Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Ja mislim da je moj prilicno visoko,naravno na motor mislim :D par puta sam morao da vozim teskase, i nije nesto ludacki legao,al to je zato sto mislim da je i ovako podignut dosta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Jel hoce neko od vas koji imate auspuh iz Ade da okaci video da cujemo kako brunda? Ja bih ga uskoro menjao pa me zanima kako se cuje

Evo jedan Race

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

E nisam, moj je parkiran nedaleko odatle ali kod majstora :( taj je isto bio parkiran kod majstora kod koga je i moj. Odlican je zvuk kad budem popravio motor zamolicu nekog od vas da se nadjemo da cujem to uzivo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Jao cuti ne spominji mi jbga morao sam na neki rucak tad,bas sam zeleo da dodjem...al sta cu...morao sam....a prosao sam ja kurs prosle godine,al skuterom,pa sam zato hteo da dodjem bar na praksu....a sta da se radi,nego ima nas sad vec dosta,ljudi mogli bi neko okupljanje da organizujemo :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Ja bih uradio nesto po pitanju auspuha ali estetski mi se ne svidja kako stoji ovaj top iz Ade..isuvise mi deluje prazno mesto tu oko sedista.Mozda bi bolje bilo kada bi top pratio liniju motora.Nesto razmisljam da nabavim negde jos jedan fabricki auspuh pa da se malo igram s njim,tj.da mu povadim suvisne elemente. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Jao cuti ne spominji mi jbga morao sam na neki rucak tad,bas sam zeleo da dodjem...al sta cu...morao sam....a prosao sam ja kurs prosle godine,al skuterom,pa sam zato hteo da dodjem bar na praksu....a sta da se radi,nego ima nas sad vec dosta,ljudi mogli bi neko okupljanje da organizujemo :D

 

ma zezam se, ali mi je krivo sto od najavljena 3 winda bio samo jedan, a radovao se tome da cemo biti u vecini

 

sto se okupljanja tice, meni je malo problem da se daleko vozam jer jesen neumoljivo stize a ja imam nekih obaveza koje moram za lepog vremena zavrsiti

tako da ili neki skup meni blizu ili prolece

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Danas sam nastelovao amortizer,dobio sam malo na visini motora a i na tvrdoci.Sada je mnogo bolji efekat kada sedne suvozac! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Nije jako komplikovano ali treba dosta strpljenja.Potrebno je skinuti bocne plastike i onda iz odredjenog ugla sa nekim pomocnim alatom (mali montirac i cekic)popustiti kontra maticu na amortizeru,kad se popusti kontra matica onda se polako matica ispod nje odvija/zavija,u zavisnosti koji efekat zelite da postignete.Ovako mozda deluje komplikovano ali kad pogledate u amortizer nije tako strasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja