Jump to content

Moto Zajednica

K: alu felnice

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova

pozdrav drugari .. kupio bih jednu zadnju felnu za tomos automtik .. model pauk :))

 

 

 

 

ili obe u paru takodje za tomosa automatic .. 

 

 

 

 

felne na oko ne moraju da budu lepe . ne moraju da budu u prvoj farbi .. ali ne sme da budu krive . da ima lufta kucistu lezaja da nisu varene. Ne moraju da imaju dekle , lancanik osovine ...itd  :) pa ako neko ima neka javi .. 

 

 

 

 

ili ako nekao ima ceo autoatik .. sa livenim tockovima i velikim cilindrom .. moze i bez papira .. do 100ak eura .. neka javi

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

zvao sam ga .. covek nije cist .. ona zadanj felna jeste bas ona koja mi treba .. ali covek nece da ih "rasparuje"

 

 

 

 

1298115510936.jpg

 

 

 

 

 

 

 

pritom za njih tako u paru trazi 80e ... ali ono kao mozda bi ih dao za 70 .. ali ne znam ni ja sta da skine sa njih .. strasno . 

 

 

 

 

dok drugi lik kojeg sam zvao trazi za klot felnu 50e a komplet 85e .... jeftinije je da kupim novu nego kot tog lika .. znaci ... ne verujem ljudi sta rade i pricaju ...

 

 

 

 

ja sam za moj matik kupio 2 felne u extra stanju .. falile su samo pakne i gume .. cak nisu ni trebale da se farbaju prva boja na njima ... a ovo je .. kantastrofa

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja