Jump to content

Moto Zajednica

19-22.07.2007 mc COBRA Ada

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Evo stigao sam u NS. Mislim sta reci, kao i uvek, odusevljen sam. Mislim da ce ove godine, Ada pobediti. Jako puno motora, dobrih ljudi, dobre svirke i malo forumasa :(  Samo jedna mala zamerka,  Nekima su kacili traku oko retrovizora i meni su, pa su me onda stalno drndali na vratima. Dok ja nisam povisio ton  i rekao ima da je nisam ja tu okacio. Posle su mi se izvinjavali. Cak mi nisu dali pasulj zato sto nisam imao traku na ruci. Pa sa se obratio nasem forumasu i organizatoru Drag-u i on mi je posle dao pasulj. Hvala mu. Pozdravljam Bucu, nase ambasadore Davora i Joseph-a i Arnolda. Samo sam njih video. Ljudi svaka Vam cast na svemu. Bilo mi je lepo druziti se sa vama. Vidimo se i sledeci put. Pozzzz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

To mi je odavno bilo u planu ali desilo se sledece.Grlo,kijavica,temperatura jos sve to na 40c.Pizdim nigde nisam mrdnuo i kraj.

P.S.Ne werujem za pasulj i traku oko ruke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

Evo i mene. Pre oko dva sata  vratio se iz Ade Odlican skup . Cestitke organizatorima. Forumasa malo ali smo  nas nekoliko tamo dostojno predstavljali BJB.Prvi put sam imao priliku da provedem malo vise vremena sa Josephom,Davorom, Kawom...Sjajni momci!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Upravo se vratio kuci, bio tamo od cetvrtka.

Za mene je ovaj skup tipa "pustanje mozga na pasu", i moram sad da ga potrazim negde. Psihicki odmor...

Za ovih par dana se kupao na Tisi, pio hladno pivo na skupu, druzio se sa raznim ljudima, pozdravio slovence ( kada sam im prisao sa recenicom, da samo zelim da im pozelim doborodoslicu i da ih malo upoznam, oni su se zahvalili kao " Hvala Vam , predsednice MC Cobra  ;D!",malo sam se smejao,  pa sam im objasnio, da nemam nikakve veze sa njima, samo eto, da se upoznamo...). Dalje, popricao sa kawom, bucom, aarnoldom, i zozonom sa BJB, i btw  , sada znam zasto vlasnici Afrike tako vole svoje motore (hvala zozon)! Medjutim, kada sam opet seo na svog Transalpa, nije mi se cinio inferiornijim, i uzivao sam i dalje u voznji sa "starim prijateljem".

Meni je ovih par dana bio odmor za dusu, mozak, i oci , naravno ( jel tako zozon-e?  ;D ).

Malo smo se skuvali, ali nema veze.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

To mi je odavno bilo u planu ali desilo se sledece.Grlo,kijavica,temperatura jos sve to na 40c.Pizdim nigde nisam mrdnuo i kraj.

P.S.Ne werujem za pasulj i traku oko ruke...

Jel ti to hoces da kazes da ja izmisljam?  To zna Arnold, njemu sam odmah rekao, a i zasto bih se zalio organizatoru, drag-u? A arnold ce ovo potvrditi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Sta reci osim cista 10-ka!!!

Pozdrav Aarnoldu, Kawi, Buci, Zozonu, Dragu!!!

 

Slike cim malo odmorim, za 4 dana sam spavao sve ukupno 5-6 sati.

 

Samo tako i dalje COBRE!!! Najbolji ste!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

To mi je odavno bilo u planu ali desilo se sledece.Grlo,kijavica,temperatura jos sve to na 40c.Pizdim nigde nisam mrdnuo i kraj.

P.S.Ne werujem za pasulj i traku oko ruke...

Jel ti to hoces da kazes da ja izmisljam?  To zna Arnold, njemu sam odmah rekao, a i zasto bih se zalio organizatoru, drag-u? A arnold ce ovo potvrditi.

 

Pogresno protumaceno.Hteo sam reci,ne mogu da verujem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

 

Evo par slicica iz Ade.

 

  U hladovini ovog drvored bili su "skriveni" motori i satori bajkera

9I9Xf_picture004dj1.th.jpg

 

  Jos jedan delic kampa u Adi

404.jpg

 

  "Moto-skup" na gradskoj plazi u Adi na Tisi

cknju_picture008af2.th.jpg

 

404.jpg

 

  Na plazi na Tisi mnogi bajkeri su nasli osvezenje

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Evo da sumiram utiske lepo sam se proveo dobro org.skup sreo puno ljudi kao i nekoliko njih sa foruma Kawa,qassar, joseph,upoznao Bucu pozdrav svima i nemam primedbi .Super je bilo jako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

1.mesto su osvojili na meranje snagu:

 

50ccm Aranjos Kristian  - Suzuki Katana Nagrada: ranac, majica

125ccm---------------------

600ccm Kontar Kristian - Suzuki GSX-R 600 (k2) R Nagrada: ranac, majica , karton piva

750ccm Dosljin Sasa – Kawasaki ZXR 750 RR (1994) R Nagrada: ranac, majica, Dragon top

750ccm+TOP Mirko iz Kikinde - Kawasaki ZX 12 R Nagrada: ranac, majica, Dragon top

 

I jos jedan put izkoristim priliku da cestitam njima!!!

 

Konjski snagu necu da pisem, posto nisu dali da stavim na forum.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Dragi drugari !

 

Srce mi lupa od Vasih lepih reci o ovom susretu. Ja takodje smatram ovogodisnji susret u Adi totalnim uspehom, no, svakako, vaznija i merodavnija su mi Vasa misljenja.  :D

 

Ipak, i pored svega lepog i dobrog, postoji jedna stvar koju Vam moram saopstiti, a verovatno to neki od Vas vec i znaju.

 

Naime, desilo se to da je jedan nas gradjanin, verovatno revoltiran nasim dobrim raspolozenjem, u noc izmedju subote i nedelje, ocigledno sa namerom da motorasima gostima, ali i organizatorima ogorci zivote, i na taj nacin podkopa ugled ovog skupa, rasuo tapetarske eksere po obliznjim ulicama blizu mesta odrzavanja susreta.

 

Do sada su nam stigle vesti o oko 200, u pneumaticima motocikala i automobila, nadjenih eksera, i to od motorasa i vulkanizera.

 

Odmah smo u nedelju pre podne obavestili policiju, koji su uz pomoc sluzbenog auta takodje pokupili nekoliko eksera, i oni uveliko rade na ovom slucaju. Organizatori takodje daju sve od sebe. Na zalost, jedan nas dugogodisnji prijatelj, a i sponzor motosusreta u Adi morao je da menja sva cetiri pneumatika, te ima stetu od oko 1.000 evra.

 

Vrlo nam je zao ako je neko od Vas imao tu nesrecu da naleti na jedan od ovih eksera, i nadamo se da nam nece uzeti za zlo.

Upravo smisljamo nacin kako da se oduzimo onima kojima se to desilo. ;)

 

Jos je ruznije to sto su neki motorasi, revoltirani ovim, poslali nekoliko vrlo ruznih, nekorektnih  SMS poruka organizatorima, sa nacionalistickim sadrzajem.

Momci shvatite, ako u nedelju ujutro u pola 8 ne dizemo telefon, to je zato sto spavamo mrtvo umorni. A posto ste bili mozda nekoliko stotina metara od kampa, mogli ste doci peske, nasli bi bar 10 njih koji bi Vam resili problem za pola sata.

 

No, pozdravljamo ekipu iz Slovenije. Oni su izjavili vulkanizeru, da ce i sledece godine doci, mada su imali oko 20 razloga u pneumaticima da ne dodju.

 

Poz.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

Opet imam malo vreme, pisacu nesto kratko.

Na nas skup bio je preko 1200 motora, bez "bicikli sa motorom".

Dosli su iz Slovenije, Hrvatske, Bosne, Bulgarie, Madarske, Slovakie, Austrije, Nemacke i Francuzke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

 

      Ja sam u subotu krenuo kuci ranije i promasio sam incident sa ekserima sasvim slucajno, mislim da to niko ne moze zameriti organizatoru u pitanju je verovatno covek koji mrzi sve  motoriste ili mrzi samo neke ( mozda bas iz Ade)!

      Na skupu sam se proveo jako dobro i nemam zamerki!

      Pozdrav svima koje sam upoznao u Adi...vidimo se i sledece godine.

                                                                                                  Zozon

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

 

       Ja sam u subotu krenuo kuci ranije i promasio sam incident sa ekserima sasvim slucajno, mislim da to niko ne moze zameriti organizatoru u pitanju je verovatno covek koji mrzi sve  motoriste ili mrzi samo neke ( mozda bas iz Ade)!

       Na skupu sam se proveo jako dobro i nemam zamerki!

       Pozdrav svima koje sam upoznao u Adi...vidimo se i sledece godine.

                                                                                                  Zozon

 

Pozdrav i tebi, i hvala na razumevanju. Nekima jednostvano nista ne valja, ali nas je valjda vise!

 

Nadam se da cemo se vidjati i ranije, na nekim drugim skupovima.

 

Poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest motogirl
  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novi Sad

da sad je doslo vreme da ja iznesem i svoj stav o vasem skupu pa  ukratko stvarno ste me prijatno iznenadili voma veoma ozbiljan skup sad vam i javno cestitam bravo momci uvek cete imati nasu podrsku  d gligoric cirkus...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

da sad je doslo vreme da ja iznesem i svoj stav o vasem skupu pa  ukratko stvarno ste me prijatno iznenadili voma veoma ozbiljan skup sad vam i javno cestitam bravo momci uvek cete imati nasu podrsku  d gligoric cirkus...

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Slazem se sa Cirkusom!!! Mislim da je skup stvarno uspesan, kada se i posle toliko vremena ljudi sete lepih stvari i hladnim danima kada ne voze to zamenjuju prisecanjima nekog od skupova. Mislim da malo skupova trenutno u Srbiji moze da se pohvali time da se o njima raspravlja (pozitivno) tokom citave godine, a ne samo nedelju dve posle skupa.

 

Ada je jedan od skupova koji necu propustati. Bravo momci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

Bilo mi je malo "truba" da komentarisem skup u Adi jos jednom jer sam ukratko vec rekao svoje misljenje :-\.Posto se tema "probudila" ne mogu a da se ne slozim sa pohvalama organizatoru jos jednom. Skup u Adi je po mom misljenju bio tacno ono sto ja vidim kao susret ljudi koji imaju puno zajednickih pogleda, shvatanja, interesovanja...Momci iz Ade skoro da nisu imali propusta. Jasno se videlo da je puno napora i rada ulozeno da skup tece kako je tekao.Naravno drugacije i ne moze ako se zeli uspeh. Vidimo se u Adi i sledece godine!!!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja