probleme ...to je bilo radi fore..a i da vidim da li moze :))) pa me zanima da li bi na skuteru od 125cc pravio probleme...zbog smese...vise bi vazduha dobijao.,...pa da ne bi bio los odnos vazduh gorivo...itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ja bih stavio naraku klip i cilindar 160-170-180 kubika, tu su negde 10000 , 11000. Mozda bih i stavio protocni filter, nastelovao karb i samo prosirio zadnji deo lonca da dobijem malo na zvuku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Can't cure stupid, 81 postova
  • Motocikl: Trenutno na 4 točka

Kinez kakav takav je, najbolje je nista nemenjati jer ce proci kao i onaj koliko se secam Kinroad XT 50 da mu je na kraju bila potrebna zamena celog motora.

 

Tako da se slazem sa vecinom, ako zelis nesto jace prodaj sadasnji, nadji nesto bolje i :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja