Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: (napokon) Suzuki Freewind XF 650

Evo da postavim i ovdje:

 

Da ne zna neko majstora koji vrši lasersko ispravljanje rama, čuo sam za nekog u Gruži ali je skuuuuuup nevjerovatno?! Treba mi za Cagivu raptor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Da mi ti je sad videti ozarenu facu kad si video da je neko odgovorio na temu, a onda topljenje iste kad si skontao da nista pametno nisam imao da ti kazem   :P  :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: (napokon) Suzuki Freewind XF 650

E i mi smo uzeli ovaj motor koji se me kvari, samo sipaj i vozi... pratim još neke topic-e to se popravlja loodilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Ma i kod XF-a muka. To treba da se menja ulje, plocice, povremeno svecice, da se pere filter vazduha, duvaju gume...  Pakao

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Ma ne vredi, ne moze bez gume. Uistinu, ja sam sve ove godine vozio Trial Attack lubenice, sa kojima se nisam nikad nigde zaglavio, a vozilo se dosta van asfalta. Prolazilo se i kroz neke bare, pelo suvim makadamima na kojekakve cuke, islo se i po nesto sitno blata, kroz pokoji potok, ali sve je to bas na misice. Ni malo nije potpuno uzivanje u voznji kad ti sve vreme iskliznuce tocka, pad ili zaglavljivanje vise nad glavom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3648 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Ne vidi baba sine

 

Ja sam hteo da metim T63 Michelin cini mi se, ali prednja nije imala u toj dimenziji. Onda sam razmisljao da uparim sa TKC 80, ali nekako ne mogu ni na bicikli da vozim raspar. Kad sam kupio motor bile su Pireli, ali razlicite. Poludeo sam, nego bilo mi glupo da menjam posto su bile nove

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Pa dosta endurasa kombinuje dve razlicite gume i to je shodno razlicitim zahtevima od prednje i zadnje totalno legalno. Da sam kupovao nove, k60 bi bile obe, ali posto su iskocile povoljne kombinacije za polovne a prakticno nove (posebno prednja), nisam mogao mnogo da biram :D.

 

 

Au kosooki, imas tu prednju gumu, a pitas koja je :D

 

Prvo, uporedi slike, vidis koliko se razlikuju prednje, a drugo, ucinilo mi se da je neka druga guma, a po natpisu nisam nikako mogao pogoditi. A onda google kaze da je u pitanju Anakee Wild.

Inace, Dadony, negde procitah da je prednja bolja obicna K60, a ne Scout. Valjda su na asfaltu jako slicne, ali je K60 nesto bolja na offu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Ovo sto je dadony postavio je prednja od 21" i ona izgleda malo drugačije od ove sto je 19".

A na windu sam imao obe K60 i bio više nego zadovoljan. Misim da su za taj motor (i puteve kojima je on predviđen da ide) perfektne.

 

Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Ekipa koju znam za sada mahom samo redovno odrzavanje

 

 

Ovo sto je dadony postavio je prednja od 21" i ona izgleda malo drugačije od ove sto je 19".
A na windu sam imao obe K60 i bio više nego zadovoljan. Misim da su za taj motor (i puteve kojima je on predviđen da ide) perfektne.
 

 

Probana kombinacija pre neki dan. Kao sto si rekao, K60 ne voli bas blato, posebno ne u 100/17 formatu. Takodje i TKC nije namenjena za to, sto je i bio glavni razlog sto ju je bivsi vlasnik prodao.

Ali makadam i asfalt obe odvaljuju, tako da je, sto ti kazes, za puteve gde je on predvidjen da ide, stvarno sjajno odmerena obuca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

9 mislim da ne moze da vrti, a cesto je meni blizu blokade i nista mu ne skodi. Ali mislim da mu duga voznja na punom gasu ne prija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja