Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Kosi mi te zvali danas,bili smo na 33 km od Cacka,pa reko da proverimo te gurmanske potencijale tvog kraja (u koje ne sumljamo naravno :D ) al smo na kraju jeli u planinskom domu Rajca.Inace Nemanja,devojka mu Jelena,Boban bmw-jdzija (roar)i ja danas izvozasmo oko 260 km sumadijske ture,bas fino bilo!bice i slika,moja potrosnja na 100 km 3,7 L :staa2::moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

e jebajga, nisam bio za vikend tu :(

juce bas dodjoh iz trebinja

prosto nemam reci kojima bih opisao ono ludilo. ceo grad je jedan veliki moto skup gde ima milijardu motora, brdo zena, sve hoce da se vozaju, policija koja samo figurira za slucaj da se neko izlomi, ali mimo toga nikoga ne cimaju ni sto pegla pun gas, sto je bez kacige...... jednom recju totalna euforicna anarhija :D

pa jos prelepa klima, more na 30km... ko moze, obavezno treba da ode, ja sam se proveo nezaboravno

 

inace, potrosnja na otvorenom mi je bila 4,2 sa brzinom 60-90, najcesce oko 80, doduse vreca, pun ranac stvari i pun kofer

nije velika potrosnja, ali opet me zanima kako postici tih 3,7 :)

 

a i vi bas nasli koji vikend da zabodete voznju ovim krajevima :). vrlo rado bih se provozao da se vidimo ili se druzio sa vama da ste naisli ovuda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

E kakvi ste ni da ostavite malo ove nase lepe srbijice za drugi dan ;) baka je bila zadovoljna nasom duzinom ture ;)

Inace meni ispade 3.7 voznje do 100 pri preticanju inace 70-90 u proseku,cime sam ja prezadovoljan,a desavalo se tako i prosle godine!imam i ja par slicica al nikako...videcu danas da postavim!

a sta kazete idemo do Cacka sl vikend? :moto3: :moto3: javi se Kosi :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

definitivno neki drugi vikend, ovaj sam dobro nagrabao, sad lecim raznorazne upale misica :)

 

elem, koje svecice koristi wind i koliko kostaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3649 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Meni se cini da sam ja placao oko 700 ili 800 din po komadu u Guevari. I cini mi se da su CR10EK. Jedino ako su te iridijumske pa su toliko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

I meni je nesto sumljiva ta cena,mislim da moze ngk da se nadje dosta povoljnije.Mozda su to plagijati,ko ce ga znati... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

I ja sam kupio u Guevari prosle god i bila je cena oko 1000 RSD. Mislim da je bila cr10 ona sa dva pipka. Postoji i odgovarajuca zamena za nju od proizvodjaca Denso ali je nisu imali kada sam ja kupovao (Denso je malo jevtinija a mislim da po kvalitetu nije nista losija).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Motor mi malo nestabilno radi kad je hladan ili sveze zagrejan, cak ume iznenada da se ugasi na semaforu. Kad se zagreje se stabilizuje, ali kao hladan mrsi rad. Lici li na vreme za zamenu svecica? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Denso važe za ekskluzivnije svećice od ngk, i u glavnom se koriste za trkačke mašine, bilo auto bilo motor. I denso i ngk se prave kao obične i kao iridijumske. Čudilo bi me da obične prelaze 1000 din. Svećice kupovati samo u mass ili kit komerc da bi bili sigurni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Oglasio sam danas mog vetropira na forumu, mozda predjem na nesto novije ako ga prodam. Ako neko hoce da ima jos jednog za delove dobija popust :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Mislih na 2 za toliko,sto znaci da je to to!i meni tako radi kad je toplije,promenio gradaciju ulja opet je isto..jedino oko karba nesto..

Nemanja znaci svideo ti se F? :P uze li kofer?vozate se vozate po autoputu jel? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

ma samo je nesto oko ubrizgavanja ili paljenja, nema sta trece da bude, ali jos uvek radi prilicno kako treba, a ja sam se izvrno za neke troskove, tako da ce svecice sacekati sledecu platu :)

 

nemanja, sta ce nam drugi wind kad se ovi ne kvare (pu pu, da ne ureknem) :D

sta imas sledece na umu?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Svideo mi se taj gsx 600f pa reko da pokusam da prodam winda i uzmem njega. Stalno se vozim sa suvozacem i vuce me nesto maaaalko jace...

Deki jel se tebi pokvario brzinomer ili zaglavila rucica gasa :-) prozujao si kao da te neko juri...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Srecno s prodajom,pa ako ode da povuces i mene ;) mada kako stoje stvari ja necu menjati pre kraja sezone,

ne radi mi pokazivac za gorivo il ga sam sljusti ko nista :D bice da se vozim dosta,ma zurili na trening pa...al nismo nesto ni brzo isli,pitacu te kad budes vozio gsxf-a :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Ja sam do skoro bio u nekom tripu da prodam winda pa kupim ne znam ti ni ja sta... :lud: i onda kazem sebi batali bree..motor trosi kao upaljac,kad god ga mrdnem cujem kako bucka u rezvoaru.Jeftino odrzavanje,lepo se vozi...ipak ja njega suvise volim da bih ga prodao! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja