Jump to content

Moto Zajednica

Koliko vredi yamaha bt1100 bulldog

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: bt1100 bulldog

Da li ima neko ko moze da mi kaze koliko od prilike vredi yamaha bulldog 2005. godiste presla 18000 km.Na internetu nema ni jedne u na prodaju da bi mogao okvirno da se informisem za cenu,a covek kojimi nudi u zameni za auto takodje ne zna koliko vredi jer je motor dobio u nekoj kombinaciji a ne treba mu. Svaki savet u vezi sa ovim motorom bi mi bio od koristi,unapred hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

To je naked sa mašinom od dragstara 1100, mislim da mu cena mora biti malo niža. Na ovu situaciju :) ne bih mu dao više od 4 soma keša a u trampu vidi šta ćeš. Opet ima jedan u oglasima sa sličnim yamaha mt 01 , 1700ccm i mladji, neke opreme nabacano i ceni 11.5k Redji je model pa kao ima jaku cenu ali licno bih bežao od takvih, to možeš da kupiš ali ne i da prodaš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: bt1100 bulldog

Video sam taj mt01 u oglasima i svidja mi se mozda je cena visoka i licno ja ne bi na takav motor stavljao karbon i ne znam sta od opreme,a bulldog mi nije nesto privlacan i najgore je sto lik koji ga nudi u zameni se ne razume nimalo u motore i misli da motor vredi bar 6500 jer ga je on navodno dobio za dug od 10000,ako je ta prica u opste tacna ako se ne pravi blesav,u svakom slucaju hvala sad sam bar od prilike potvrdio neku cenu, ja sam inace mislio da mu kazem 4500 da ga cenim pa kako hoce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Da, to je motor sa izgledom besnog psa, a sa srcem mazne mace.

Vrlo lep motor, cena se krece od 3500 do 5500, naime toliko ljudi traze, ali ako ti se svidje mozes da ga platis koliko hoces i imaces divan motor, jedino kad ti mozda dosadi moraces duuugo da cekas da se pojavi neki matorac koji ce biti voljan i da to posteno plati.

Ali, ko voli..... jedan od najlepsih motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova
misli da motor vredi bar 6500 jer ga je on navodno dobio za dug od 10000

Ovo sam milion puta čuo. Reci mu da tebe ne interesuju njegovi poslovni potezi već sadašnja trzišna vrednost, ako misli da nije dobra procena nek proda sam pa da radite za keš. Sad ne razumem, da li ti hoćeš sebi motor, u tom slučaju ne vadi te 500e više ako je zaista u dobrom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: bt1100 bulldog

Hocu motor za sebe ali moram da ga uzmem u zameni jer imam jaguar s-type koji mi stoji ne vozim ga vec par meseci jer sam kupio drugi auto,kada me je covek koji ima tog bulldoga nazvao na oglas nisam imao pojma koliko se krecu cene,nazalost i taj jaguar je takav auto da ne mogu puno da izvoljevam.ali opet mislim da necu prihvatiti bulldoga po ceni od 6500.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: bt1100 bulldog

Dogovorio sam zamenu,nasli smo se na 4700 da vredi motor a ostalo ce da mi doplati u kešu.U svakom slucaju sam zadovoljan jer cu imati motor za leto a ovaj auto ne koristim u opste.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Nek je sa srecom, meni se mnogo svidja ali tih par kubika preko 1000 me bas nerviraju zbog registracije.

Pusti neku sliku....

 

Nepotrebno se nerviraš ... za Bulldoga je ista registracija kao i za tvog DL1000, jer oba spadaju u istu kategoriju ... 750-1100ccm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Mogao sam da se kladim da je klasa od 750 do 1000, pa onda preko 1000.

Mozda gresim, pogledacu.

Za moj je u februaru registracija bila oko 26000 din sa novim tablicama i saobracajnom (ali sa smanjenom taksom sa 17000 na 7000 din - smanjenje od ove godine).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

BT 1100 je Japanski odgovor na Buell posto je spreman za Americko trziste,pa je rijedak u EU,a pogotovo kod nas. :neznam: Sto rece jasminko VIR "vjeciti motor",kad ga kupis tesko ces ga prodati,ako ga ne mislis ostaviti do "penzije". ;)

 

yamahabt1100bulldog20050.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Gledao sam detaljnije slike ovog motora. Nazalost u takvom je stanju da nisam otisao da ga vidim. A cena, prica ca sebe. Odlicni primerci su prodavani za 3300 Eura ovog leta. Ja sam zakasnio i za Jasminkov i za onaj u Trsteniku. Dok sam prodao motor oba su otisla a bili su kao novi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja