Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Fazon je, bar iz mog aspekta je sto je svaki drugi motor ili vise enduro (dakle losiji za put) ili vise turer (losije za off) ili tezi ili neudobniji.... Tj, mislim da je 19/17 koncepcija tockova idealna za sve, a na to je pozeljno sto manje kila i vesanje koje je taman nege izmedju enduro i tarmac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Za off bi blio bolje da je 21" napred ali moze i ovako, sa dobrim gumama moze on da dopre na interesantna mjesta 0takoje.gif

 

 

 

Ko je najbolji po pitanju nabavke dijelova u SRB? Trebaju mi membrane za karbove....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Za off bi bilo bolje da je 21, za on da je 17, ali sa dobrim gumama se jako lepo upada u oba sveta. Za membrane ti mora neko drugi reci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Vidi u 3t racing, ako ne ima firma u Nemačkoj koja ih jako kvalitetno pravi. Mogu se raspitati kako se zovu i gde su, drugar uzimao za TA. Ne bih ti savetovao da repariraš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Ma vec ih je neko "reparirao" ali to nije ni za q...

 

Ako ti nije problem raspitaj se pa javi za te svabe kako se zovu i kako doci do njih tj. kako kupiti od njih.

A 3t racing-u sam slao mail ali nisam dobio odgovor 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Ima li na ebay-u, porucis sebi na adresu direktno.

 

Moja preporuka bi ipak bila servis membrana na Vidikovcu u Beogradu, covjek ih pravi bas jeftino. 5-6 puta izadje jeftinije od original membrane a ne moze me niko ubijediti da je toliko losiji kvalitet :)

 

Link na BJB temu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 896 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Ma vec ih je neko "reparirao" ali to nije ni za q...

 

Ako ti nije problem raspitaj se pa javi za te svabe kako se zovu i kako doci do njih tj. kako kupiti od njih.

A 3t racing-u sam slao mail ali nisam dobio odgovor 1neznam.gif

 

 

Pogledaj ovde

 

 

 

Link

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Na ebay-u nema, vec sam gledao. A nema ni na ovom sajtu sto je postavio PaPaja.

 

Nasao sam na nekim drugim sajtovima koji se bave prodajom dijelova samo moram vidjeti kako funkcionise slanje i placanje ali prije toga cu da se cujem sa ovim majstorom sa Vidikovca. U svakom slucaju hvala.

 

https://www.motorcyclespareparts.eu/suzuki-genuine-parts/1350704f00-diaphragm.aspx

http://www.cmsnl.com/gz125-2000-y_model13796/diaphragm_1350704f00/#.U9gcMeN_vA0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Pozdrav svima,, od skoro sam vlasnik jedmog Freewinda, inace pasivno vas pratim duze vremena

pa sam se odlucio bas za njega, vi ste mi puno pomogli u izboru..

Elem.. Kupio ga i cini mi de da mi troska malo vise bmb!! Dali je normalno da mi na otvorenom potrosnja bude oko 6l?

Uz laganu voznju tj do 120?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3638 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Pozdrav i dobro dosao. Lepo da te sluzi.

 

Mislim da je to ok potrosnja za 120km/h. Do 90 kad se vozi i kad se normalno salta ne trosi nista. Zavisi malo i od tovara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Pozdrav i hvala na lepim zeljama! Nego, ja sam to malo ukratko za potrosnju, znaci milovanje gasa na otvorenom a neki prosek

od 90km/h a po gradu bogami ide preko 7 i to dobro, a procitao sam ovde da je nekima bas mala potrosnja

inace je motor 2002 god. sa 50 i nekom hiljadom..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Inace motorcetom sam jako zadovoljan, imam priliku da testiram razliku izmedju Winda i BMW f650gs-a, tu je drugov kod mene na opravci,, Suzana je puuno bolja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Lepo izgleda wind, sto prodajes?

Mitax, prvo dobrodosao, a drugo potrosnja jeste malo jaca, proveri karbove i svecicu, ali u sustini i meni po gradu pegla 6-7, ali se i pegla muski za tu potrosnju. Otvoreno mi je od 4,5-5,5 zavisno od tempa i tereta, ali nemanja je napravio i 3,7, tako da vise cinilaca je u igri, a cifra je kao sto vidis rastegljiva :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova

Koliko vidim dihtung glave je cest problem na ovom motoru ili se varam ?koji god sam do sada video curilo mu je ulje iz dihtunga glave1neznam.gif0stabre.gif.Koliko kosta zamena tog dihtunga i jel to znaci da se motor pregrejao u nekom trenutku ako mu strada taj dihtung?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Uopste nije cest problem, barem ja znam samo za jedan na kome je otisao. Kod mene je sve savrseno suvo evo vec cetvrtu sezonu ostrog teranja, pritom se i potrosnja od zamene do zamene krece u okvirima 50ak ml. Ali sve i da gresim, zamena je krajnje jednostavna i jeftina, somi032 je to zamenio kod majstora za tipa 1000 dinara ukupne cene. A mislim da dihtung izbija zbog sipanja vece kolicine ulja nego sto je propisana, sto je i kod njega bio slucaj.

 

Ovom motoru se mozda mogu zameriti neke druge stvari, ali kvalitet sigurno ne, tako da ne beri brigu za to, pronadji sto ocuvaniji primerak, ti ili neko iskusniji poslusaj okvirno kako zvuci agregat i slobodno kupuj. Naravno, ne postoji nekvarljiva mehanika, ali konkretno ovaj ccm644 vazi za prilicno bullet proof agregat, u sta sam se i ja uverio iz licne eksploatacije, kao i eksploatacije ljudi iz moje neposredne okoline.

 

uzdravlju ti potraga :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

@ Kosooki, Hvala , Nego ja sam izabrao jako los primerak, izmenjao sam mu svasta dosad a kod mene je nepuna 2 meseca,

trazio sam bas taj, 2000+ godiste, malo ih ima .. Reci mi dali je neko od ekipe sam karbove stelovao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

pozdrav za ekipu :zdravo:,meni frivika trosi 4.5L kombinovane voznje...Naravno zahvaljujuci cika bokilicu...Mislio sam da ja to mogu sam al kad sam video dva karburatora batalio sam rabotu...Jos jedna stvar,ja sam presao 600 km od kako sam ga uzeo tako da ovo uzmi sa rezervom :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Pozdrav! Jako lepa potrosnja za razliku od moje, ja cu malo da prostudiram kako sta , pa cu sam,

, zato pitam dali je to neko vec pokusao, Ali ventile pre toga, malo se cuju pa je mozda i to razlog sto posrce malko vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Uz veliku zal sto inace prodaje motor, posebno ovakav, moram da pomognem somiju i da kazem da je motor u zaista fantasticnom stanju. Nije reklama, glupo je to da radim, posebno sto smo mozda buduce kolege i sto bi motor ostao ovde u ekipi, ali motor je rekao bih zaista prave kilometraze i stanja na kakvom moze da pozavidi svako od nas ostalih sa teme. OZBILJNA preporuka da se provozas i vidis motor uzivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja