Jump to content

Moto Zajednica

Andrej Pavlović, naš Andrej...

Recommended Posts

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

evo sjedim u jebenom ofisu i placem za stolom, brate kad ne vjerujem , kad me sve ovo jebe u mozak,pih jednom sam samo sjedio sa covjekom posle dosta komunicirali , i sad vidim ovo, sav tresem nemam ni jebeni adekvatan komentar , nishta ....................... ANDREJ NEK TI JE LAKA CRNA ZEMLJA i da cuvas sve koji su ti mili odzgo, da na tebe uvijek ostane uspomena, i ko shto kaze porco rosso u istoimenom animeu : "Uvijek samo dobri momci ginu ...." ............. dodjavola .................................... boli ovo , boli nepravda dok svakavi fukarluk tuda obitava cini pizdarije i ostaje zivo , boli jebeno ,pih ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Nikad ga nisam licno upoznao ali je ostavio trag u mojim razmisljanjima i svim temama kojih se dotakao. Nikad ga nisam licno  upoznao a suze same krecu. Nikad ga nisam licno upoznao a znam da je bio ljudina i da ce nam uvek nedostajati.Ja sam slomljen.  Posle ovakve tragedije sve gubi smisao. Neka mu je laka zemlja i neka mu Bog dusu prosti. Saucesce porodici i prijateljima  :'(

 

P.S.

 

Molim dobre ljude da napisu datum, vreme i mesto sahrane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Ne mogu da verujem! Postao sam clan ovog foruma pre nepunih mesec dana, sada kad treba da me naucis nesto o motorima ti odlazis?! Neka ti je vecna slava i hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200

Na poslu sam...slucajno pogledam na forum i vidim...6 strana...ne mogu da verujem. Nema(m) reci za ovako nesto.

 

Iskreno saucesce porodici. Pocivaj u miru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

DRAGI DRUGARI, ovo su NAJNOVIJE informacije:

 

Sahrana naseg Andreja je na Novom Groblju, u Subotu 16. Juna

 

Opelo je sa pocetkom u 14 h

 

Sahrana je u 15:30h.

 

Informacije sam dobio od ser Zileta zajednickog druga i njegovog nerazdvojnog prijatelja kao i od nj kuma Ivana.

 

SLEDECE:

 

Prijatelj kuma Ivana iz DB (BIE) je razgovarao sa policajcima, izgleda da je Andrej spao sa motora pre sudara, motor je takoreci netaknut sto smo mi koji smo sinoc uspeli da doletimo i videli. Bio je pravolinijski na udaljenosti od oko 124 m od mesta udesa, nagnuto na desni bok. Majstor i nas drug Caki je napomenuo da je video tragove fuzastera pred zaustavljanje vozila po asvaltu. Takodje da je alarm svetlo blinkalo i da je verovatno motor to rastojanje presao na oba tocka. Sam!!!  :( :'(  Izgleda da je navodno vozilo koje je krenulo da sece ulicu u pravcu postrojenja Jugopetrola izazvalo reakciju kod Andreja koji je pokusavsi da ga izbegne sleteo sa masine i direktno udario telom u vozilo, odnosno zavukao se ispod, boze me oprosti.

 

Molim vas da ovo shvatimo kao nagadjanja a verovatno ce se prava istina saznati nakon uvidjaja, zaista ne bih dalje o ovom ovde.

 

Ukoliko informacije o sahrani budu izmenjene, bice mi javljeno pa Vam odmah javljam.

 

Predlazem da se izjasnimo da li da idemo na opelo ili da idemo direktno na sahranu, mozda nije zgodno da se guzvamo sa najrodjenijom porodicom, ali ako odlucimo mozemo i da budemo ispred ili unutra, u krajnjem slucaju predlozite kako hocete. U tom slucaju da se skupimo oko 15 do 14h ispred kapela?

 

Takodje, Cope je platio citulju, pa ne bi bilo zgoreg da skupimo pare, tu informaciju ce staviti Cope otom potom.

 

 

Pocivaj u miru brate moj:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Leskovac / Beograd

Ne mogu da verujem. Od jutros sam u citaonici, spremam neki ispit i u pauzi uzmem da prelistam "Press", vidim pominju nekog Andreja Pavlovica i Suzuki, molim Boga da kad dodjem kuci i otvorim net ne naidjem na potvrdu da je to nas AndrejP... Totalno sam u soku, bukvalno se tresem i ne znam sta da napisem. Imao sam cast da upoznam Andreja, i iako sam ga samo jednom sreo na mene je ostavio neverovatno pozitivan i dobar utisak, zbog njegovih postova ovde na situ i spremnosti da svakom izadje u susret imam utisak kao da sam ga mnogo bolje poznavao i prosto ne mogu da verujem da ga vise nema, on koji se uvek zalagao za bezbednu voznju... Dok ovo pisem naviru mi suze na oci jer znam da je bio dobar i veliki covek, nesebican da pomogne svakom ko mu se obrati, i kao sto su vec mnogi u ovim postovima pomenuli, jednostavno oblio me strah neki, jer ovo je prvi put da je na motoru poginuo neko koga sam upoznao i za koga znam da sigurno nije ludovao motorom i vozio bez opreme...

 

Andreje, neka ti je vecna slava i hvala ti, zaduzio si mnoge i ostavio trag... Necemo te zaboraviti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Indjija

Znaci ne verujem. Sinoc sam prosao tuda skoro odmah nakon nesrece i SLEDIO SAM SE kada sam video prizor.

 

Druze vecna ti slava i pocivaj u miru....

 

Moje najiskrenije saucesce porodici i najblizima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Nisam ga nikad upoznao,ali se osecam kao da sam izgubio nekog koga sam odlicno poznavao

Prolaze mi ispered ociju i Beverly i Crni FreeWind i napokon,konacno dugo zeljeni Strom i to zlatni,jedini

Ne znam sta bih rekao osim hvala ti za sve,za svaki post,test,za svako slovo i zarez na ovom forumu

Vise nista nece biti isto

Neka mu je vecna slava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Zasto?

 

Licno se nismo vidjeli, ali smo komunicirali preko ovog foruma i upoznali se na neki nacin...

Ne volim ovaj dio foruma, suvise je surov...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Ne mogu da vjerujem, iz postova o tome koliko je bio pazljiv, mogu samo da zakljucim da je ovo moglo svakome da se desi. Pocivaj u miru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Strašno ljudi, sinoć sam bio u šoku i neverici, ali jutros ustajem, otvaram forum, tema je i dalje tu. Tuga tek sada stiže, čitam njegove stare postove, i postove u ovoj temi dok suze naviru, vilica mi drhti, grlo se steže... Nisam ga poznavao lično, mada sam imao utisak da ga poznajem jako dobro, kroz njegove postove sam stekao utisak da je veliki čovek. Dopadao mi se njegov stav, stil pisanja i originalnost. I dalje ne mogu da verujem da toga više neće biti. Pokoj mu duši.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco, Voge 300 Rally

Jutros na radiju čujem Andrej, 30 i neka, poginuo, motor otišao 120 i kusur metara... Preseče me, nemam komp u blizini, uzimam telefon da okrenem drugara da proveri...  Ubeđujem sebe da sam se izparanoisao, što da ga cimam, nito to sigurno TAJ Andrej... Tek oko pola dvanaest sedam za komp. Jebote! Neko je već rekao - nisam upoznao čoveka, a plačem kao lud...

 

Ovaj gore se sinoć opasno, ali baš opasno zajebao. Moje saučešće porodici Pavlović.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Dragi moj AndrejP dragi moji forumasi,

 

sta da kazem sto vec nije receno u svim predhodnim postovima.  Osecao sam se bogatim jer sam te upoznao proslog leta, sada se druze moj osecam siromasnijim sto te bolje nisam poznavao, sto se vise nismo druzili.  Pocivaj u miru moj prijatelju, neka ti je vecna slava i veliko hvala za sve sto si za nas uradio.  Ovaj forum nece vise biti isti bez tebe moj druze.  

 

Najiskrenije saucesce porodici Pavlovic i svim prijateljima naseg Andreja.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja