Jump to content

Moto Zajednica

Iskustvo sa Suzukijem gsx 600 srad

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 srad

Skoro sam uzeo Suzuki gsx 600 srad a ne znam nikoga ko je vozio taj model. 2000 je godiste,presao 26700km,masina mu deluje zdravo i prilicno opasno ide. Nisam imao svoj motor ali sam pre njega vozio Kawasaki zzr 1100 i hondu cbr 900 rr i on mi deluje prilicno brz posle takvih masina :) Motor je stajao godinu i po dana i treba da mu se uradi kompletan servis,lanac i lancanici i malo estetike bi mu dobro doslo. Jel ima neko iskustvo sa ovim modelom? Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

Ako nije tajna odakle je motor i koje boje???Inace shto se tice motora,imao sam ga jednu sezonu i bukvalno nikakvih problema nisam imao,samo sedi i vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 srad

Motor je bio u Beogradu,tacnije u mokrom lug. Uzeo sam ga od lika koji ga je uzeo u kompenzaciji za neke pare,lik ne seda ni na skuter i motor mu je stajao godinu i po dana bukvalno,ja sam ga prvi provozao pre neki dan,doneli mu samo nov akumulator s tim sto ga je on palio s vremena na vreme. Upalio je kao metak ali treba mu sredjivanja dosta. Plavo beli je,s tim sto mu fale nalepnice sa strane,nema vizir i tako neke stvarcice. Jel mozda znas motor? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Posedujem Srada vec godinu ipo dana, srad mi je 2000 godiste.... Platio sam ga 2200 evra.... Uvezen je iz Italije... Za motor imam samo reci hvale, presao sam s njim nekih 60000 kilometara i nemam reci.... Pre kupovine motora savetovao sam se sa raznim bajkerima koji su i sami vlasnici srada od 600ccm, i ni od koga nisam cuo ni jednu losu rec o tom motoru..... Vecina majstora mi prica da ako je motor u pametnim rukama prelazi i do 120000 km... Tako da, redovno ga odrzavaj i uzivaj u voznj

i 2BJB7.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja