Jump to content

Moto Zajednica

CBR1000RR 2008 i noviji

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Honda CBR1000RR 2008 i noviji

 

2009-honda-cbr1000rr-track.jpg

 

Dajte svoj komentar isključivo ako ste vozili ili posedovali ovaj motocikl. Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. Odgovorite na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće istog trenutka obrisan.

 

1. Godište motocikla koji ste vozili:

Navesti tačno godište motocikla koji ste vozili..

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

"Posedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Šta mi se dopada:

"Odlične kočnice i dobra zaštita od vetra." ili "Sjajan za duža putovanja, odličan položaj vozača, mala potrošnja" ili neko može napisati i par pasusa ako želi, tim bolje.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

"Prednja kočnica ima loše doziranje i slaba zaštita od vetra" ili nešto slično u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vaš mali review. Tu sad može svašta da se napiše, da se detaljnije objasne i opišu stvari iz prethodne dve stavke i da se još malo priča o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i može se dati i neka ocena i recimo preporuka za kupovinu. Takođe, ovde bi bilo dobro da onaj ko je proveo više vremena sa motorom napiše na šta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o održavanju...

 

Najlakše vam je da uradite copy-paste sadržaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vaš odgovor:


[b]1. Godište motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vreme provedeno na motociklu:[/b]


[b]3. Šta mi se dopada:[/b]


[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: imao nekad

1. Godište motocikla koji ste vozili: 2008 i jos vozim

2. Vreme provedeno na motociklu: uzeo ga pocetkom ove godine, presao do sad oko 2000 km

3. Šta mi se dopada: jak, povlaci i iz niskih obrtaja, cvrst, lako se obara.

4. Šta je moglo biti bolje: malo je nervozan i proklizava pri ubrzanju

5. Moj utisak: za mene i vise nego dobar jer za bolje ne znam, vozim ga tek par meseci..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: imao nekad

cuo sam da model iz 2008 ima problem sa agragatom , i da trosi ulja i vise nego sto je propisano, kazu mi pojedinci da je problem nastao jos u fabrici, naime, na kratko sam nekoliko puta probao model iz 2008 , neke ktatke relacije, i moja ocena je cista 10-tka, drugar vozi i nema nikakvih poteskoca!

e sad, moze da prica ko sta hoce, ja verujem samo sebi,i konacnu odluku o ovom modelu dal cu ga uzeti ili ne donecu uskoro, posto zelim da pazarim ovaj model ili model iz 2009 god, zeleo bih ako neko ima da kaze / iznese svoje misljenje u vezi, vlasnici nek se oglase, Nije valjda da nema ponosnih vlasnika ovog modela, unapred hvala :moto3:

Trosi ulje ako nije odradjena zamena delova koje propise fabrika i posle nema problema, to mozes da proveris u Delti po broju sasije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

moze li mi neko reci o doticnoj hondi,kupio sam pre par dana i prezadovoljan sam...da ne zaboravim ima li kakvih opcija i stelovanja na satu,ako ima molio bih da mi neko kaze sta i kako,,unapred hvala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

ooooo.....vec si poceo da se upoznajes sa Hondicom , svaka cast i puno predjenih kilometara zelim :takoje: :takoje: :takoje:

 

jbg.ja navikao da sve cackam..tako i na yamahi sad hocu i na ovom cudu...1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: trenutno bez motora

1. Godište motocikla koji ste vozili:
2008

2. Vreme provedeno na motociklu:
jedna sezona, oko 6000 km

3. Šta mi se dopada:
Vozi se kao 600 ccm po krivinama, jako lako se obara, mnogo snage i na malim obrtajima, odlične kočnice

4. Šta je moglo biti bolje:
Agregat troši ulje, mnogi imaju problema sa radilicom na ovom modelu 08 i 09 godište. Počne da proizvodi čudan zvuk na malim obrtajima (obavezno pogledajte par youtube snimaka agregata sa problemom ukoliko planirate kupovinu LINK), fabrika je čak radila i opoziv zbog ovog problema.

5. Moj utisak:

Po meni treba izbegavati ovaj model od 2008 do 2009, ako već hoćeš hondu kupi ili stariji model ili model od 2010. Na tom modelu su sredili sve propuste!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

 Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. 

 

 

 

citas li ti komsija :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Gsx r1000 l1

Imao sam model 2009 god.dve godine sam ga vozio i mogu da kazem da je motor odlican.povlaci kako treba,odlicno se vozi i lezi u krivinama.predvidljivo joj je pon asanje i tacno znate kad ce kako odreagovati.ovo gore sto pisu da trosi ulje ja nisam imao taj problem koliko sipas na menjanju toliko ispustis.i gore kolega sto kaze da mu proklizava to je samo do guma.ja sam na mojoj kad sam je kupio dobio mishelin pilot power i nije se lepo ponasala a bile su nove.uzmem i stavim dunlop gp racer d211 i odma drugi motor ne mrda u krivinama drzi kao zalepljena.po meni udobnost za suvozaca je mogla biti bolja.posto puno putujem a supruga se jedino na njoj zalila na umor i ne udobnost.eto to bi bila mana ako se to moze nazvati manom.tako da taj motor od srca mogu svakome preporuciti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Stockholm
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr
[b]1. Godište motocikla koji ste vozili:[/b]
godiste 2014

[b]2. Vreme provedeno na motociklu:[/b]
mesec dana, presao 3000km zbog boravka van zemlje

[b]3. Šta mi se dopada:[/b]
izgled, kocnice, udobnost u poredjenju sa nekim drugim r-ovima te generacije,
pouzdanost, snaga na srednjim obrtajima, povoznost.

[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]
abs bi mogao biti malo laksi, tako bi smanji ukupnu tezinu motora,nema nista od

elektronike.



[b]5. Moj utisak:[/b]

jedan od najboljih r-ova za ulicnu voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja