Jump to content

Moto Zajednica

Nije mi jasno kako sam pao...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Kazes da taj tvoj motor ima mane koje su izrazene vise nego kod ostalih motora?

,a koji motor posedujes? ako sam dobro razumeo KLE je u pitanju?

 

ja sam bas cuo mnoooogooo pozitivnih kritika i sve najbolje o tom motoru tako da i sam planiram da ga kupim

pored njega su u uzi izbor usle Africa i TransAlp :)

 

Ne,nisi me razumeo.KLE je odlican bike i ja bih ti ga preporucio.Mislio sam na sve enduro motore jer mi je covek napisao (vidi poruku od ANDREJP) da u globalu enduro motori ne trpe ovakva naginjanja zbog visokog tezista i slicno.Znaci da je tehnika voznje endura malo zajebana u odnosu recimo na brzince ili copere,mada i kod njih ima drugih mana koje endurke lakse podnose.Sve je u tehnici voznje i da ne mozes da ulazis u krivine sa endurom kao sa drugim motorima,na to sam mislio.Daleko od toga da je motor kriv,na vozacu su ovakve greske zbog nepoznavanja krajnih granica mogucnosti motora koju sam u mom slucaju ja napravio.

 

Srle

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

.Mislio sam na sve enduro motore jer mi je covek napisao (vidi poruku od ANDREJP) da u globalu enduro motori ne trpe ovakva naginjanja zbog visokog tezista i slicno.Znaci da je tehnika voznje endura malo zajebana u odnosu recimo na brzince ili copere,mada i kod njih ima drugih mana koje endurke lakse podnose.Sve je u tehnici voznje i da ne mozes da ulazis u krivine sa endurom kao sa drugim motorima,na to sam mislio.

Srle

Ne bih se složio s tim! Mislim da enduro motori imaju mnogo ''prijateljskiju'' geometriju od R-ova i mnogo se lakše i više obaraju pri malim brzinama nego R-ovi  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

.Mislio sam na sve enduro motore jer mi je covek napisao (vidi poruku od ANDREJP) da u globalu enduro motori ne trpe ovakva naginjanja zbog visokog tezista i slicno.Znaci da je tehnika voznje endura malo zajebana u odnosu recimo na brzince ili copere,mada i kod njih ima drugih mana koje endurke lakse podnose.Sve je u tehnici voznje i da ne mozes da ulazis u krivine sa endurom kao sa drugim motorima,na to sam mislio.

Srle

Ne bih se složio s tim! Mislim da enduro motori imaju mnogo ''prijateljskiju'' geometriju od R-ova i mnogo se lakše i više obaraju pri malim brzinama nego R-ovi  ;)

 

Ok, to je verovatno tacno,ja sam malo R-ova probao.Ali,obicno enduro motori imaju enduro gume za koje sam sada naucio da ne lezu bas najbolje u krivinama.Ovi bocni kramponcici se lepo potpisase po asfaltu i ja padoh.Sada imam geometrijske figure po rukama i nogama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja